Atpūta

Kā Supercāļi skrēja maratonu

Pieļaujam, būsiet dzirdējuši, ka 20. maijā Cālis.lv kopā ar komandu “SuperCāļi” piedalījās Nordea Rīgas maratonā, braši pieveicot 5 km distanci.

Šī pasākuma idejas autores bija 13 janvārēnu mammas – sportiskas, aktīva un veselīga dzīvesveida cienītājas. Lūk, ko saka Inese, kura janvārēnu māmiņu grupas vārdā uzrunāja Cāļa redakciju piedalīties maratonā:

"Startēt maratonā ieteica viena no Janvārēnu mammām un ideja saņēma lielu atsaucība pārējo vidū. Bez ilgas domāšanas pieteicās 13 māmiņas un vēl viena nedaudz vēlāk - tātad kopā esam 14 no vienas Cāļa grupas. Pieteicāmies maratonam, jo mūsu vidū ir sportiskas, radošas un komunicēt mīlošas mammas, kā arī mammas, kas vienkārši vēlējās piedalīties pakļaujoties bara instinktam. Galvenais ir tas, ka ar mūsu mazuļu palīdzību esam atradušas viena otra un spējušas ļoti labi saprasties, tādēļ nevaram palaist garām nevienu iespēju, lai satiktos un Nordea Rīgas maratons ir viena no šādām iespējām.

Esam arī pateicīgas Cālis.lv par iespēju regulāri komunicēt grupiņas ietvaros, kurā apvienojušās patiešām aktīvas mammas, kas nepārtraukti apmainās ar ikdienas rūpēm, priekiem, mazuļu sasniegumiem un nepieciešamības gadījumā atbalsta viena otru. Kopā esam piedalījušās fotosesijās, esot vēl stāvoklī un nupat mums ir bijusi arī mazuļu fotosesija, kurā sapulcējās 11 „calēni” un to mammas. Nostaigāti vairāki kilometri garās pastaigās, kā arī vienkārši pasēdēts pie kafijas krūzes. Dažas no Janvārēnu māmiņām iet arī uz „bēbīšu” skolu.

Tam visam atrodas laiks, neskatoties uz to, ka uz doto momentu mūsu mazulīši ir tikai 3-4 mēnešus veci. Arī piedalīšanās maratonā ir iemesls atkal satikties, kā galveno ideju nesot domu, ka arī mazu bērniņu mammām ir laiks sev, sportiskām aktivitātēm un kopā būšanai ar savu mazuli arī neordinārās situācijās, kā šis maratons.

Ikdienā ar sportu nodarbojas vairākas no mums. Dažas ir jau piedalījušās maratonos, tiesa gan bez bērniem, dažas dod priekšroku riteņbraukšanai, bet visas bez izņēmuma mēs "vingrojam" katru dienu iemidzinot bērnus uz rokām, spēlējoties ar viņiem un pastaigājoties ar ratiem. Esam ļoti pateicīgas par atbalstu no Cāļa redakcijas, kas ar prieku uzņēma mūsu ideju un esam pārliecinātas, ka šis maratons nebūs pēdējais, kurā piedalāmies un kas zin, varbūt jau nākamgad mums piebiedrosies vēl kāds „cālēns” ! "

Paldies ewuciite par bildēm

I

Maratona diena pienāca karsta un spoži saulaina. Debesīs teju ne mākonīša.

Komanda “SuperCāļi” satikās zem ceriņiem, netālu no starta vietas. 31 dalībniece = 29 cāļotājas, 29 mazuļi, divas portāla Cālis.lv pārstāves. Visām dalībniecēm mugurā vienādi zili krekliņi, visām līdzi mazuļi – “jaunie maratonisti”, šādu uzrakstu maratona organizatori deva visiem vecākiem, kuri savus bērnus ņēma līdzi ratiņos.

II

Mūsu mērķis nebija gluži skriet, bet gan distanci pieveikt ātrā solī. Iekļāvāmies stundā un pēdējos 400 – 500m finišā (tomēr ieskrējām) kā vienas no pēdējiem skrējējiem.

III

Pēc skrējiena atguvāmies ēnā pie tiem pašiem ceriņiem, kur tikāmies. Nogurušas, bet patiešām priecīgas:

Končiņa: “Paldies visām par burvīgo kompāniju,bija vienkarši izdevusies diena!!!”

Zannii: “Paldies!!!! Mums arī dikti patika!”

Kristineu: “Vai paldies meitenes - tas tiešām bija super!”

Cālis.lv redakcija saka paldies janvārēnu māmiņām par ierosinājumu, pārējām māmiņām par pievienošanos un visiem kopā par tiešām jauku dienu!

Kas zina, varbūt uz tikšanos maratonā jau nākamgad!

Paldies komandas dalībniecei ewuciite par bildēm - vairāk foto skatieties galerijā