Atpūta

Dāvanas kolēģiem

Gribu pačiept idejas, bet pie reizes, protams, padalīšos arī ar savām. Tātad kā jau katru gadu, manos pienākumos ietilpst dāvanu sarūpēšana kolēģiem un sadarbības partneriem. Neesam liela firma, tāpēc neko lielu un dārgu atļauties nevaram. Pagājušo gadu dāvinājām 2l pokālus, kur iegravēts bija logo, apakšējā kārta sudraba krāsā sakrāsotas kafijas pupiņas, pārējais - glaunas Laimas konfektes. Pirms tam bija sienas kalendāri.

 

  • Labu vīnu
  • Dāvanas sadarbības partneriem, piemēram, kārtis ekskluzīvajā iepakojumā - sarkankoka kastē Iet runa par austriešu firmas Piatnik spēlēm un kārtīm. Tikko esam saņēmuši pirmo kravu, un tur ir spēles bērniem no 3 gadu vecuma līdz pat pieaugušajiem, piemēram, CSI , MEMO game. Sortimentu daļēji varat apskatīties www.piatnik.lv bet tur visi jaunumi nav. Pilns sortiments www.piatnik.com. Šobrīd tas viss ir arī Latvijā
  • Mums dāvināja krūzītes, katram ar savu vārdu virsū. Man ļoti patika tādu saņemt.
  • Ļoti noderīgi, man arī patikās, ir frotē dvieļi, tikai kopīgos pirts pasākumos nevar atšķirt. Viena firma bija izveidojusi dvieli kā svārkus uz ļipučku ar gumiju un kabatiņu priekšā - oriģināli un ērti, kaut arī tas tika dāvināts uz Jāņiem. Bet Ziemassvētkos un Jaunajā gadā arī iet pirtīs Tad protams krūzītes (keramikas, caurspīdīga stikla), pildspalvas, lietussargi ar logo, kalendāri. Laba ideja ir kalkulators, bet kādas nepierastas formas (stilīgs) - garš kā lineāls ar visām trigonometriskajām funkc.+kalendārs + pamācība, kā ar to visu rīkoties. Un var pielikt klāt piparkūku ar firmas logo vai piparkūku mājiņu utt.
  • Vīra darba vieta klientiem dāvāja Lāču svētku maizes kukulīti...

Apkopoja Dūņu rūķītis

Lasi vēl

Dāvana bagātam cilvēkam

Dāvana dvīnīšiem

Par svētkiem un atpūtu varat aprunāties Cāļa forumos

Aktīva atpūta

Svētki