Atpūta

Horoskopu izlase 2012

Pētot internetā pieejamos 2012. gada horoskopus, varētu teikt – cik astrologu, tik horoskopu. Izveidojām kopsavilkumu, kas, protams, būs subjektīvs. Kopējais raksturojums – veiksme šai gadā īpaši būšot blakus aktīviem, darbīgiem, godīgiem cilvēkiem. Pūķim patīk skaļi svētki, tāpēc katru savu panākumu nosviniet  skaļi, jautri, bet gaumīgi.

Auns

Labi pastrādājuši 2011. gadā, 2012. gadā Auni saņems pelnītos augļus, taču neatslābinieties, šogad jums jāpaveic vēl vairāk. Atcerieties, ka apkārtējie jums daudz palīdzējuši, nepiesavinieties visus laurus sev, tad palīdzība turpināsies.

Vasarā iespējams kūrorta romāns. Darba sfērā sekojiet līdzi jaunumiem profesionālajā sfērā.

Jāizvairās no saaukstēšanās vai pārkaršanas saulē, kā arī no dusmošanās – pie tam ir kaitīgi gan dusmas paturēt sevī, gan arī pārāk tās izpaust uz āru.

Valstis apceļošanai atvaļinājuma laikā: Anglija, Itālija, Dānija, Sīrija, Turcija, Spānija, Kipra. Auniem patīk aktīvā atpūta.

Mācieties būt elastīgi un lojāli, ieklausieties citu viedoklī, tad Jaunais gads būs viegls, patīkams un ļoti ražīgs.  

Vērsis

Vēršiem labi izdosies pabeigt iepriekšējā gadā iesāktās, bet nepabeigtās lietas. Dažiem var nākties nomainīt darbu, iespējami ilgstoši komandējumi. Darbā izvairieties no tiešiem konfliktiem, aizstāvot savu taisnību, esiet viltīgāki un neatsakieties no jauniem uzdevumiem, pat ja jums liekas, ka tas nav gluži jūsu kompetencē.

Brīvajiem Vēršiem var gadīties dienesta romāns. Ģimenē var nākties pārliecināties, ka vīrs/sieva jūs tiešām atbalsta it visā un saprot.

Apceļojamās valstis: Īrija, Polija, Krievija, Irāka, Irāna, Austrālija, Šveice, Zviedrija. Galvenais atpūšoties – ērtības, komforts, laba kvalitāte.

Veselības riska zonā – kakls un mugurkauls, uzmanieties ar smagumu celšanu.

Jūsu vārds 2012. gadā – darbošanās. Aizmirstiet savu iecienīto laiskumu, tā varat palaist garām ko ļoti vērtīgu.

Dvīņi

Gads ir visai labvēlīgs, jo Pūķim patīk Dvīņu artistiskums un daudzveidība, viņš jums var pasniegt lielas dāvanas, tomēr uz to vien paļauties nevajadzētu, jūs arī paši spējat ļoti daudz. Tikai neesiet sīkumaini, no jūsu dāsnuma būs atkarīgs mērķa sasniegšanas ātrums. Iespējams, ka jums būs kaut kas jāatdod, lai iegūtu kaut ko daudz lielāku. Gada otrajā pusē Dvīņi var saņemt interesantu piedāvājumu, tiesa, lai to īstenotu, viņiem nāksies atcerēties tās iemaņas, ar kurām reiz sākuši savu ceļu.

Brīvie Dvīņi var atrast kādu, kas viņus novērtēs un cienīs. Ģimenes cilvēki var sagribēt justies brīvi. Daži otro medus mēnesi piedzīvos ģimenē, citi var piedzīvot mīlestības romānu, kas tomēr neizjauks ģimeni.

Valstis apceļošanai: Anglija, Armēnija, Kanāda, ASV, Ēģipte, Beļģija, Itālija, Singapūra. Dvīņiem patīk atvaļinājums ar pārbraucieniem no vienas vietas vai pat valsts uz citu.

Jāpievērš uzmanība nervu sistēmas nostiprināšanai, lai straujā notikumu maiņa, no kuriem ne visi var būt labvēlīgi, var jūs novest pie depresijas. Ieteicams lietot nomierinošas zāļu tējas vai pat apmeklēt kādu kūrortu, kurā var nobaudīt veselīgu minerālūdeni.

Atcerieties, kā dēļ jūs reiz piedzīvojāt vislielākās nepatikšanas savā dzīvē un centieties otrreiz neuzkāpt uz tā paša grābekļa.

