Atpūta

Slikto zēnu horoskops

Sievietēm patīk sliktie zēni. Vispirms viņas domā, ka sliktie zēni viņas izklaidēs, iesaistot savā dēkainajā dzīvesveidā, bet pēc tam viņu dēļ mainīsies un kļūs par labajiem zēniem. Ko par to saka zvaigznes?

Auns

Vīrietis Auns skatās uz sievietēm no vīrieša pārākuma pozīcijām. Viņš ilgojas pēc laikiem, kad vīrieši bija īsti vīrieši un sievietes viņiem par to bija pateicīgas. Auns ir šovinists.

Foto: istockphoto.com

Vīrieti, kurš iegādājas aromātiskās sveces, viņš uzskata par geju. Parastais saziņas veids ar pasauli – ņurdēšana un burkšķēšana. Viņaprāt, sekss un maigums nav savienojami. Viņš ir kaismīgs uzticības piekritējs. Protams, runa ir par tavu uzticību. Viņš arī būs uzticīgs, ja vien tu būsi perfekta sieviete, bet perfekta nav neviena... Viņš tev liks to saprast un atkārtos līdz bezgalībai. Ja vēlies dzirdēt, ka tev ir slikta frizūra, nemāki vadīt auto un tev jau sen ir laiks apmeklēt psihoterapeitu, Auns tev ir kā radīts.

Kā viņu ieinteresēt. Uzvedies skaļi un izaicinoši, lai viņš nospriestu, ka saticis radniecīgu dvēseli. Tomēr demonstrē arī maigumu un sievišķību, lai viņš varētu justies kā īsts vīrietis.

Pirmā satikšanās. Viņš tevi vedīs vai nu uz zoodārzu, vai restorānu, kur noteiks, ko ēdīsi un dzersi.

Kad nodarboties ar TO. Vienmēr.

Ja viņš tevi pamet. Aizmirsti par viņu. Auns nespēj atzīt savas kļūdas, tāpēc maz ticams, ka viņš atgriezīsies.

Ja tu pameti viņu. Viņš tevi vajās, jo nespēs noticēt, ka vairs nepakļaujies viņa tēviņa valdzinājumam. Nepadodies. Agrāk vai vēlāk viņš rimsies un liks tevi mierā.

Vērsis

Tu dzer nomierinošas tabletes, meklē jaunu darbu, centies atgūties pēc šķiršanās ar citu monstru? Neviens labāk par Vērsi nepratīs parūpēties par tevi. Visā pasaulē viņš vienīgais zina, kas tev vajadzīgs, un ir gatavs to nodrošināt. Pārsteidzoši, bet laikā, kad viņš nav aizņemts ar tavas dzīves sakārtošanu, viņš spēj nodoties ne ar ko nesalīdzināmai slinkošanai. Ja kāds kaut paskatīsies uz tavu pusi, viņš vairs nebūs dzīvotājs. Vērsis tevi nesodīs uzreiz, viņš ir pacietīgs. Viņš krās visas tavas nodevības savā pacietības kausā. Tevi var samulsināt fakts, ka viņš tevi var pamest tāpēc, ka ceļā uz mājām aizmirsi nopirkt pārtiku. Nesapratīsi, ka tas ir bijis pēdējais piliens.

Kā viņu ieinteresēt. Mēģini izskatīties pēc iespējas vienaldzīgāka. Ja viņš uzsmaida, nereaģē.

Pirmā satikšanās. Neskatoties uz taviem iebildumiem, viņš tevi aizvedīs tieši tur, kur iepriekš nodomājis. Pats apēdīs visu, kas pasūtīts, bet tev ļaus piedzerties.

Kad nodarboties ar TO. Turies līdz pēdējam.

Ja viņš tevi pamet. Visdrīzāk jau nepametīs, neatlaidība ir viņa tikums. Pamet viņu pati.

