ehh..kā laiks skrien.. mums vēljoprojām iet labi! paldies šoreiz bik noslinkošu un ielikšu mammas rakstīto:

siesta@M A R T I Ņ A S 2012

Sveikas!

Laikam jau arī man beidzot kāda atskaitīte jāieraksta, savādāk es tik esmu aktīvs lasītājs (parasti caur netu telefonā- tāpēc slinka rakstītāja, liels čakars)!

Tad nu mēs ar varam pieteikties pie tiem, kas var lepoties ar pirmo zobu..vēl jau skaļi par zobu man to saukt vēl neklājas, 10.oktobrī sataustīju (un redzēt vēl pat nevarēju), mazmazītiņu asumiņu....nu jau to var ar aci redzēt, bet vienalgā tāds īsts, pilns zobs jau tas vēl nav.

Pačuks man ar pie tiem "lēnajiem" bēbīšiem....viss ko dara, smuki stāv taisnās izstieptās rokās, reizēm šupojas no viena sāna uz otru, mazmaz drusciņ uz sekundes simtsdaļu atrauj arī vēderu no zemes, bet nu uz celīšiem vēl nestāv un arī nelien. bet ripinās gan kā tāds ceļa ruļlis nu jau pamatīgus gabaus un rotējot ap savu asi nonāk tur, kur vēlas!

Izskatās, ka ar ēšanu mums problēmu nebūs... viss, kas mutes virzienā tiek virzīts bez maz ar rāvienu tiek ierauts iekšā mutē...tik māte slinka gatavotāja, ceru nākotnē laikam tomēr uz to Pedeogoģisko barošanu iziet, bet pagaidām tad nu izejam uz improvizētu mikrodevu nomēģināšanu...vēl līdz patstāvīgai sēdēšanai un attiecīgi ēšanai laiciņš priekšā.Tātad joprojām pupojamies un viss pārējais tikai pagaršošanai un nodarbināšanai- dodu šad tad cietā bumbiera 1/4 rociņās, tad nu tur makarējās, kamēr beigās viņs kaut kā tiek apēsts....tāpat arī ābola daļiņa vai banāna gabaliņš....

Strap citu, kur var nopirkt to lielo lacīti- nu tādu ar piedurknēm un kabatu priekšā...tā laikam nākotnē lieti noderēs!

Attiecībā uz tēta iesaistīšanos meitas aprūpē- pēc darba viņs gana labprāt paņem peku pats pie sevis... nun kā nu neņemsi- tēvs viņai visforšākā izklaidē un viņa parādīšanās pie horizonta pat jau miegainā garastāvoklī tiek atalgota ar platu smaidu vai pat spiegšanu! Protams, ne jau uz visu vakaru - tētis atrod gan laiku pavakariņot, gan pie datora pasēdēt (kas, protams, ir gluži normāli), taču vanniņu un saģērbšanu pirms gulētiešanas tētis ir uzņēmies uz sevi....es neiebilstu! Pampjus arī maina, kad ir brīvs un pieejams un man kas cits tajā brīdī darāms, par kaciņām gan sajusmā nav, tās labprātāk uztic man, bet ja manis nav klāt, tad tiek jau galā arī ar to!