Vēzis

Vēžiem var nākties gan vārdos, gan darbos pierādīt, ka viņi tiešām aizņem savu īsto vietu dzīvē. Nāksies atteikties no ierastā dzīvesveida un virzīties uz priekšu, neatsakoties no piedāvājumiem un iespējām, jo tieši šajā gadā jums ir iespējams ievērojami uzlabot materiālo stāvokli. Liela nozīmē būs jaunajiem kontaktiem gan darba, gan privātajā sfērā. Atjauniniet garderobi un dodieties sabiedrībā.

Neprasiet no apkārtējiem to, ko tie nevar sniegt, tas visvairāk attiecās uz tiem Vēžiem, kas meklē savu princi.

Izvairieties no eksotiskiem vai iepriekš nenogaršotiem ēdieniem.

Valstis apceļošanai: Turcija, Holande, Sīrija, Austrālija, Skotija, Klusā okeāna salas. Galvenais atvaļinājuma – iespēja emociomnāli atslābināties. Tam varētu palīdzēt dažāda veida atpūta pie ūdens.

Panākumus sniegs jūsu miermīlība un diplomātijas spējas, tas var attiekties arī uz iespējamo algas palielināšanu.

Neglabājiet visas olas vienā groziņā. Izejiet vairāk sabiedrībā un, ja ko neziniet, prasiet padomu profesionāļiem.

Lauva

Lauvām Pūķa gads nesīs kārtējās uzvaras – pār sevi, pār apstākļiem, pār, kā šķitis, neatrisināmu problēmu un finansiālo nestabilitāti. Tas ir jūsu gads – saņemsiet kāroto un pelnīto. Jūs gaida atzinība no apkārtējiem un jums nevajadzētu atteikties no neviena piedāvātā projekta, visi ir perspektīvi. Jo sarežģītāks būs uzdevums, jo labāk tiksiet ar to galā un tas dos materiālu un morālu gandarījumu.

Iespējams, ka nomainīsiet pat ilggadēju partneri un jaunais draugs spēs jūsu ikdienu pārvērst svētkos. Tomēr nepieņemiet pārsteidzīgus lēmumumus, ja partneris jūs pietiekami neizklaidē, ņemiet iniciatīvu savās rokās (jums tas lieliski izdodas, ja vien to vēlaties) un izkrāsojiet ikdienu kopā.

Valstis apceļošanai: Francija, Itālija, Čehija, Arktika, Sicīlija, Ungārija, Slovākija. Lai gan ar sportu īpaši neaizraujas, atpūšoties nav iebildumu piedalīties sporta spēlēs vai doties vērot sacensības.

Riska zona  - sirds. Emociju pārpilnība, pamatoti un vēl biežāk – nepamatoti uztraukumi var provocēt aritmiju vai stenokardiju. Centieties neuztraukties, bet profilaksei izvēlieties ūdens procedūras.

Neesiet lepni, negaidiet, kamēr atcerēsies par jūsu nopelniem, atgādiniet, lai saņemtu vairāk, nekā jums taisījās sniegt.

Jaunava

Gaidāmas pārmaiņas visās jomās, galvenokārt pozitīvas, neizvairieties no tām. Jaunavas šai gadā var nomainīt jebko – dzīvesvietu, mīļoto, darbu, imidžu un tās visas nāks par labu, ja vien skaidri zināsiet, kāpēc jums tas vajadzīgs. Nerīkojieties pirmo emociju iespaidā.

Darbā varat atbrīvoties no nepatīkama priekšnieka, saņemt piedāvājumu citam amatam vai darba vietai.

Lai ar veselību viss būtu kārtībā, izvairieties iegādāties tos produktus, ko piedāvā pie ceļa vai no pārvietojamām saldētavām un ceptuvēm.

Valstis ceļojumiem: Grieķija, Palestīna, Čehija, Krievija, Kanāriju salas. Var apvienot ceļošanu un ārstnieciskās, skaistumkopšanas procedūras. Jaunavas lielu vērību pievērš sīkumiem, garastāvokli var sabojāt novirzes no ekskursijas programmas vai servisa trūkumi viesnīcā.

Pacentieties, lai jūsu āriene atbilstu jūsu iekšējām vēlmēm un centieniem. Ja tas prasa izmaiņas, veiciet tās.

Svari

Gads atnesīs miera un harmonijas izjūtu, lai gan netrūks satraukumu. Neatsakieties, ja jums piedāvā sākt nodarboties ar ko nebijušu.