Ja tu pameti viņu. Viņš pacietīgi gaidīs, kamēr tu sapratīsi savu liktenīgo kļūdu.

Dvīņi

Doma par to, ka var nākties palikt divatā, viņā raisa paniku – ja nu tu gribēsi uzzināt, kas notiek viņa dvēselē? Viņš pats nesaprot, kādas jūtas tajā plosās. Viņš necieš nekādus ierobežojumus, noteiktus tikšanās laikus un ikdienas rutīnu. Viņā dzīvo vairāki «es». Pirmais no tiem – Mazulis, kuram ir četri gadi, un viņš ir vai nu mazs eņģelītis, kad guļ, vai velniņš citā laikā. Viņā mīt vēl cits cilvēks – viņš vienmēr par visu ko interesējas, tikai ne par tevi. Ja viņš tev šķiet vējains, tad tas ir tāpēc, ka tā arī ir. Ja Dvīņi nokļūst grūtā situācijā, ierodas vēl viens – cinisks, nežēlīgs aprēķinātājs, kurš tiek galā ar situāciju. Vairāku «es» dēļ nebrīnies, ka Dvīņi maina savas domas un uzskatus. Ja Dvīnis nedēļu iepriekš tevi uzaicina uz kino un uz tikšanos arī ierodas, vari uzskatīt to par bildinājumu un sākt izsūtīt ielūgumus uz kāzām.

Kā viņu ieinteresēt. Nepieprasi no viņa līdzjūtību, uzticību un viņa sabiedrību. Nevaicā, kur viņš dodas un kad pārnāks, un vai vispār pārnāks. Nekad neuzdod jautājumu, kas prasa lielāku emocionālu reakciju par, piemēram, jautājumu «Kur tu nopirki šos zābakus?».

Pirmā satikšanās. Izbaudi to. Viņš pret tevi būs uzmanīgs, jo nebūsi vēl apnikusi.

Kad nodarboties ar TO. Pēc iespējas ātrāk.

Ja viņš tevi pamet. Tas nebūt nenozīmē, ka esi kļuvusi viņam vienaldzīga. Viņš vienkārši ir piemirsis par tevi. Ja tev tiešām viņš pietrūkst, pati noorganizē nejaušu satikšanos. Viņam liksies, ka tevi jau kaut kur ir redzējis, un ieinteresēsies. Nu varat sākt satikties kā no jauna.

Ja tu pameti viņu. Viņš pēkšņi atklās, ka viņa jūtas pret tevi ir ļoti dziļas. Tu viņu sāpināji. Ļoti. Viņa sirds ir salauzta. Dzīve zaudējusi jēgu. Kā tu varēji ar viņu tā izrīkoties, tu... tu... Pagaidi, kāds bija tavs vārds?

Vēzis

Vēzis vai nu dievina savu māti, un tev ar viņu būs jāsacenšas, vai arī ienīst māti un līdz ar to arī citas sievietes. Māte uzskatīs, ka tu neesi viņam piemērota. Vēzis vislabāk prot izskatīties ar kaut ko neapmierināts. Nevaicā, kas noticis, viņš atbildēs, ka nekas. Vienīgā iespēja, kā viņu uzmundrināt, ir pasniegt dārgu dāvanu, vislabāk ar antikvāru vērtību. Ja viņš tev ko uzdāvinās, mēnešiem sev klusībā pārmetīs, ka ir tērējies.

Kā viņu ieinteresēt. Saki, ka tev patīk viņa māte un viņš. Vēl labāk – pasūti abus trīs mājas tālāk.

Pirmā satikšanās. Viņš tevi uzaicinās uz pusdienām, ko pats pagatavos, jo tā ir lētāk par došanos uz restorānu.

Kad nodarboties ar TO. Kad viņš atzīsies mūžīgā mīlestībā. Tas notiks diezgan ātri.

