Atpūta

hmmm...

  • Vāvere eglē. Puiši ir koki un par vienu mazāk nekā dāmas (vāveres). Puiši veido aplīti vidū, dāmas ārpuse. Kad apstājas mūzika, Vāveres lec kokos. Tas Koks, kurā ir 2 vāveres, iet malā, paņemot līdzi vienu Vāveri.
  • Saraksta dzīvnieku nosaukumus uz lapiņām un tādi ir 2 identiski komplekti. Sadala publiku divās komandās (tik, cik zīmītes). Visi nostājas pretī un pēc signāla ar šo izvilkto dzīvnieku skaņām jāsameklē savs pāris (piemēram, govs maujot meklē otru maujošu govi). Ātrākajiem pāriem balviņas. Var izdomāt kādu pieskaņotu oriģinālu stafeti.
  • Sēņotāji un makšķernieki, pamatdoma tāda, ka sēņotājiem ar acīm ciet jāsalasa klucīši, bet makšķernieku doma – tiek griezta aukla, kurai pārējiem spēlētājiem aplī jālec tai pāri, kurš aizķer, tas ieņem auklas griezēja vietu.
  • Spēle – visus izdzen ārā no galvenās telpas, viens, kurš zina noteikumus, paliek. Tad aicina pa vienam iekšā un vaicā – „Kas tev vislabāk manī patīk?”. Spēlētāji parasti atkarībā no samaitātības pakāpes atbild, piemēram, smukas zeķītes, lūpas, krūtis, dibens utt. Tad vadītājs paziņo, ka tā vieta, ko spēlētājs nosauca, ir jānoskūpsta. Tam, kurš nāk pēdējais, ir visgrūtāk – telpā ir vairāk cilvēku. Šī spēle kļūst arvien jautrāka un, ja vēl to fotografē!!!
  • Spēle ar alkoholu – 2 komandas, pa 4 spēlētājiem katrā - 2 sievietes un 2 vīrieši, sastājas kolonnā, kurai priekšā noliek vienādos daudzumos šņabis, sula un glāzītes, turpmāko dara uz ātrumu – 1. ielej šnabi, skrien atpakaļ pie komandas, 2. izdzer šnabi un skrien atpakaļ, 3. ielej sulu un 4.izdzer, tad sāk atkal no gala, bet beigās sanāk, ka katram spēlētājam ir gan jāielej, gan jāizdzer, kamēr šķidruma vairs nav. Steigā iestājas liels juceklis un visiem jautri. Noteikums ir tikai tāds, ka brīdī, kad vāc komandu, nestāsta, kas būs jādara.
  • Grūtnieču spēle – spēlei sameklē ļoti lielus balonus un izsauc priekšā kādus 7 vīriešus, kuriem ar skoču pie vēdera pielīmē piepūstus balonus, tad katram priekšā izber sērkociņu kastīti un spēlētājiem tie ir jāsalasa. Uzvar tas, kurš salasa visātrāk, noteikums, ka balons nedrīkst pārsprāgt.
  • Slaloms – nepieciešamas 2 komandas, no krēsliem saliek it kā slaloma trasi, tad ņem divas A4 formāta lapas un liek spēlētājiem uz tām uzkāpt un jāslēpo starp krēsliem.
  • Biroja spēle – nepieciešamas 2 komandas un 2 biroja krēsli uz ritentiņiem. Spēlētājs apsēžas uz krēsla un sēžot, ar kājām atsperoties, jāpārvietojas uz priekšu līdz kādam noteiktam mērķim, piemēram, nolikts krēsls. Tad ceļas augšā un, stumjot krēslu, skrien atpakaļ.
  • Spēle ar baloniem – 2 komandas, katrā pa 10 spēlētājiem, 2 krāsu baloni.Katra komanda nostājas savā telpas pusē. Uzdevums dabūt balonus otrā zāles malā, savus balonus sargājot, bet pretinieka – saplēšot. Uzvar tā komanda, kurai paliek visvairāk veselo balonu.
  • Spēle – uzpumpē balonu! 2 komandas, 2 ķebļi, 2 gumijas laivu pumpji un baloni, tik, cik ir cilvēku komandās. Pumpi uzliek uz ķebļa, palīgs uzvelk pumpim galā lielu balonu, kuru pumpē, kamēr pārplīst. Pumpē visi komandas dalībnieki pēc kārtas. Uzvar komanda, kura pabeidz pirmā.