Brīvajiem Svariem ir visas iespējas satikt draugu, aizstāvi un mīļāko vienā personā.

Darbā iespējams iegūt lielāku autoritāti, aizstāvot savu viedokli par to, par ko citreiz būtu noklusējis.

Valstis apceļošanai: Austrija, Kaukāzs, Ķīna, Japāna, Taizeme, Sibīrija. Atpūtā galvenais – skaistums, harmonija, ērtības, teātru, muzeju u.tml. apmeklēšana kopā ar mīļoto cilvēku.

Jāizvairās no emocionālās un fiziskās pārpūles. Pacentieties tikt vaļā no sev raksturīgās šaubīšanās par jebko.

Uzmanīgi pavērojiet apkārtējos – viņu vājības var kalpot jums kā ierocis cīņā par vietu zem saules.

Skorpions

Skorpioniem veiksies it visā, ja vien neliksiet lietā intrigas un apmelojumus.

Brīvajiem Skorpioniem paredzams seksuālo piedzīvojumu vai, smalkāk izsakoties, mīlas svētku gads. Ģimenes cilvēkiem nevajadzētu spert soļus pa kreisi, tas var novest pie laulības kraha.

Darbā pietrūks laika, bet ne tāpēc, ka slikti tiks galā ar pienākumiem, vienkārši jaunās idejas radīsies ātrāk, nekā būs paspēts īstenot vecās idejas. Izmantojiet slēptās rezerves un jūs parādīsiet sevi no vislabākās puses, tas tiks arī attiecīgi novērtēts.

Valstis, ko varētu apceļot: Vācija (Bavārija), Norvēģija, Alžīra, Šveice, Maroka, Ēģipte, Tunisija. 
Skorpioniem patīk valstis, kuras ir sakoptas, nepiesārņotas, viņiem nepatīk gari pārbraucieni un citas neērtības.

Skorpioni šai gadā jutīsies lieliski, vienīgi vajadzētu uzmanīties no uguns, tāpēc izvairieties lietot pirotehniku, esiet uzmanīgi vakariņojot sveču gaismā un nerotaļājieties ar uguni gan tiešā, gan pārnestā šo vārdu nozīmē.

Ieklausieties savā intuīcijā – tieši tā jums palīdzēs izvairīties no finansiāliem vai personiskiem zaudējumiem.

Strēlnieks

Gaidāmi braucieni un tikšanās gan darba, gan paša interesēs. Īpaši piesātināta būs gada vidus daļa, kad iespējams kāds ceļojums, bet iegūtā pieredze, iespaidi vēlāk noderēs darbā vai privātajā dzīvē.

Brīvie Strēlnieki var atrast savu mīlestību to vidū, ar kuriem viņus vieno kopīgas intereses. Tikai nesasteidziet, tā varat aizbaidīt potenciālo otro pusīti. Ģimenes cilvēki nostiprinās savu ģimenes ligzdiņu un mīlestība atgūs bijušo kaisli.

Ja vēlaties taisīt karjeru, paļaujieties uz savām patiesajām prasmēm, tad tas izdosies, nesoliet to, kas nav jūsu spēkos.

Ceļojuma mērķi 2012. gadā: Portugāle, Ungārija, Spānija, arābu zemes, Latīņamerika (izņemot Meksiku un Brazīliju). Strēlniekiem patīk iepazīt citas kultūras, viņiem labi padodas valodas.

Ieteikums veselības saglabāšanā – saudzējiet aknas, atturoties no asiem un taukainiem ēdieniem, pārmērīgas alkohola lietošanas.

Nesapņojiet, bet rīkojieties, jums jau sen ir lieliska iecere, laiks to īstenot.

Mežāzis

Lēnām un metodiski darbojoties, gan darbā, gan privātajā dzīvē tiks sasniegtas tās virsotnes, kuras bija paredzēts sasniegt jau 2011. gadā, taču neizdevās. Ja jums ir problēmas ar dzīvesvietu, 2012. gadā tās visticamāk atrisināsies.

Brīvajiem Mežāžiem izdosies savaldzināt to personu, pret kuru jau diezgan sen izjūt simpātijas. Savu mīlestību variet satikt kādā konferencē, baseinā vai pat kosmētikas salonā un frizētavā. Ģimenes cilvēkiem vajadzēs turēt jau sen doto solījumu, citādi ģimene būs apdraudēta.

