Atpūta

Pāru spēles

1. Faraonu spēle – pāris gatavo mūmiju, ietinot vīrieti tualetes papīrā. Starp kārtām nedrīkst būt redzams apģērbs, nedrīkst pārraut papīru, vinnē veiklākais un precīzākais pāris. Ja visi faraoni puspabeigti, vai nu atkārto sacensību, vai pasludina par uzvarējušu visietītāko mūmiju.

2. Dejošana uz avīzes, kuru pamazām saloka arvien mazāku. Uzvar pēdējais palikušais pāris, kurš vēl var kaut kā satilpt uz avīzes un pat pakustēties.

3. Vai mīlu tevi? 2 komplekti ar kartītēm, kur viena komanda saņem uzrakstītas populāru pāru sievišķās, otra – vīrišķās puses. Tālāk pāriem jāatrod vienam otru, uzdodot pavedinošus jautājumus, neminot ne savu, ne otra vārdu konkrēti. Piemēram, vai tu neesi tas, kurš pacēla manu kristāla kurpīti? Varbūt tu paklupi uz manas pils kāpnēm un pazaudēji šo mazītiņo kristāla tupelīti? Pāri: Romeo & Džuljeta, Edgars & Kristīne, Princis & Pelnrušķīte, Pūks & medus pods, Bokas jaunkundze & Karlsons, Vilks & Zaķis, Toms & Džerijs, džentlmenis & lēdija, Saule & Mēness, Pepija Garzeķe & Nilsona kungs, Šerloks Holmss & Doktors Vatsons, Lāčplēsis & Laimdota.

4. Dejas ar baloniem. Pāris iespiež balonu starp pierēm (krūtīm, vēderiem, kājām) un dejo, neturot ar rokām. Vinnē pāris, kas dejas beigās nav pazaudējis to vai noturējis visilgāk.

5. Dejas ar spageti. Pāris saņem 2 makaronus un dejo, turot tos aiz galiem. Dejas beigās makaroniem jābūt veseliem.

6. Dejas ar gredzenu – uz kokteiļsalmiņa uzver gredzenveida priekšmetu un, turot salmiņa galus mutē, dejo ašu deju, nesaskaroties savstarpēji ne ar rokām, ne kājām. Vinnē pāris, kurš nav pazaudējis savu gredzenu vai atraktīvāk dejojušais pāris.

Iesūtīja Elza