Ja viņš tevi pamet. Tad viņš tev izdarīs nenovērtējamu pakalpojumu, un tev par to jābūt ļoti pateicīgai, jo viņam tas nav raksturīgi. Viņam nepatīk palikt vienam, un drīz vien viņš būs atpakaļ un lūgs piedošanu.

Ja tu pameti viņu. Viņš šņukstēdams dosies pie mātes, un māte liks atprasīt visas dāvanas, kuras tev pirktas par viņas pensiju.

Lauva

Par viņu nav ko teikt. Viņš ir karalis, un karaļus neapspriež.

Kā viņu ieinteresēt. Ar sajūsmu skaties uz viņu un saki: «Kā es gribētu būt tik skaista (gudra, drosmīga), kā tu!»

Pirmā satikšanās. Tā būs patīkama, jo tu pirmo reizi dzirdēsi viņa stāstus par panākumiem dzīvē. Arī otrajā randiņā tas vēl būs paciešams.

Kad nodarboties ar TO. Trešajā randiņā, jo vajadzēs kaut ko pasākt, lai pārtauktu viņa stāstus par sevi, un sekss ir lielisks veids, kā to izdarīt.

Ja viņš tevi pamet. Tu nolēmi pamest godpilno vietu pie viņa kājām un devies strādāt? Tu uzdrošinājies pastāvēt uz savu viedokli? Tā tev arī vajag!

Ja tu pameti viņu. Nav diez ko ticams, ka tu pēc brīvas gribas vēlēsies pamest Lauvu.

Jaunava

Tevi interesē, kāds varētu būt profesionāla slepkavas domu gājiens? Satiecies ar vīrieti Jaunavu, un drīz vien to uzzināsi. Arī skopuma izpausmes viņš spēs atklāt vislabāk, jo ir spējīgs izķeksēt pēdējos grašus no akla ubaga cepures. Viņš ļaus tev viņam nopirkt jaunu uzvalku, jo vienīgais vecais ir nodots ķīmiskajā tīrītavā – nez kā uz tā gadījušies asins traipi...

Kā viņu ieinteresēt. Nejauši ieminēties, ka esi saņēmusi lielu mantojumu.

Pirmā satikšanās. Viņš tevi aizvedīs uz kādu krišnaītu ēstuvi, jo tur var salīdzinoši lēti paēst.

Kad nodarboties ar TO. Labāk nevajag.

Ja viņš tevi pamet. Acīmredzot tu slikti uzkopi viņa vannas istabu vai arī policijas arhīvā norādīji uz kāda meklējamā foto, sakot: «Tas ir viņš!»

Ja tu pameti viņu. Viņš vēl ilgi sirdī glabās ļaunu aizvainojumu.

Svari

Lēmumu pieņemšana viņam izraisa lielu stresu. Kā tevi uzrunāt, kur uzaicināt. Ja nu jādibina ģimene, cik daudz lēmumu tad vajadzēs pieņemt! Tas Svarus biedē. Tomēr viņš nelīdīs tavā dvēselē, viņu interesē ikdienas sakārtotība, nevis tavas vēlmes un sapņi.

Kā viņu ieinteresēt. Liec saprast, ka zini, ko dzīvē vēlies sasniegt, un lielāko daļu esi jau sasniegusi. Izskaties bezrūpīga. Apbruņojies ar lielu pacietību, gaidot, kad viņš spers pirmo soli.

Pirmā satikšanās. Tā būs burvīga, norisināsies kādā izslavētā vietā, plūdīs tevis izvēlēts vīns un risināsies saturīga, tevis uzturēta, asprātīga saruna. Nesabojā visu, vaicājot, kad viņš piezvanīs.

Kad nodarboties ar TO. Novilcini, cik vien iespējams, tā neko nezaudēsi.

Ja viņš tevi pamet. Tātad saticis citu, jo viņš pats nebūtu to iedomājies.

