Atpūta

Mīlestības svētku dāvanu variācijas viņam un viņai

Mēs mīlam katru dienu un vēlamies savus mīļotos iepriecināt dažādos veidos. Un viena no šādām dienām, kad sarūpēt ko īpašu savai otrajai pusītei var būt arī Valentīna diena. Tāpēc Cālis.lv ielūkojās dāvanu iespējās šajos Mīlestības svētkos.

Viņam – no relaksācijas līdz adrenalīna devai

Lai gan daudzām sievietēm rodas problēmas izdomāt, ko dāvināt vīrietim, iespējas ir gana plašas, svarīgākais – saprast, kas patīk tieši tavam vīrietim, jo kas patiks vienam, citam nemaz neies pie sirds.

Dāvanas aktīvajiem un adrenalīnu cienošajiem

Ja tavs vīrietis ir aktīvas atpūtas piekritējs, viņš būs priecīgs par vēl vienu iespēju doties uz kalna, lai ļautos snovbordam, braucienam ar sniega motociklu vai kalnu slēpošanai. Tiem, kuriem patīk vindsērfings, iespējams apgūt arī ziemas vindsērfingu. Mierīgāks, bet tajā pašā laikā neierastāks varētu būt piedāvājums izbraukt suņu pajūgā. Savukārt pretoties gravitācijai un izmēģināt savu talantu lidošanā būtu iespēja gaisa tunelī. Daudzi vīrieši labprāt testē jaunos auto izmēģinājuma braucienos, tādēļ viņi priecāsies arī par sievietes saorganizētu izmēģinājuma braucienu ar viņa sapņu auto.

Relaksācija no masāžas mājās līdz alus SPA procedūrām

Šajos svētkos iederēsies arī dažādas relaksējošas dāvanas. Tā var būt sievietes pašas masāža mīļotajam vīrietim vai dāvanu karte no plašā masāžas piedāvājumu klāsta. Ja tavs vīrietis ir alus mīļotājs, viņam varētu patikt atsevišķos salonos piedāvātā alus SPA procedūra vai SPA kādā omulīgā pirtiņā.

Foto: istockphoto.com

Apšaubāmi, ka vīrietis ar sajūsmu Mīlestības svētkos gribētu skatīties filmu Titāniks, bet kino vakaru divvientulībā vai kino baudīšana kinoteātrī, izvēloties filmu pēc viņa gaumes, var būt viens no variantiem, kā iepriecināt savu mīļoto.

Praktiskums no matu galiņiem līdz papēžiem

Ja tomēr gribas dāvināt ko praktisku, iespējas izpausties ir gandrīz neierobežotas. Var gatavot savas īpašās vakariņas, tā teikt, mīlestība iet caur vīrieša vēderu, bet tikpat labi vīrietim var uzdāvināt vīrišķīgu priekšautu, piemēram, no ādas, liekot noprast, ka viņš pats varētu ko baudāmu pagatavot.

Pie praktiskām lietām iederas arī krekls, kas nav jāgludina, glāžu komplekts atkarībā no tā, kādu dzērienu vislabprātāk tavs vīrietis dzer, skatoties savas iecienītās pārraides vai kopā ar draugiem, kafijas termoss, ko ņemt līdzi uz darbu, kas saskaņots ar kaklasaiti vai džemperi, laiskiem vakariem vai rītiem – pidžambikses un pleds, bet atelpas brīžiem ikdienā – cigārus.

Ja ir apnicis, ka tavam vīrietim ir tikai melni zeķu pāri, uzdāvini zeķes ar interesantu rakstu, bet ja viņš ir kaislīgs ceļotājs – praktisku mugursomu. Sporta cienītājiem vienmēr ir vēl kas tāds, ar ko papildināt savu inventāru vai kas palīdz uzlabot rezultātus, tāpēc lieliski noderēs attiecīgā dāvana vai šaubu gadījumā dāvanu karte no sporta preču veikala. Tāda noderēs arī kaislīgiem makšķerniekiem vai citu hobiju īpašniekiem. Ja vīrietis regulāri papildina savus tetovējumus, tad viņam lieti noderēs dāvana – jauna tetovējuma veidošana.

Ja vīrietim patīk rotaslietas, tad var dāvināt arī tās atbilstoši viņa ieturētajam stilam. Bet lasīt mīļotājiem var dāvāt viņa iemīļotā žurnāla abonementu, sākot ar praktiskajām Copes lietām vai Geo, tuprinot ar Gāzi grīdā vai FHM, vai pat Playboy.

