Atpūta

Praktiskā informācija

Kā iegādāties vispiemērotāko ceļojuma somu
Atkal tuvojas vasara – tuvāku vai tālāku ceļojumu laiks. Kā izvēlēties piemērotu ceļojuma somu, mūs konsultē SIA «Koferi.lv» pārstāvis Jānis Skujiņš.
Uzmanību – ceļo topošā māmiņa!
Kā zināms, mazuļa gaidas sievietes dzīvē ievieš lielas pārmaiņas, un, lai ar tām labāk tiktu galā, pilnvērtīga atpūta šajā laika posmā ir ļoti svarīga. Reizēm to vislabāk izdodas īstenot, dodoties ceļojumā.
Kas jāņem līdzi uz pikniku
Lai pikniks izdotos, svarīgi ir paņemt līdzi visu nepieciešamo. Lūk, neliels veicamo priekšdarbu un līdzi ņemamo lietu saraksta špikeris.
Drošs pikniks un īpaši ieteikumi grūtniecēm un bērniem
Pikniks jeb maltītes ieturēšana dabā – vienalga vai tas būtu piemājas dārzā, ezera krastā vai jūras malā, ir teju neatņemama vasaras sastāvdaļa.
Robežu šķērsošana Šengenas telpā
Kārtība, kādā bērns var šķērsot Šengenas līguma valstu robežu, kā arī dokumenti, kas bērnam ir nepieciešami, lai šo robežu šķērsotu.
Ceļojuma un mājas aptieciņas
Par mājas un ceļojuma aptieciņām Cāļa forumos runāts vairākkārt. Pienācis laiks visu apkopot un prasīt kāda profesionāļa viedokli.
Lidošana kopā ar kaķi uz ārzemēm
Ja ir nepieciešamība lidot no vienas valsts uz otru, līdzi ņemot arī kaķi, tad kaķim nepieciešama vēl rūpīgāka sagatavošanās ceļojumam nekā mīluļa īpašniekam.
Lētu aviobiļešu iegāde
Mūsdienās uz ārzemēm var aizbraukt tikpat lēti kā nokļūt no viena Latvijas gala līdz otram, ja vien māk atrast izdevīgus piedāvājumus, kādu šobrīd ir pietiekami daudz.
Last minute - vispārīga informācija
Ceļotājus varētu iedalīt divās kategorijās : vieni rūpīgi plāno savu atpūtu, citi ķer tā sauktos pēdējā brīža piedāvājumus.