Ja tu pameti viņu. Svari atradīs sev citu (sākumā varbūt tikai attālinātās intereses objektu), vēl pirms nožūs tinte tavā atvadu vēstulē.

Skorpions

Visi drūmie, sevī iegrimušie, nerunīgie vīrieši ar caururbjošo skatienu no sieviešu romāniem ir Skorpioni. Tu zini sižetu: viņi satiekas, viņš moca sievieti tāpēc, ka gadās visādi muļķīgi pārpratumi un Skorpionam tas patīk. Pamazām viņa sajūk prātā. Tas arī viņam patīk. Tad viņš zaudē pret tevi jebkādu cieņu un meklē jaunu upuri.

Kā viņu ieinteresēt. Esi jautra un dzīvespriecīga, tad viņš noteikti gribēs paņemt tevi līdzi uz elli.

Pirmā satikšanās. Viņš apburs tevi un pakļaus, jau pēc pirmās tikšanās viņš zinās par tevi visu, bet tu par viņu neko.

Kad nodarboties ar TO. Tev neizdosies izvēlēties pareizo brīdi, bet, lai kad tas notiktu, uzvedies kā pornozvaigzne, saglabājot pilnīgas nevainības tēlu.

Ja viņš tevi pamet. Nepūlies atriebties, tas viņu tikai uzjautrinās.

Ja tu pameti viņu. Viņš to pārdzīvos, tomēr, ja uzskatīs, ka tas viņu pazemo, tev vajadzētu veikt piesardzības pasākumus vismaz 10–20 gadus.

Strēlnieks

Strēlnieks vispirms runā un tad domā, ko pateicis. Iemīl tevi tad, kad esi jau viņu pametusi. Monogāmija viņam ir kas neiedomājams, tomēr viņš neko neslēpj – ja gadījies kāds piedzīvojums, visos sīkumos izstāsta. Viņš nav skops, gatavs izšķērdēt gan savu, gan tavu mantu, gan ieslīgt parādos.

Kā viņu ieinteresēt. Uzvedies kā gudra meitene.

Pirmā satikšanās. Ja viņš cerēs tevi ievilkt gultā, tad būs dāsns. Tomēr nebrīnies, ja izsmalcināto pusdienu laikā ieradīsies parādu piedzinēji un rēķinu nāksies maksāt tev.

Kad nodarboties ar TO. Vari riskēt. Ja pēc tam pamani ko neparastu, ātri dodies pie ārsta.

Ja viņš tevi pamet. Uzmani, lai atdod tev visus parādus.

Ja tu pameti viņu. Būs vajadzīgs laiks, lai viņš saprastu, ka tu to domāji nopietni.

Mežāzis

Rafinēts kā drošības dienesta analītiķis, asprātīgs kā biorobots, cilvēcīgs kā baņķieris. Mežāzis visu uztver nopietni.

Foto: istockphoto.com

Viņam ir vislabākie nodomi, viņš grib apprecēties un audzināt bērnus. Viņš var būt pat uzticīgs, lai gan to nevar garantēt neviens, jo viņš tomēr ir vīrietis. Viņš ir pievilcīgs un daiļrunīgs kā kasieris. Tiesa, pirms iemīlēties tevī, viņš ir pārbaudījis tavu finansiālo statusu, un vari būt droša – neesi nevienā parādnieku datu bāzē. Ja tev ir gadījies prāvs mantojums, viņš pa ceļam uz banku, kurā atvērsiet kopīgu kontu, būs neizsakāmi galants. Nedomā, ka viņu interesē tikai mantojums. Ja tu loterijā laimēsi lielu naudas summu, viņš ieinteresēsies vēl vairāk. Tāpat nebūtu taisnīgi uzskatīt, ka viņu interesē tikai tava nauda. Nebūt nē, arī tavs un tavu vecāku augstais stāvoklis sabiedrībā un sakari ir nozīmīgi. Pēc kāzām viņam nebūtu iebildumu, ja tu uz kādu laiku aizmigtu letarģiskajā miegā.

