Atpūta

“SuperCāļu” komanda Nordea Rīgas maratonā

19. maijā komanda “SuperCāļi” startēs Nordea Rīgas maratona 5 km distancē. “SuperCāļi” ir 32 māmiņas ar mazuļiem ratiņos vai slingos + Cālis.lv pārstāves.

Mūsu ideja dalībai šajā pasākumā ir pierādīt, ka jaunās māmiņas nav nekādas kuslās mājās sēdētājas, bet tieši otrādi – viņas ir sabiedriski aktīvas, dzīvo veselīgu un sportisku dzīvesveidu, ir skaistas, interesantas un visādi citādi lieliskas! 

Nāc līdzjutējos!

Ja esi “SuperCāļu” draugs, Cālis.lv apmeklētājs un/vai Tevi uzrunā mūsu komandas pārliecība, esi ar mums arī klātienē. Tiekamies Nordea Rīgas maratonā!

Līdzjutēju aktivitātes

19. maijā nofotografējies kopā ar kādu no “SuperCāļu” komandas dalībniekiem un piedalies foto konkursā! Viss, kas Tev jādara, jāiesūta mums foto (konkursa formu varēsi meklēt portāla pirmajā lapā), kurā esi redzams Tu un kāds no komandas vai pat visa “SuperCāļu” apvienība. Mūs nevarēs sajaukt ar citiem, jo visas būsim vienādos baltos komandas krekliņos un cepurītēs.

Konkursa lapa tiks atvērta nākamajā dienā pēc maratona, proti, 20. maijā. No tā brīža arī gaidīsim foto līdz pat 26. maijam (ieskaitot). 27. maijā tiks paziņoti rezultāti un uzvarētāji.

3 bilžu autori, par kuru foto tiks saņemts visvairāk balsu, saņems balvu, kas mudināt mudina uz piedzīvojumiem un aktīvu dzīvesveidu – bilžu karti ar Latvijas ievērojamākajiem kultūrvēsturiskajiem objektiem.

Paldies

Mūsu pasākumu palīdz realizēt atbalstītāji un draugi:

1. Ģenerālsponsors Philips AVENT.

Grūtniecība un rūpēšanās par mazuli ir aizraujošs un izaicinājumu pilns laiks, kad ir labi apzināties, ka ir pieejams speciālista padoms, lai palīdzētu rūpēties par jums un jūsu mazuli. Kopš 1984. gada AVENT rada un ražo produktus, ko iedvesmo daba un kas izstrādāti, pamatojoties uz rūpīgu izpēti un klīniskajiem pētījumiem. Mēs esam blakus, lai atbalstītu jūs šo brīnišķīgo pārmaiņu laikā.

2. Mūs atbalsta Latvijas farmācijas uzņēmums MedPro, kas nodarbojas ar veselības produktu ražošanu un tirdzniecību. MedPro piedāvā dabīgus augstas kvalitātes produktus veselībai un labākai pašsajūtai.

Maratonā MedPro mūs atbalstīs, dāvinot produktu komplektu, kas sastāv no Naktssveces eļļas, CaMgZn ar bambusu un Multivitamīni 1 dienā.

3. Latvijas kultūrvēsturisko objektu bilžu kartes līdzjutēju konkursam dāvina izdevniecība “The White Book”.

Te vari apskatīties foto no pagājušā gada Cālis.lv komandas “SuperCāļi” dalības Nordea Rīgas maratonā.

Savukārt Cālis.lv Facebook un Draugiem lapās vari pievienoties pasākumam un gājēju listei.

Un šeit ir mūsu, komandas dalībnieču, foruma tēma.