Atpūta

Dāvana bagātam cilvēkam

Jāiet pie uz dzimšanas dienu pie kunga labākajos gados. Skaisti! Vienīgā problēma – šim kungam jau ir viss, ko vien sirds kāro. Ko dāvināt?

Cāļa apmeklētāji iesaka

*Ja kungs saprot humoru, tad vienmēr var dāvināt kādu interesanti apdrukātu T - kreklu, jo tos vīrieši nēsā neatkarīgi no vecuma un maciņa biezuma.

*Privāta vēderdeja, vismaz nav striptīzs

*Mēs tētim uzdāvinājām cirvi un mērķi. Tagad satrenējies cirvja mešanā , pa sacensībām braukā.

*Nopērc metāla šampanieša spainīti, skaistu metāla paplāti uz kā to uzlikt, labu šampanieti, ieber spainītī ledu un ieliec šampi, apkārt uz paplātes sakārto augļus....Izskatās iespaidīgi!

*Individuāla pasūtījuma da jebko- no kaklasaites adatas līdz pledam.

*Ar humoru uzdāvini kādu žūksnīti loterijas biļetes. Speciālu iesaiņojumu izdomā, piemēram, biļeti A4 formātā

*Var dāvināt arī grāmatas, ja patīk. piemēram “Ginesa rekordus” vai ko tamlīdzīgu.

*Var dāvināt medu, nopietni. Medu īsta meistara darinātā traukā ( piemēram, Latgales keramika- tur gan jāzina, vai nav kāds īpašs naids pret latgaļiem), pārklāt to ar linu , kurš izmērcēts karstā vaskā, t.i., nu, tāds kā vāciņš nosiets... ( pēc vecas modes)- izskatīsies gandrīz kā zīmoglaka - tik biki pacietības un izdarības... un visam pāari piebilde, ka medus saglabā savu kvalitāti 106 gadus. Ka Tu vēlētos šo lietu pēc 106 gadiem kopā ar šo kungu pārbaudīt.

*“Dominā” ir jauns dāvanu veikaliņš (nepateikšu gan tagad nosaukumu), kurā ir ļoti oriģināli gan nieciņi, gan lielākas lietas, kas citur nav manītas. Nav gan lēti, bet aiziet apskatīties es ieteiktu. Tieši ar vīru norunājām, ka te varētu meklēt oriģinālas dāvanas cilvēkiem, kam viss ir.

*Man te mamma ir ieslīgusi sentimentā. Pasūtījusi karšu apgādā “Jāņa sēta” vēsturiskas kartes ar sev tuvajām vietām(dzimšanas vieta u.t.t.). Varbūt kaut ko tādu var, ierāmēt...

*Mēs uz 50 gadu jubileju uzdāvinājām vācu aitu sugas kucēnu ar izciliem ciltsrakstiem. Protams, zinājām, ka kungs dzīvo privātmājā un ir bijušas runas par suņa iegādi, bet paši saimnieki nevarēja saņemties to īstenot. Pagājuši laikam trīs gadi - suns ir izcili skaists un visu ģimenes locekļu mīlulis, kuram pat tika pasūtīta sava māja dārzā. Itin bieži gan viņš ir sastopams istabā. Tāda dāvana nebija nevienam, trūkums - uzmanības centrā pamanījās būt kucēns, ne jubilārs. Svinības notika centrā, labā vietā, bet arī tas nebija traucēklis. Pasniedzām tādu dāvaniņu - skaistu, mīkstu, ar lenti ap kaklu.

Lasi vēl

Svētku svinēšana darba vietā

Laimīgi kopā, kad apkārtējā pasaule ir pret

Par svētkiem un atpūtu varat aprunāties Cāļa forumos

Aktīva atpūta

Svētki