Dāvanas ar odziņu

Izdomāt, ko oriģinālu, personīgu, interesantu vai pārsteidzošu, to iespējams tikai ļoti labi pazīstot savu otro pusīti.

Ja vīrietim patīk fotogrāfijas, kas atrodas mājās, var uzdāvināt arī fotomagnētiņu ar paša vai kopīgu attēlu, ierāmētu fotogrāfiju, īpašu fotogrāmatu vai kalendāru ar kopīgām bildēm (tagad iespējams izveidot kalendārus, kas nesākas ar janvāri, bet ar to mēnesi, ar kuru cilvēkam ir vislabāk un atbilstošāk). Tikpat labi tā var būt fotogrāfija no sevis – erotiska vai kā citādi īpaša. Tikai jārēķinās, ka daļa vīriešu nevēlēsies, ka sieviete ir bijusi uz erotisko fotosesiju pie fotogrāfa – vīrieša. Sevi ir jāmāk pasniegt un to var darīt arī šajos svētkos jebkādā veidā, kas vīrietim ir patīkami un izbaudāmi, neatkarīgi no tā, vai tas ir striptīzs ar pieaugušo rotaļļietām, kas sarūpētas intīmpreču veikalā, vai pašas sacerēta dziesma par godu mīļotajam. Radošajiem un māksliniekiem var uzdāvināt arī savu dzejoli, kurā apcerēta otrā pusīte.

Viņai – no šokolādes līdz fotosesijai

Sievietēm dāvanu izvēlēties ir daudz vieglāk, jo piedāvājums ir ļoti plašs. Šoreiz tikai nedaudz par to, kas viņai varētu patikt.

Relaksācija no A-Z

Sievietes vienmēr iespējams palutināt ar visdažādākā veida SPA procedūrām. Sieviete izbaudīs gan vīrieša paša sniegtu masāžu, gan labprāt izmantos dāvanu karti kādā no masāžas saloniem – piedāvājums ir neizsmeļams – sākot ar klasisko masāžu un beidzot ar zelta SPA sejai, balto trifeļu procedūru un citām skaistumu atjaunojošām vai nostiprinošām procedūrām.

Izglītojoši kursi vai fotosesija

Daudzas sievietes ļoti iepriecinās iecienītā žurnāla abonements, bet tikpat labi vērtīga dāvana būs iespēja apmeklēt kādus kursus, ko sieviete ļoti vēlējusies – vai tā būtu rotu gatavošana, floristika, vokālā nodarbība vai jebkas cits, kas sievietei tuvs un ko viņa vēlētos izkopt.

Fotosesija mīļotajai būs aizraujošs piedzīvojums, jo īpaši, ja sieviete nekad nav bijusi uz fotosesiju. Tā ir brīnišķīga iespēja sevi ieraudzīt jaunā gaismā. Turklāt, ja piedāvājumā ir iekļauta arī make up un frizūras izveidošana, sieviete būs sapucēta un redzēs sevi pavisam no cita skatu punkta, pacilātā noskaņojumā ļaujoties tālākajiem svētku notikumiem.

Protams, ja dāvināšanas tradīcijas jau izveidojušās un mīļotā sieviete labprāt saņem šokolādes konfektes sirsniņas formā, iecienītās smaržas vai jaunu apakšveļas komplektu, tad nav nepieciešams izgudrot velosipēdu no jauna un ar mīlestību var turpināt iepriecināt sievieti tieši tā, kā viņa to sagaida.

Tomēr savā ziņā visatbilstošākās mīlestības svētkiem ir tās dāvanas, kas ir abiem kopā – vai tā būtu dāvana deju nodarbībām, kino vai kādam teātra, koncerta apmeklējumam, vai kopīgam SPA pasākumam. Gardas vakariņas neierastā vietā ar iespēju palikt viesnīcā, izraujoties no ikdienas ritma un skrējiena, tikpat labi izjāde ar zirgiem vai došanās uz kādu ūdens atrakciju parku tepat Latvijā vai ārpus mūsu valsts robežām. Kopīga mīļa vai pikanta fotosesija, iemūžinot savu mīlestību arī vizuāli.

Lai mīlestības piepildīta Valentīna diena!

Iveta Rozentāle

Lasi vēl

Svētku svinēšana darba vietā

Laimīgi kopā, kad apkārtējā pasaule ir pret

Par svētkiem un atpūtu varat aprunāties Cāļa forumos

Aktīva atpūta

Svētki