Atpūta

Galda spēles

Katanas ieceļotāji ir izcila. Bet sasodīti dārga.

Maksā 19.99, klāt var piepirkt vēl 2 spēles paplašinājumus, katrs atkal 19.99. Esmu redzējusi gan Rimčikos, gan Rozes grāmatnīcās.

Taču to var spēlēt tikai 3 - 4 cilvēki. Pārējie skatās un tad jau var mainīties vietām. Bet, ja ģimenes saiets ir ar lielāku cilvēku skaitu - šo spēli tomēr neieteiktu. Jo viena spēle ilgst - 1 stundu varbūt kādu minūti ilgāk, varbūt mazāk - atkarīgs kādu variantu spēlējat.

Ar Katanu var būt problēmas, kamēr apgūst.. Ja domāts tik vienam vakaram, tad, manuprāt, nav jēga.

Monopols - spēlēt var diezgan daudzi, ilgums būs nu vismaz uz stundām 2 viena spēle, azarts ne pa jokam.

Es par monolopu, katru mēnesi ar draugiem pulcējamies uz šo spēli. Un, protams, ar saviem gardumiem. Vienreiz tā aizrāvāmies, ka 6 h spēlējām!

Vēl ir tāda, kurā ir jautājumi par Latviju! Spēlēt ģimenes lokā bija ļoti aizraujoši!!! Maksāja ap 11 Ls kaste zilā krāsā un virsū Latvijas karogs

Latvija ir laba Un noteikumi vienkārši.

LATVIJA- riktīgi ierullē- īpašu aicinām ģimenes un rīkosim vietēja mēroga čempionātu. Mūsu omīti komandā neņemsim, jo viņa zina gandrīz visas atbildes...nav interesanti...

Vēl ir labas tipa Activity no Piatnik.com sērijas. Ir vairāki veidi, der arī tiem, kas svešvalodu nezina. Latvijā arī tagad var dabūt, pie pusītes no Cāļa

Vēl ir laba Tabu tipa. Pats arī var uztaisīt. Tik vajag smilšu pulksteni un pīkstekli. Vajag vārdu un 3-5 vārdus, ko nedrīkst izmantot.  Piemēram, Tomāts – sarkans, salāti, šķēlītes, ķekars, dārzenis.  Un tad ir pārējiem komandas biedriem jāizskaidro vārds, neizmantojot šos vārdus zem svītras. Ja kādu izmanto, pretinieka komandas spēlētājs, kas sēž blakus un to kontrolē, pīkstina pīkstuli (nu kauču bērnu mantiņu). Kura komanda smilšu pulksteņa darbības laikā vairāk vārdus atmin, dabon punktu. Un tālāk jau brīva izvēle - ķīlas, punktu skaitīšana un uzvarētāja noteikšana beigās utt.

Vēl mazai kompānijai spēlējamām spēlēm - Pipeline, no tā paša Piatnika - būvējām rores. 

Mafija - var iesaistīt visus radus, izdomāt notikumu, kas saistīts ar Ziemassvētkiem...

Nesen puikam jubilejā uzdāvināja lielo galda hokeju un arī biljardu. Tie tik bija svētki. Pieaugušie kā bērni spēlējās mājā aizgāja visi izpriecājušies un izlikuši viss savas emocijas bija tiešām jautri

Mēs spēlējam- UNO kārtis, kuras vismaz nesen bija nopērkamas Lāčukā- maksā ap 7Ls, bet jautri gan lielam , gan mazam un noteikumi vienkārši! 

Šad tad pa retam ar savu lauku kaimiņieni un viņas gandrīz pieaugušajiem dēliem uzspēlējam mājas apstākļiem pielāgotu "No pusvārda". Jautrības netrūkst!