Atpūta

Naskāk

Pāri. Valšu tūre Lēnais valsis, kurš skaistāk! Atmuguriski rokās sadevušies! Apelsīns starp pierēm!

Bučiņu tūre!

Klēpju tūre!

Lambada. Tikai vīrieši nostājas vienā rindā un skaitīt uz pirmo, otro. Pirmie soli uz priekšu un tiek uzsieti lakati, pāris centīgi dejo lambadu, žūrija vērtē labāko atraktīvāko pāri.

Divas komandas. Stafete. Ap vidu apsiets striķis. Ar striķī iekārtu kartupeli sērkociņu kastīte jādzen apkārt stabiņam (ķeglim).

Divas komandas. Stafete. Jāuzvelk šorti, jāskrien pie podiņa, jāizņem konfekte no podiņa, jānovelk šorti, jāapsēžas uz podiņa, jāattin un jāiebāž mutē konfekte, jāpieceļas no podiņa, jāuzvelk šorti, jāskrien pie nākamā dalībnieka, jānovelk šorti un jāatdod viņam.

Divas komandas. Veļas žāvēšana. Divām komandām iedod veļas knaģus un avīzes. No avīzēm ar rokām jāizplēš apģērba gabalu kontūras un jāka­rina uz veļas auklas. Kura komanda pirmā piekarina pilnu auklu, tā uzvar. "Palagi" u.tml. veļas gabali. neskaitās.

Pāri, cik grib. Dejošana uz avīzes, kuru pamazām saloka arvien mazāku. Uzvar pēdējais palikušais pāris.

Divas komandas. Uz liela papīra komandas dalībnieki pēc kārtas ar aiz­sietām acīm zīmē līgavu un līgavaini. Katrs dalībnieks uzzīmē vienu deta­ļu. Vērtē pēc ātruma vai kvalitātes.