Atpūta

Interesanti

 • Mūmija. Vecā labā spēle, bet vienmēr jautra! Ir daži pāri, izdalu tualetes papīru ar kuru vienam ir jāsatin otrs mūmijā! Nedrīkst papīrs saplīst, tad izstājas! Kurš vinnē, tie dabū jaunus tualetes papīrus!
 • Knaģi. Daži pāri! Vīriešiem aizsien acis. Tikmēr sievietēm sasprauž katrai pa desmit knaģiem. Tad V tie knaģi ar aizsietām acīm jāsameklē. Kurš pirmais atrod, tie vinnē! Balvā 10 knaģi!
 • Bučas.  Viens V un viena S, kurš ātrāk nobučos visus pretējā dzimuma viesus!!!
 • Dzijas kamols. Palielu dzijas kamolu un saspiežot starp kaklu un plecu padod pa riņķi, starp kuriem izkrīt, tie laukā un dod ķīlu (ķīlas vēlāk izpērk vai pa vienam vai kopā). Kad kamols apgājis, tad to pašu kamolu padod saspiestu starp ceļiem, tad starp elkoņiem, bet nedrīkst pieturēt ar roku.
 • Uzmini nu…!!! Līgavai aizsien acis. Sasēdini dažus vīriešus rindiņā arī līgavaini. Tad L liek taustīt vīriešu ausis, rokas vai kājas un ir jāuzmin, kurš ir vīrs! (nedrīkst teikt priekšā). Tad Līgavainim aizsien acis un dara to pašu ar, protams, sievietēm!!!
 • 2 apļi – puišu iekšā, meitu ārā. Mūzika– iet pa apli. Stop– puiši notupstas meitas priekšā uz ceļa. Meitas apsēžas klēpī , sabučojas .u.t.t.
 • Divas komandas. Katrai komandai iedod lielos šortus. Katrā šortu starā iekāpj pa vienam cilvēkam. Un tad apskrien tālāk nolikto krēslu.
 • 2 apļi, puiši iekšā, meitu- ārā. 1.meita mazāk. Stop mūzika. Puiši saķer meitu. Kuram trūkst, izvēlas meitu un aiznes. Katrs aiznes meitu savādāk. Fotografēšanās, kā meitu aiznesa. Pēc tam dejo tā kā aiznesa.
 • 5 puišiem iedod kaprona zeķubikses un pie mūzikas kurs seksīgāk tās uzvilks. Noliek zālē 2 aizslietņus (divi var turēt palagus). Uzaicina vienu puisi un vienu meiteni. Katrs aiziet aiz sava aizslietņa. Tad pēc komandas katrs novelk pa vienam apģērbam. Atšķirība ka meita drēbes ņem ārā no somas un liek uz aizslietņa.
 • Sastājas pa pāriem divās komandās. Priekšā katrai komandai krēsls Uz krēsla “varde”. Pāris pieskrien, puisis apsēžas un rokas tur meitai uz muguras un ar dibenu pumpē vardi. Meita vardei uzmauc balonu un tur lai tas nenošļuktu. Pumpē kamēr balons pārsprāgst.
 • 3 vīri apsien ap jostas vietu aukliņu kurā iesieta vate. Blakus noliktas burciņas ar ūdeni un degoša svece. Vate ar rokām nepieskaroties pie aukliņas jāsamērcē ūdenī un jānodzēš

Apģērbu šūšana.

Komandas vīra un sievas radi. Katra komanda plēš no avīzēm apģērbu gabalus un karin uz striķa. Kura komanda vairāk apģērbus darinās.

Zīmēšanas dotības.

Komandā vienā kungi, otrā dāmas(vienādā skaitā). Pie sienas baltās lapas. Ar aizsietām acīm katrs komandas dalībnieks pie papīra lapas un zīmē kādu cilvēka daļas. Kungie- dāma; dāmai- kungs. 

Cik labi pazīstat jauno pāri?

Sastājas komandās(2) pa 10 cilvēkiem. Katram rokā savs cipars. Komandai jāatbild uz jautājumu ar cipariem, nostājoties pie jaunā pāra: 

1.Viņu īpašumā esošās mašīnas Nr?

2.V. dzimšanas dienas datums?(25)

3.S.mob.tel.Nr.pēdējie 3cipari?(421)

4.Dzīvokļa Nr., kurā dzīvo M&N? (56)

5.Mēneša datums, kurā iepazinās M&N? (31)

6.Montas vārda dienas mēnesis?(10)

7.Cik Mārtiņi ieradušies M&N kāzās?(4)

8.Cik cilvēkiem tika klāts M&N kāzu galds?(70)

9.Ja vēlēsieties dāvināt N kreklu, kuru izmēru pirksiet?(47)

10.Kurā datumā M&N svinēs savas kāzu jubilejas?(19)