Bērni

Topošajām māmiņām paredzētu mājas lapu novērtējums

Tā kā grūtniecības laikā ne vienmēr gribās vai ir iespēja doties iepirkties, topošās māmiņas mēdz ieskatīties grūtniecēm paredzētajās mājas lapās. Tā nu arī Cālis.lv ieskatījās populārākajās un novērtēja, kas labs tajās atrodams.

www.supermamucis.lv

Novērtējums (piecu ballu sistēmā):

Pirmais iespaids: ****

Apģērbu izvēle: **

Cenas: ***

Mājas lapas ērtums: ****

Foto: istockphoto.com

Īpaši patīk, ka mājas lapā ir pieejama apakšveļas izmēru tabula, kurā ir ne tikai iespēja noteikt precīzu krūštura izmēru, bet arī pirmsdzemdību un pēcdzemdību biksīšu izmērus, tāpat arī pirmsdzemdību un pēcdzemdību jostu izmērus.

Mājas lapa ir patīkami zaļā tonī, rada jauku iespaidu, bet īpaši neuzrunā. Vienīgi lapas apakšā norādītās kleitas rosina domāt par ballēm un ballēšanos, ne tikai ērtumu un praktiskumu. Tomēr nevarētu teikt, ka piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs. Pārsvarā piedāvāti ērti apģērbi ar pāris akcentiem. Cenas kā jau grūtnieču apģērbam, tikai izpārdošanas sadaļā var atrast apģērbu, sākot no LVL 9. Patīkami, ka piedāvājums ir no «9 Fashion». Ar šīs firmas plašāku piedāvājumu var iepazīties mājas lapā www.9fashion.lv.

www.mami.lv

Pirmais iespaids: ***

Apģērbu izvēle: **

Cenas: **

Mājas lapas ērtums: ***

Īpaši patīk, ka ir ne tikai padomāts par grūtniecības laiku, bet ir arī sadaļa «Ko ņemt uz dzemdību namu». Diemžēl izvēle ir ļoti neliela. Tāpat patīkami, ka ir ne tikai grūtnieču apģērbs, bet ir arī atsevišķa sadaļa grūtnieču jostām, naktskrekliem, spilveniem. Tomēr piedāvājums ir neliels. Neatradu iespēju apskatīt un iegādāties grūtnieču bikses, kleitas vai svārkus.

Ienākot mājas lapā, mani pārsteidz, ka tā ir paredzēta ne tikai māmiņām, bet arī tētiem un bērniem. Tomēr dizains – rozā krāsa ar baltiem punktiņiem – mani it nemaz neuzrunā. Varbūt veci rozā tagad ir modē, bet man tas atgādina omīšu stilu. Šī mājas lapa koncentrējas ne tikai uz pārdošanu, ir arī foruma un noderīgas informācijas sadaļa.

www.bellamamita.lv

Pirmais iespaids: ****

Apģērbu izvēle: ****

Cenas: ****

Mājas lapas ērtums: ****

Īpaši patīk, ka mājas lapā nav nekā lieka. Ieejot rodas patīkams iespaids par elegantu dizainu bez liekām detaļām. Šī interneta veikala labums ir iespēja pirms pirkšanas apģērbu uzmērīt, turklāt tas ir bez maksas, un Rīgā vai tās tuvumā dzīvojošajām apģērbs tiks atvests līdz mājām. Arī noliktavā ir iespēja apģērbu apskatīt tuvāk.

Mājas lapa patīkami pārsteidz arī ar to, ka apģērbs ir sagrupēts nevis pēc apģērba veida, bet pēc stila. Atsevišķās stila sadaļās apģērbs sagrupēts pēc veida. Būtu vēlama plašāka svinīgo tērpu izvēle. Vēl ir mūsdienās tik svarīgā sadaļa «Izpārdošana», kur apģērbi ir līdz LVL 5 un no LVL 5 līdz LVL 10. Atlaides, lai arī mazākas, ir pieejamas arī citās sadaļās. Patīkami, ka apģērbi ir sulīgās krāsās, gan vienkrāsaini, gan ar izteiksmīgiem rakstiem.

www.sweetmama.lv

Pirmais iespaids: ***

Apģērbu izvēle: ****

Cenas: ****

Mājas lapas ērtums: ***

Īpaši patīk, ka ir apģērbu dažādība, lai gan vairāk ikdienas apģērbam. Vajadzīgs laiks, lai visu izskatītu, jo apģērbs izvietots kā katalogu mājas lapās – viss vienuviet, un tikai ar laiku var pamanīt, ka apģērbus var atlasīt gan pēc atlaidēm, gan cenām u. tml. Ērti, ka, atverot izvēlēto apģērbu, ir iespēja to uzlaikot – var apskatīties, kādiem ķermeņa izmēriem atbilst konkrētais izmērs. To noteikti ir vērts apskatīt, jo mājas lapā izmēri norādīti pēc RU standartiem, kur 44. izmērs atbilst EU 38 izmēram. Patīkami, ka apģērbs nav tikai tradicionālajās grūtnieču formās, ir lielākas formu un dizaina variācijas.

