Atpūta

Arī šitā var!

  • Deja – bardaks. Te nu atkarīgs kādi skolēni piedalās un kādu literatūru pārvalda. Var izmantot starptautisku - arī tēlus no kinofilmām. Sagatavo, piemēram, 10 lapiņas (var arī 20, tas atkarīgs no cilvēku skaita) ar sieviešu vārdiem, kas ir pazīstami personāži, un 10 ar vīriešu, kas filmās, vai grāmatās vai vēsturē ir zināmi, kā pāris (tā, lai sanāk 10 paari, 12, 15, vai cik nu vajag, galvenais, lai ir vienāds skaits ar vīriešu un sieviešu vārdiem). Piemēram, Romeo & Džuljeta, Ļeņins & Krupskaja, Edgars & Kristīne, utt. Lapiņas tā kā kārtis sajauc un vīrieši izvelk vīriešu vārdus un sievietes sieviešu. Tiek dota mūzika un STARTS - katram jāatrod savs pāris. Ja grib var apbalvot ātrāko un tad visiem tādā kārtībā jānodejo deja līdz galam.
  • Tikpat laba deja ar šokolādes konfekti mutē. Piedalās neierobežots pāru skaits. Katram pārim iedod vienu šokolādes konfekti, kas abiem jātur starp mutēm un palaiž mūziku. Dejo, kamēr ir konfekte. Tas varbūt neizklausās tik smieklīgi, bet foršākais jau tas, ka šokolādes končas kūst un, ja vēl vasara un siltas telpas...... Mutes visiem nocūkotas!
  • „Jautrie degunradži”. Nepieciešams: - sērkociņu kastītes Spēle ir kā sacensība. Katram dalībniekam uz deguna uzmauc sērkociņu kastītes vāciņu, tā, lai tas stingri turas. Pēc svilpes signāla, dalībnieki cenšas pēc iespējas ātrāk tikt vaļā no "augoņa uz deguna", bet - tikai šķoboties! Labs materiāls bildēm!!! Protams labāk kāzu otrā dienā, bet var arī visi mest lielu metamo kauliņu. Kādu ciparu uzmet, tāds dzēriens jādzer, piemēram, kefīrs, šnabis vai gurķu sula. Lielā arbūzā tika sasprausti skrūvgrieži. Visi parastie, bet viens ar zvaigznīti (nu tāda tehniska firma esam). Visi vilka. Otro reizi bija tā, ka izrullējām pie sienas lielu papīru. Visiem bija jāatstāj uz tā vēlējums ar parakstu. Tika izdalītas pildspalviņas. Visas bija zilas, bet viena sarkana. Vakara gaita tad nu ari tika izspēlēta balva tai ģimenei, kas bija parakstījusies ar sarkano (tas netika pateikts uzreiz, tika saglabāta intriga).