Atpūta

Hobiji un aizraušanās

Brīvprātīgais darbs Latvijā
5. decembrī visā pasaulē tiek atzīmēta Apvienoto Nāciju Organizācijas pasludinātā Starptautiskā Brīvprātīgo darba diena.
Sabiedrībā zināmu cilvēku dzejas tango
Cālis.lv nolēma uzmeklēt tieši tādus cilvēkus – kuri ikdienā neraksta, bet tomēr laiku pa laikam emocijas, notikumi vai iekšējā sajūta prasīt prasa virknēt vārdus dzejiskās rindās.
Ejam bekot jeb šis un tas par sēņošanu
Labākās sēņu vietas jau droši vien neviens neatklās, bet varbūt pastāstīs, kāpēc tā patīk (vai nepatīk) sēņošana un vēl kādu īpašu sēņotāju stāstu arī uzzināsim.
Filmu Top 5
Filmu baudīšanas un vērtēšanas gaisotnē nolēmām pievērsties filmu Top 5 saraksta sastādīšanai. Lai tas kalpo par iedvesmu turpmākai aizraujoša un kvalitatīva kino izpētei!
Plankings jeb būt par dēli
Plankings (aptuvenā tulkojumā – ‘būt par dēli’) ir fotografēšanās visdažādākajās vietās, guļot ar seju uz leju, gar sāniem izstieptām rokām un kopā saliktām kājām.
Kā vislabāk nofotografēt mazuli?
Visi vecāki cenšas iemūžināt savus mazuļus jaukās bildēs, kuras albumos tiks aplūkotas vēl gadiem ilgi. Konsultējoties ar profesionālo fotogrāfu Mārtiņu Plūmi, dosim jaunajiem vecākiem padomus, kā vislabāk nofotografēt savu mazuli, lai no attēla starotu prieks un radoša izdoma!
Kaktusu audzēšana Latvijā
Internetā kādā foto galerijā pamanīju ziedošus kaktusus un sapratu, ka neko daudz nezinu par šiem durstīgajiem radījumiem, kam plaukst tik skaisti ziedi.
Bērns un rokdarbi
Ja māmiņa nodarbojas ar rokdarbiem, bērnam rodas dabiska interese par to un vēlme arī pašam pamēģināt, vienalga, vai tā ir izšūšana, adīšana, filcēšana vai cits rokdarbu veids.
Foto no fotogrāfu redzes leņķa
Ikvienā ģimenē vai radu lokā ir sastopams kāds fotogrāfs – amatieris vai profesionālis. Tādēļ pievērsīsimies dažādu forumu pamatjautājumiem, piemēram, ‹‹Kādu pirmo digitālo fotoaparātu man iegādāties?››, kā arī tādu uzskatu izskaidrošanai kā ‹‹Fotogrāfija nav megapikseļi, aparāti, digitālās vai analogās tehnoloģijas bildes radīšanā. Vajadzētu uzdot jautājumus par fotogrāfijas saturisko pusi!››.
Kur likt savus memuārus vai dzeju
Šis esot iespēju laiks gan naudas pelnīšanai, gan tērēšanai. Interesanti, kādu iespēju piedāvā fakts, ka cilvēks raksta dzeju, romānu vai vienkārši dienasgrāmatu, ko viņš gribētu redzēt iespiestu.
Mājas video savam priekam
Mūsdienās kameras pārsvarā iegādājas cilvēki, kuriem ir skaidrs mērķis, ko ar tām vēlas darīt, jo izvēle un alternatīvas ir milzīgas.