Biju pārsteigta, ka, atverot mājas lapu, galvenās sadaļas ir krievu valodā, bet ir iespēja izvēlēties arī latviešu valodu.

www.premaman.lv

Pirmais iespaids: ***

Apģērbu izvēle: **

Cenas: ***

Mājas lapas ērtums: **

Īpaši patīk, ka ir informācija, kā topošajām māmiņām izvēlēties apģērbu. Ir ieteikumi domāt ne tikai par to, kas patīk, bet kas piestāv noteiktām formām un ir aktuāls grūtniecības laikā, un uz kurieni sievietei apģērbā jādodas. Ir ieteikumi īsām sievietēm, lielāku izmēru īpašniecēm u. tml.

Pirmajā brīdī, atverot mājas lapu, šķiet, ka tā ir paredzēta mazuļu apģērbiem, bet tad ieraudzīju, ka ir arī sadaļa «Topošajām māmiņām». Tajā nav apģērba piedāvājuma, bet ir dažādi ieteikumi. Konkrētas preces apskatāmas sadaļā «Preču katalogs», kur, šķirstot lapu pēc lapas, var meklēt vajadzīgo. Ir vēl viena sadaļa ar nosaukumu «Topošajām māmiņām», kurā arī piedāvāti dažādi apģērbi. Pirmajā brīdī domāju, ka abas sadaļas satur vienu un to pašu informāciju, jo nosaukumi ir identiski. Jāsaka, ka, atskaitot kleitu izvēli, ir mazs apģērbu piedāvājums.

www.nextmom.lv

Pirmais iespaids: **

Apģērbu izvēle: ***

Cenas: ****

Mājas lapas ērtums: ***

Īpaši patīk, ka ir pieņemamākas cenas nekā citiem grūtnieču apģērbiem, kā arī ir uzskatāmāki apraksti. Tomēr liels mīnuss, ka apskatāmās bildes ir ļoti nelielas un uz katras jāklikšķina atsevišķi, lai tās redzētu lielākā formātā un saprastu, kāds ir apģērba dizains. Iepriekš vienojoties, Jelgavā drēbes ir iespējams uzlaikot.

www.misis.puncis.lv

Pirmais iespaids: ****

Apģērbu izvēle: ***

Cenas: ***

Mājas lapas ērtums: ****

Īpaši patīk, ka pirmais iespaids ir ļoti patīkams un, ja varētu teikt, mīlīgs. Galvenais teksts, kas ir ierāmēts – «Misis Puncis – palutini savu puncīti». Apģērbi izskatās ļoti kvalitatīvi, tas attaisno cenu, kas ir augstāka nekā citos interneta veikalos. Lai arī izvēle nav liela, katru apģērbu ir patīkami apskatīties.

Vēl var ielūkoties arī citās mājas lapās, tādās kā www.ilifia.com, www.fancymom.com u. c. Nav tā, ka visu vēlamo apģērbu iespējams nokomplektēt vienā mājas lapā, tomēr, aplūkojot vairāku mājas lapu piedāvājumu, iespējams atrast katra gaumei atbilstošas bikses, svārkus, kleitas, arī dažāda dizaina un rakstu blūzītes. Var ieraudzīt arī noderīgas lietas, kas pirms tam, iespējams, nav likušās noderīgas. Tāpat kā ejot iepirkties, arī šajā gadījumā jārēķinās, ka paies laiks, kamēr visu izpētīsi un atradīsi sev patīkamāko. Atšķirība tā, ka internetā pirkumiem var atvēlēt jebkuru diennakts laiku un atpūsties, cik vien vēlies.

Mājas lapas apskatītas 14.01.2012.

Iveta Rozentāle

Citi noderīgi raksti

Grūtniecība un sporta nodarbības

Bērna audzināšana pirms viņa piedzimšanas

Par grūtniecību un dzemdībām varat aprunāties Cāļa forumos

Dzemdības

Grūtniecība

Skaistums