Atpūta

Veidojam komandu “Nike Riga Run” BĒRNU SKRĒJIENAM

Ja Tavs bērns ir 6–7 gadus vecs (dzimis 19.08.2005. 18.08.2007.) un labprāt iesaistās sportiskās aktivitātēs, piesaki viņu “Nike Riga Run” bērnu skrējienam, kas notiks 18. augustā Mežaparkā, Rīgā. Cālis.lv pulcē 30 bērnu komandu.

Foto: Karīna Jurciņa

Visiem komandas dalībniekiem būs īpaši Cālis.lv komandas krekliņi, kas tiks izdalīti pirms starta.  Komandas sastāvā būs arī dzeltenpūkainais un draudzīgais Cālis jeb Inga Bērziņa – viņa skries kopā ar bērniem un pēc skrējiena dāvinās dalībniekiem gandarījuma balvas par izturību un drosmi piedalīties lielajā pasākumā.  Notiks arī komandas fotosesija kopā ar komandas talismanu – Cāli.

Bērnu skrējiena trase ir 400 m gara. Starts ir plkst. 12.15 Mežaparka Lielajā estrādē. Skrējiens notiks Lielās estrādes teritorijā un arī noslēgsies turpat. 

Piedalīšanās bērnu skrējienā ir BEZ MAKSAS, bet dalībnieki ir aicināti ziedot “Ziedot.lv” labdarības projektam “Mazajām sirsniņām”. Aizvadītajos trijos gados “Nike Riga Run” novirzīja šiem bērniem pilnībā visu summu, kas tika iegūta no dalības maksām un ziedojumu kastītēm. Kopumā tika savākti gandrīz 40 000 latu, kas palīdzēja vairāk kā 30 bērniem spert platu soli pretī veselības atgūšanai, iegūstot līdzekļus ārstēšanās un rehabilitācijas apmaksai. Vairāk par bērnu skrējienu, “Nike Riga Run” un pasākuma nolikumu atradīsiet pasākuma mājas lapā.

Pieteikšanās BĒRNU SKRĒJIENAM

Lai pieteiktos Cālis.lv bērnu komandai, lūgums vecākiem sūtīt ziņu portāla vadītājai Evitai  (evita@calis.lv) un norādīt sekojošu informāciju:

  • bērna vārds, uzvārds
  • bērna dzimšanas datums (formāts: dd mm gggg)
  • pilsēta
  • vecāku mobilā tālruņa numurs
  • vecāku e-pasta adrese

Komandas reģistrēšanu veiksim mēs. Pēc tās uz jūsu e-pastu un tālruni tiks nosūtīta ziņa ar reģistrācijas apstiprinājumu. 

Pieteikumus gaidīsim līdz 13. augustam (ieskaitot).

Pēc komandas reģistrēšanas izsūtīsim vecākiem informāciju par komandas pulcēšanos pirms starta. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar portāla vadītāju Evitu (evita(at)calis.lv vai 27722547)