Atpūta

Intervijas

Pavasara «Cāļa tirdziņš» Mārupē – pozitīvas emocijas un vērtīgi pirkumi
Pagājušajā sestdienā, 27. aprīlī, Mārupē kopā pulcējās vairāk kā septiņdesmit portāla Cālis.lv dalībnieces, lai tradicionālajā «Cāļa tirdziņā» tirgotos un mainītos ar dažādām bērnu lietām, kā arī satiktu portāla domubiedrus un draugus.
«Skolotāja darbs ir jāveic ar juveliera precizitāti»
Teikums «Labdien, šodienas tēma ir logaritmiskie vienādojumi» nav āķis. Tā ir harpūna, kā mēs smejamies.
Kas latvietim vēderā?
Tradicionālās kultūras iniciatīvu centrs “KasTe” oktobra beigās un novembrī piedāvā četru lekciju ciklu Cēsu Jaunajā pilī “Kas Latvietim vēderā jeb, kāpēc mēs esam tādi, kādi esam?” Pirmajā tikšanās reizē klausītājiem bija iespēja tikties ar rakstnieci Annu Žīguri.
Pauls no šova Gandrīz ideāls randiņš
Pauls Miklaševičs ir Toronto latvietis, kurš pirms četriem gadiem atgriezies Latvijā, kā arī vasaras sākumā piedalījās un savā nedēļā uzvarēja šovā Gandrīz ideāls randiņš.
Cikādes dziesma vai iespēja pasūtīt picu – kas svarīgāks?
Kas esi dvēselē – lauku vai pilsētas bērns? Kādam tikai laukos ir sajūta, ka dzīvo pa īstam, bet cits laukos jūtas kā ieslodzītais. Savu pieredzi stāsta cilvēki, kas izlēmuši pārcelties uz laukiem...
Bērni ir papildu spārni ģimenei
Kāds ir šis laiks, kā mūsdienās dzīvot, kādas atziņas rodas un kādas izmaiņas ir ģimeņu dzīvē, vēlējāmies noskaidrot sarunā ar vienu no latviešu ģimeņu māmiņām – uzņēmēju Inesi Blumbergu.
Kārumlāde – individuāli risinājumi laimes radīšanai
Divas uzņēmīgas sievietes no Cēsīm Vineta Žamoidika un Alla Oldermane pirms nepilniem diviem gadiem nolēma apvienot savas prasmes un izveidot «Vinetas un Allas Kārumlādi».
Latviskais sirsniņā, ģimenē un darbā
Sandra Eglīte no Cēsu novada Vaives ilgus gadus bijusi skolotāja, bet tagad strādā sociālajā sfērā. Viņai ļoti tuvs ir viss latviskais, tāpēc viņa vairākus gadus gan bērniem, gan neredzīgiem pieaugušajiem ir mācījusi latvisko dzīvesziņu.
No zvaigznēm nāk bērni, idejas, dizains un brīvība
Daudziem iecienītais bērnu apģērbu zīmols «Something Cozy» ir gatavs pārvērtībām, turklāt ne tikai kolekcijās, bet arī pašā nosaukumā, no «Something Cozy» kļūstot par «I Come from the stars» (‘Es nāku no zvaigznēm’).
Mērķtiecība sportā un pievilcīga bērnišķība dzīvē
Olimpiskajā sporta centrā dienu pirms brauciena uz Eiropas čempionātu Polijā tiekos ar gados jauno basketbolisti Elīnu Babkinu.
Sieviešu dienā īpaši sievietēm!
Mums katrai ir savs stāsts par sievišķību, par to, kā ir būt sievietei un kas ir mūsu pamatu pamats. Sieviešu dienu svin, lai atzīmētu sieviešu reiz sasniegtos panākumus visdažādākajās jomās, bet šie sasniegumi turpinās joprojām un ne tikai valstiskā līmenī, bet katras sievietes personīgajā pasaulē.
Debesīs ir īstā māju sajūta
Divdesmit vienu gadu vecās Irinas Tatarinovas aizraušanās nav izklaides draugu kompānijā vai kādas citas sievišķīgas nodarbes, bet gan lidmašīnas.
Dūdumu ģimenes fenomens
Laiks paiet, bet vērtības paliek. Šovs «Dziedošās ģimenes» šosezon ir beidzies, bet Dūdumu ģimenes dziedāšana turpinās.
Kad zvaigznes labvēlīgi sakārtojas
Vismaz pagaidām Elīna Dobele ir vienīgā Latvijā, kura ražo apavus ar pievienoto vērtību «ražots Latvijā». Turklāt bez ievērības neizpaliek fakts, ka apavi ir 100 % roku darbs, kas tos atšķir no lielveikalos atrodamās masu produkcijas.
Ditas Danosas personībā – skaitļu un modes tandēms
Pavisam nesen jauns pavērsiens noticis modes industrijā – ir izveidota Latvijas Modes palāta. Cālis.lv sarunājas ar vienu no tās lolotājām – Ditu Danosu.
No laika ziņām līdz mūzikai
Liepājnieks, tātad – mūziķis? Varbūt tiešām. Liepājā dzimušais Aldis Progulbickis šai likumsakarībai nav spējis pretoties.
Klikšķis ar klases audzinātāju
Man nav ziņu, cik skolu beidzēju atceras un mēdz apciemot savus skolotājus, tomēr man liekas, ka gluži ierasta parādība tā tomēr nav. Tāpēc jaunā mācību gada sākumā vēlējos mazliet pastāstīt par skolotāju Vīksnu – manu bijušo audzinātāju.
Mūzikas dzīpari teātrī un dzīvē
Straujiem soļiem tuvojas Spēlmaņu nakts 2010, kad dažādās nominācijās novērtēs teātra cilvēku ieguldījumu. Valmieras drāmas teātra aktieris Mārtiņš Meiers ir viens no pretendentiem uz šo balvu, bet šoreiz nevis par aktierisko meistarību, bet gan izveidoto muzikālo noformējumu izrādei Zelta Zirgs.
Intervija ar mācītāju Daci Priedi
Intervija ar mācītāju Daci Priedi par kristībām un kāzām.
Daina Daija – bioķīmiķe, kura ieklausās dabas likumos
Domām ir liela nozīme visā mūsu dzīvē, ar tām mēs veidojam un programmējam visu visapkārt! Domām, vārdiem un darbībai ir jābūt vienotiem un saskaņotiem. Domas ir ļoti spēcīgas – ko domājam, tas arī notiks.