Atpūta

Tālās ārzemes

Etiopija - balss no pagātnes
Rietumu civilizācijas neskarta vēl pagaidām ir Etiopija, kas šobrīd kļuvis par vienu no eksotiskā tūrisma populārākajiem galamērķiem.
Viva Barcelona!
Gatavošanās ceļojumam un informācijas meklēšana man ir viena neatņemama daļa no paša brauciena.
Ibisa
Ibisa ir tik maza, Spānijai piederoša saliņa, ka apbraucot to, jūs paspēsiet ieraudzīt visas vietas, kuras ir vērts redzēt tūristiem.
Pavisam cita Eiropa - Īslande
Īslande ir īpaša ar to, ka atrodas uz atsevišķas salas, pietiekami tālu no jebkura kontinenta, tādējādi cauri gadiem radot un paturot īpašas tradīcijas un savas zemes auru, brīnišķīgi to apvienojot ar mūsdienīgo, ko lieliski parādījusi arī savdabīgā un daudzu iemīļotā dziedātāja Bjorka.
Panama - Kostarika
Kostarikas galvaspilsētas San Hosē galvenais dārgums ir Zelta muzejs, kura ekpozīcija lieliski atspoguļo Kostarikas indiāņu vēsturi.
Bali
Pagājušā gadsimta vidū Bali sala interesēja tikai sērfotājus no Austrālijas, jo bija pareizie viļņi. Daži no ūdens sporta cienītājiem iedomājās palūkoties arī salas iekšpusē.
Taizeme
Taizemē var droši pirkt zeltu. Tas ir ļoti labas kvalitātes. No Taizemes ir noteikti jāatved vismaz viens zilonītis, skaistais vēdeklis vai elegantais lietussardziņš.
Noslēpumainās Lieldienu salas
Lieldienu sala – tas ir niecīgs zemes gabaliņš pašā pasaules malā. Viss, kas saistīts ar šo vietu, ir noslēpumu tīts.
Karnevāla tradīcijas pasaulē
Kurš gan nav dzirdējis par trakulīgas kaisles piesātinātajiem karnevāliem Riodežaneiro vai pavasara svētkiem misticisma apvītajā Venēcijā?