Kā viņu ieinteresēt. Nejauši atstāj kaut kur portfeli ar vērtīgiem vērtspapīriem uz tava vārda un lielām naudas zīmēm, kā arī tēva, oligarha, vai nelielas, bet bagātas valsts prezidenta vizītkarti.

Pirmā satikšanās. Viņš to aizvadīs, novērtējot, vai esi tālāko investīciju vērta. Attiecies pret to kā pret darba interviju.

Kad nodarboties ar TO. Slepus paskaties viņa plānotājā, tur arī ieraudzīsi tam paredzēto datumu. Ja tomēr nav, pajautā viņa sekretārei – viņa noteikti zinās, kad tas ieplānots.

Ja viņš tevi pamet. Tā ir laba zīme – viņa nodomi ir nopietni, viņš sāk tirgoties. Saki tēvam, lai palielina pūru, un dodies pie Mežāža ar jauno piedāvājumu.

Ja tu pameti viņu. Laulību līgumā viss paredzēts – pūrs netiek atdots.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri – vissaprātīgākie sliktie zēni, kurus gadās sastapt. Viņš pats spēj atzīt, ka nav perfekts un varbūt ir nedaudz nelietis. Viņš lepojas, ka nav kā visi. Laulības un uzticību viņš uzskata par šķērsli cilvēka personības garīgajā izaugsmē.

Kā viņu ieinteresēt. Sāc sarunu par to, kas varētu viņu interesēt: kā tu esi izgudrojusi zāles pret vēzi, stājies kontaktos ar jaunu dzīvības formu kaimiņu galaktikā u. tml.

Pirmā satikšanās. Iespējams, tā nebūs satikšanās šī vārda parastajā nozīmē. Tu viņu interesē kā personība, tikai pēc vairākām draudzīgām tikšanām viņš pamanīs, ka esi sieviete.

Kad nodarboties ar TO. Kaut kad klusiņām, lai viņš neko nepamana.

Ja viņš tevi pamet. Viņš nekad nepametīs tevi pa īstam. Jūs tikai pārstāsiet nodarboties ar seksu, citādi jūsu attiecības nemainīsies.

Ja tu pameti viņu. Viņš pret to attieksies filozofiski un nospriedīs, ka tā laikam ir labāk. Tomēr pajautās, vai tomēr nevarat palikt draugi, un nesapratīs, kāpēc atsakies un aizcērt durvis, nomet klausuli vai iešauj viņam ceļgalā.

Zivis

Viltīgi un gudri, tas ir par Zivīm. Tiesa, atmiņa viņiem nav izcila, tāpēc bieži vien neatceras, ko samelojuši, un galvenais – kāpēc. Zivīm nepatīk šķiršanās, tāpēc saglabā bijušo draudzeņu fotogrāfijas un piemiņas lietas.

Kā viņu ieinteresēt. Apspried narkotiku kaitīgo ietekmi, maini partnerus, slikti uzvedies kompānijā un runā par savu grūto bērnību. Zivis gribēs tevi izglābt.

Pirmā satikšanās. Ja gribi vakariņot, vietu sameklē pati, citādi visu vakaru klīdīsiet, meklējot to foršo krodziņu, kas bija te... kaut kur.

Kad nodarboties ar TO. Kad viņš piedzersies.

Ja viņš tevi pamet. Viņš to nedarīs, lai nebūtu jāuzņemas atbildība, bet visu saorganizēs tā, lai tu spertu pirmo soli.

Ja tu pameti viņu. Tā tu tikai stiprināsi viņa mocekļa kompleksu. Vienīgā iespēja – saki, ka mīli viņu un gribi būt viņa bērnu māte. Viņš pazudīs nekavējoties.

Raksta tapšanā izmantoti ieteikumi no portāla www.medobzor.net.

Iveta Odiņa