Bērni

Bērna frizūra skolas gaitās 1. daļa

Skolēnu māmiņas zina, ka rīta pošanās uz skolu reizēm ir stresa pilna. Iemesli dažādi: gan tāpēc, ka nav laikus izvēlēts un sagatavots apģērbs, gan tāpēc, ka ir problēmas ar ātru matu sakārtošanu. Gribas, lai bērns skolas ikdienā justos uzpucējies, lai meitenēm mati vienmēr nav sasieti zirgastē, bet puikām vienkārši izķemmēti.

Padomus, kā jaunāko klašu skolēniem glīti saposties skolai, deva bērnu frizētavas «Pinku nams» frizieres Anastasija Plice un Liene Driņģe.

«Pinku nams» atrodas salonā «Brigita», Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 112.

Ikdienas frizūras zēniem

Kristoferam ir vidēji gari mati. Izmantojot matu putas vai speciālu gēlu un pēc tam nostiprinot ar matu laku, var izveidot tā saucamo grebeni. Pūšot matu laku, bērna acīm priekšā jāpieliek roka, un drošības apsvērumu dēļ bērnam jāaizver acis. Matu laka jāpūš 10 cm attālumā.

Otrs variants ir izmantot speciālu želeju vai vasku, lai izveidotu pie galvas pieglaustus matus ar mitruma efektu.

Ikdienas frizūras meitenēm

Betijai ir gari mati. Viena ideja ikdienas skolas frizūrai – priekšpusē uzpin franču bizi (matus sadala trijās šķipsnās, uzsāk pīt parasto bizi, tad, liekot pīnē katru nākamo reizi, paņem klāt vienu šķipsnu no pieres puses). Bize izskatīsies kā stīpiņa. Pārējos matus atstāj izlaistus. Bizi var izrotāt ar krāsainām matu sprādzēm.

Turpinājumu par meiteņu frizūrām meklējiet raksta otrajā daļā...

Citi noderīgi raksti

Bērna pirmais mobilais telefons

Bērna frizūra skolas gaitās 2. daļa

Par savu mazo bērnu pucēšanu un skolas gaitām varat aprunāties Cāļa forumā

Skolēni

Skaistums