Rīkojieties izlēmīgi un tad kārotais amats būs jūsu. Ievērojamus panākumus sasniegs tie, kuru darbs saistīts ar risku, ātras reaģēšanas nepieciešamību vai dārgmetāliem.

Ieteicams apceļot kādu no šīm valstīm: Indija, Maķedonija, Birma, Meksika, Baltijas valstis, Anglija, Izraēla. Tūrisma programmai jābūt sīki izstrādātai un labi organizētai, viesnīcas servisam izcilam.

Pūķis var provocēt veltus uztraukumus, tāpēc nemeklējiet sev neesošas saslimšanas. Būs veselīgāk, ja pārāk neieklausīsieties savā organismā, ar jums viss ir kārtībā.

Ja jums ir kāda īpaša vēlēšanās – dariet visu, lai to īstenotu, citādi kāds cits to var jums atņemt.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrus gaida likumsakarīga atzīšana, tāda, ko viņi sen jau pelnījuši, par ko sapņojuši vai pat nav nemaz uzdrošinājušies sapņot. Jūs beidzot atcerēsies kāds, kas sen jau ko apsolījis, īpaši, ja to atgādināsiet.

Tikai neatjaunojiet attiecības ar bijušajiem, neko labu tas nedos, pat ja tā būs tikai tikšanās pie kafijas tases. Neskatieties atpakaļ, jauna mīlestība jūs gaida nākotnē, ne pagātnē. Ģimenes cilvēki izdomās jaunu laulības nostiprināšanas paņemienu, iespējams, ka tas būs kopīgs ģimenes bizness vai cita nodarbe, kas ļaus vairāk laika pavadīt kopā.

Karjeras jomā ieliksiet pamatu ilgākam dzīves periodam, tikai neesiet kūtri un inerti. Variet saņemt ilgi gaidīto paaugstinājumu amatā.

Ceļošanai ieteicamas Dānija, Itālijas dienvidi, Krievija, Kanāda, Bulgārija, Japāna, Peru, Čīle. Zīmes pārstāvjiem atpūšoties galvenais – nestandarta atpūta, neparastas vietas un atpūtas veidi. Varētu patikt viesnīca augstu klintī vai būdiņa kalnos, tiesa gan, ar visām ērtībām.

Veselības ziņā riska zona būs kājas, pie tam problēmas var izraisīt nepareizi izvēlēta atveseļojoša programma vai pārāk intensīva vingrošana. Pirms sākat nodarboties ar vingrošanu, konsultējieties ar ārstu.

Lai veiktos, atbrīvojieties no problēmām, kuras uzskatāt par ilglaicīgām, tās jūs bremzē un velk atpakaļ.

Zivis

Zivīm nāksies saprast – jo kautrīgākas viņas ir, jo mazāk sasniedz un saņem no sev pienākošā. Iemācieties prasīt par savu darbu tik, cik tas maksā un tad gada otrajā pusē jums būs izdevība noslēgt veiksmīgāko darījumu jūsu dzīvē.

Mīlestībā pilnīgai laimei būs vajadzīgs pavisam nedaudz – vienkārši netraucējiet apkārtējiem jūs mīlēt. Nenodarbojieties ar pašanalīzi: kāpēc mani iemīlēja, vai esmu tā cienīga u.tml. Ja vēl esiet brīvi, liktenīgā tikšanās var notikt kādā svinīgā pasākumā vai pat tuvējā kafē.

Darbā var nākties uzņemties papildus pienākumus, lai nezaudētu to, kas jau ir sasniegts. Jebkurā gadījumā iegūtās prasmes būs noderīgas turpmāk.

Pārskatiet savus ieradumus kafijas, enerģētisko dzērienu lietošanā.  

Ceļojumiem var izvēlēties Mazāziju, Krieviju, Itālijas austrumus, Maltu, Taizemi, Kolumbiju. Galvenais atpūtā – iespēja atslābināties, nenodarbojoties ar ko ļoti noteiktu. Labi, ja tuvumā ir jūra, ezers vai parks ar ēnainām alejām, kurās var pasēdēt un pasapņot.

Domājiet vairāk par savām paša interesēm. Rūpēties par citiem, protams, ir labi, taču tā jūs varat palaist garām ko labu savā dzīvē.

Sagatavoja Iveta Odiņa

Citi interesanti raksti

Smiešanās rekorda gadadiena

Jaungada apņemšanās

Par līdzīgiem tematiem aprunāties varat Cāļa forumos

Pļāpiņa

Neredzamā pasaule