Atpūta

Tā tauta darot...

 • „SĒRKOCIŅU TURNĪRS” Piedalās dažas komandas (optimālākais komandu skaits ir trīs). Ja komanda izpildīja pirmo uzdevumu, tad tai tiek piešķirti trīs punkti, otrai – divi, trešai – viens. Tas, kuram pēc visiem etapiem būs vairāk punktu ir vinnētājs. Var par katru konkursu komandām spraust kartupeļos sērkociņus, pēc tam saskaitīt, cik ir adatu šiem “ezīšiem”. Stafete tiek uzskatīta par pabeigtu, kad pēdējais komandas dalībnieks nogādās kastīti līdz tai vietai, kur sākās darbība. Ja kastīte darbības laikā nokritīs, tad stafetes dalībniekam jāapstājas, jānoliek to vietā un tikai pēc tam var turpināt savu ceļu. Ja tas ir uzdevums uzbūvēt kaut ko no sērkociņiem, tad tā izpildīšanai tiek dots noteikts laiks. Komandas izpilda šo uzdevumu pēc kārtas.
 • Uzdevumi sacensībām:
  • Sastādīt no sērkociņiem frāzi “Sērkociņi bērniem nav rotaļa !”
  • Panest sērkociņu kastīti uz galvas
  • Panest divas sērkociņu kastītes, uzliekot tās uz pleciem kā uzplečus.
  • Panest kastīti, uzliekt to ar gala virsu uz saspiestās dūres.
  • Kurš pirmais savāks izmētātus sērkociņus? Katrai komandai noteiktā vietā izmeta sērkociņus no 5 kastītēm.
  • Panest kastīti, noliekot to uz muguras jostas vietā.
  • Panest kastīti, noliekot to uz kājas pēdas pacēluma rajonā.
  • Kura komanda uzbūvēs augstāko “aku” no sērkociņiem divu minūšu laikā?
  • Panest kastīti, piespiežot to ar zodu pie kakla. Pret kaklu un zodu kastītei ir jāatbalstās ar galiem.
  • Panest ārējo kastītes daļu, uzvelkot to uz deguna. Nodot stafeti bez roku palīdzības, nākamajam dalībniekam jānoņem kastīti ar deguna palīdzību.
  • Panest kastīti, iespīlējot to uz auss spurgaliņas.
  • Uzbūvēt uz grīdas lokomotīvi ar diviem vagoniem.
  • Nolikt tukšu kastīti uz grīda un pūst tai virsū, lai tā pati kustētos. Kustināt tādā veidā kastīti vienā virzienā, pēc tam skriešus doties atpakaļ.
  • Salikt no sērkociņiem vārdu “Apsveicam!”.
 • Sultāna izgreznošana Priekšā nāk trīs vīrieši. Šiem vīriešiem ir ļauts izvēlēties jebkuras trīs (var vairāk) sievietes. Skanot mūzikai, šīm sievietēm ar saviem apģērba gabaliem, greznumlietām ir jāuzpoš savs sultāns. Pēc tam, par sevis izpušķošanu, sultānam ir jānoskūpsta katra sava sieviete uz abām rociņām un uz abiem vaidziņiem, pie tam, tiek uzņemts laiks. (Bet netiek teikts, ka vinnē tas, kurš to izdara visātrāk). Parasti visi cenšas to izdarīt visātrāk, bet vinnē tieši tas vīrietis, kas to izdara vislēnāk, „Jo sievietēm patīk ilgāka samīļošana!”.
 • „Līgavas tērps” Priekšā nāk 3 pāri – sieviete un vīrietis. Tiem tiek dots viens tualetes papīra rullis. Sieviete ir līgava, bet vīrietis ir dizaineris. Tiek dots laiks – 15 minūtes, lai dizaineris no tualetes papīra izveidotu līgavas tērpu. Visiem mierinājuma balvas, bet vinnē īstā līgava.
 •  "Uzmini nu!!!" Līgavai aizsien acis. Sasēdini dažus vīriešus rindiņā arī līgavaini. Tad līgavai liek taustīt vīriešu ausis, rokas vai kājas un ir jāuzmin, kurš ir vīrs! (nedrīkst teikt priekšā) Tad līgavainim aizsien acis un dara to pašu, protams, ar sievietēm!!! Nepieciešams - šalle acu aiziešanai.

· 2 apļi – puišu iekšā, meitu ārā. Mūzika– iet pa apli. Stop – puiši notupstas meitas priekšā uz ceļa. Meitas apsēžas klēpī, sabučojas u.tt.

· Maisā salasa meitu kurpes – katrai noauj – 1, ieliek maisā. Puiši velk ar ko jādanco.

· 2 apļi, meitu un puišu. Pa vidu sega, tie kuri tiek mūzikas stop brīdī zem segas bučojas.

· Divas komandas. Katrai komandai iedod lielos šortus. Katrā šortu starā iekāpj pa vienam cilvēkam. Un tad apskrien tālāk nolikto krēslu.

· 2 apļi, puiši iekšā, meitu - ārā. 1.meita mazāk. Stop mūzika. Puiši bāž savu galvu meitu kājstarpē. Kuram trūkst, izvēlas meitu un aiznes. Katrs aiznes meitu savādāk. Fotografēšanās, kā meitu aiznesa. Pēc tam dejo tā kā aiznesa.

· Dāvināšanas prieks – cik puišu, tik meitu. Stop, puisis kaut ko dāvina no sava apģērba. Tad kurš pirmais apģērbjas.

· Konkurss Līgavas un līgavaiņa komanda. Ar aukliņu un karoti sasien visus.

· 4 pudeles alus, 4 puiši. Caur garajiem salmiņiem dzer alu. Kas pirmais izdzer!

· 4 puišiem iedod kaprona zeķubikses un pie mūzikas kurs seksīgāk tās uzvilks.

· Noliek zālē 2 aizslietņus. Uzaicina vienu puisi un vienu meiteni. Katrs aiziet aiz sava aizslietņa. Tad pēc komandas katrs novelk pa vienam apģērbam. Atšķirība ka meita drēbes ņem ārā no somas un liek uz aizslietņa.

· Veļas šņore. Vīra un sievas radi sastājas divās komandās. Tad kura komanda saplēsīs vairāk apģērba gabalus no avīzēm un ar saspraudēm pieliek “apģērbus” pie auklas.

· Dejas ar baloniem. Sastājas pa pāriem un puiši max piepūš balonus un ieliek starp vēderiem un dejo

· Sastājas pa pāriem divās komandās. Priekšā katrai komandai krēsls Uz krēsla “varde”. Pāris pieskrien, puisis apsēžas un rokas tur meitai uz muguras un ar dibenu pumpē vardi. Meita vardei uzmauc balonu un tur lai tas nenošļuktu. Pumpē kamēr balons pārsprāgst.

· Dejas uz avīzēm.

· Dejas ar slotu.

· Sadalās 2 komandas. Izvēlas pasus stiprākos večus, pa vienam katra komanda. Un pēc svilpes ietin tualetes papīrā.

· Limbo. Dejas zem slotas kāta. Divi cilvēki tur slotas kātu horizontāli.

· 3 vīri apsien ap jostas vietu aukliņu kurā iesieta vate. Blakus noliktas burciņas ar ūdeni un degoša svece. Vate ar rokām nepieskaroties pie aukliņas jāsamērcē ūdenī un jānodzēš degošā svece.