Atpūta

Pieteikšanās otrajam Cālis.lv Ģimenes braucienam

Ar prieku ziņojam, ka 24. augustā notiks otrais Cālis.lv Ģimenes brauciens, kurā aicinātas piedalīties ģimenes, kas vēlas īsi pirms skolas sākuma izbaudīt aizraujošu brīvdienu labā kompānijā.

Tieši tāpat kā pagājušajā gadā Ģimenes brauciena ideja ir dot iespēju visai ģimenei pavadīt kopā brīvdienu un neraizēties par organizatoriskajiem darbiem. Vecāki varēs atpūsties no ikdienas rutīnas, savukārt, bērniem noteikti prieku sagādās iepazīšanās ar citiem bērniem un rotaļas. Ar savu klātbūtni mūs iepriecinās draudzīgais un enerģiskais Cālis jeb gide Inga Bērziņa.

Visas dienas garumā apciemosim interesantākos Kurzemes puses kultūras un tūrisma objektus un piedalīsimies dažādās asprātīgās un izklaidējošās aktivitātēs.

Ģimenes ekskursijas programma

 1. Kinopilsēta Cinevilla – ekskursija pa vienīgo brīvdabas filmēšanas laukumu Baltijā.

 2. Baskāju taka – pirms gada izveidots dabas SPA, kas vairos enerģiju vecākiem un būs jautri bērniem. Procedūra sastāv no pastaigas basām kājām pa dažādām faktūrām: olīšiem, jūras smiltīm, niedrēm, mālu, sūnu, čiekuriņiem utt. Šajā vietā varēs ieturēt līdzpaņemtās pusdienas un piedalīties konkursos (būs arī balvas!) un asprātīgās aktivitātēs.

 3. Džūkstes pasaku muzejs bērniem un Erotikas muzejs pieaugušajiem (pēc izvēles). Šajā ekskursijas posmā dalīsimies divās grupās: bērni kopā ar jautro Cāli dosies aizraujošajā pasaku muzeja pasaulē, savukārt, patstāvīgāko bērnu vecāki (bērni šajā laikā būs pasaku muzejā), kuriem būs interese, gida pavadībā varēs apskatīt ekspozīciju Erotikas muzejā.

 4. Maizes ceptuve “Lāči” – iepazīsim maizes ceptuves aizkulises un maizes cepšanas mākslu, paši piedalīsimies klinģera cepšanas piedzīvojumā, kopīgi ieturēsim siltas pusdienas un baudīsim pašu izceptos klinģerus. Šeit varēs atpūsties pirms mājupceļa, kā arī piedalīties atrakcijās ceptuves plašajā un mājīgajā pagalmā.

Būtiska un noderīga informācija ekskursijas dalībniekiem

 • Autobusā būs vietas 40 cilvēkiem.

 • Ekskursija sāksies un noslēgsies Rīgā. Autobuss mūs sagaidīs un vakarā nogādās atpakaļ Rīgas centrā (vieta tiks precizēta).

 • Ekskursijā līdzi brauks gide Inga Bērziņa, kas jau vairākos portāla Cālis.lv pasākumos ir iejutusies Cālīša tēlā un guvusi apmeklētāju atzinību un piekrišanu. Līdzās bērnu un pieaugušo izklaidēšanai un nodarbināšanai, Inga stāstīs par ekskursijas pieturpunktiem. Informējam, ka Inga nepildīs auklītes pienākumus, lūdzu izvērtējiet, cik mazus bērniņus ņemt līdzi ekskursijā.

 • Līdzi dosies arī fotogrāfe, kas iemūžinās visas dienas notikumus un pasākuma dalībniekus fotogrāfijās. Pēc tam ekskursijas dalībniekiem būs iespēja šīs bildes iegūt arī savā īpašumā.

 • Par kopīgu maltīti, ko ieturēt piknikā pēc Baskāju takas apmeklējuma, ekskursijas dalībniekiem jāparūpējas pašiem. Cālis.lv būs parūpējies par siltu maltīti pēcpusdienā maizes ceptuvē “Lāči”.

 • Šeit varat izlasīt un bildēs aplūkot, kā norisinājās pirmais Cālis.lv Ģimenes brauciens 2012. gadā: foto, Cālis.lv atskats uz ekskursiju.

Dalības maksa un pieteikšanās

Ekskursijas dalības maksa:

 • pieaugušajiem (sākot no 16 gadiem) LVL 10

 • bērniem no 7 līdz 15 gadiem LVL 8

 • bērniem 2 īdz 6 gadiem LVL 4

 • Ģimenēm ar vismaz 2 bērniem tiks piešķirta 25% atlaide.

Dalības maksā ietverta ieejas maksa Kinopilsētā Cinevillā, Baskāju takā, Džūkstes pasaku muzejā, Erotikas muzejā, ekskursija pa maizes ceptuvi “Lāči” un klinģera cepšanas piedzīvojums, vieta autobusā, vakariņas (zupa, otrais ēdiens, dzēriens) maizes ceptuvē “Lāči”, ekskursijas vadītājas un gides Ingas pakalpojumi.

Lai pieteiktos ekskursijai, lūdzam rakstīt uz e-pastu evita(at)calis.lv, norādot braucēju vārdus, uzvārdus, kā arī vecumu (vecums jānorāda tikai bērniem). Pēc pieteikuma saņemšanas, nosūtīsim informāciju dalības apmaksai, kā arī detalizētu programmu otrajam Cālis.lv Ģimenes braucienam. Dalība braucienam tiks aptiprināta pēc apmaksas saņemšanas bankas kontā.

Pieteikšanās notiek līdz 19. augustam (ieskaitot) vai līdz brīdim, kad visas vietas autobusā aizpildītas.

Un tad jau tiksimies 24. augustā, sestdienā, lai kopā pavadītu neaizmirstamu brīvdienu!

Pirmais Cālis.lv Ģimenes brauciens 2012. gadā. Foto: Karīna Jurciņa