aha, nezinu kā un nezinu kur, bet paspēju saķert kautkādu "zarazu"..

sākās viss aizvakar, kad nakts vidū knapi paspēju uz wc, lai apsveicinātos ar savām vakariņām, kuras bij uznākušas apskatīties, kas jauns manā pusē..

izmēriju temperatūru - aha, labi nav - 38,2.. ok, 1 paracetamolu un mēģinam izvilkt līdz rītam..

rīts pienāca ar(ilgi gan viņš nāca).. izgulēties nesanāca, grozijos no vieniem sāniem uz otriem, ta karsts, ta atkal auksts..nu galīgi pee..

no rīta t* atkal pie 38-39, atkal paracetamols un visu dienu pa gultu, pa vidam kumelīšu tēja(paldies, siesta), minītis, pāris ogles(mazums, ja nu kas), uz vakarpusi jau sāka gribēties ēst(bet sajūta izrādijās mānīga) - vairāk par pāris karotēm mannā iekšā nedabūju..

citu sūdzību, ja neskaita t* īsti nebij, bet nu pietika arī ar to pašu - pie 37* sāpēja galva un muguras jostas daļa, pie 38-39* nāca virsū drudzis..ta guli un domā, kas labāk? dzert vai nedzert to paracetamolu??

pagājušā nakts jau bij stipri labāka, nogulēju kā sists un jau pirms 7ņiem biju augšā..sajūtas pilnīgi ok(bet laikam pārsteidzīgi)..

paēdu brokastis, piesēdos pie datora, pamēriju t* - ogo 36,2..laikam sāku jau atdzist :O

it kā jau gribēju kautko jau sākt tā aktivāk darīt bet nekā - kauli stīvi, jau pie mazākās slodzes paliek karsts un sāku svīst..laikam jāatpūšas vēl šodien?

ps. ir kādam ideja ko īsti es tur biju/esmu saķēris?