labs vakars

beidzot saņēmos un te nu es esmu - rakstu mazo atskaiti..

* esam(07.11.2012) 8 mēnešu veci..

* uz rāpošanu esam slinki(iespējams pie vainas ir grīdas segums?) - šobrīd aktīvi veļamies uz abām pusēm, nonākot vietās un pozās zem galdiem un krēsliem, kad jau domādams neizdomāsi - kā tur vispār var tikt??? šobrīd atgādinām mazus ronīšus - guļam uz vēdera atspiedušies taisnās rokās un vērojam pa kreisi, pa labi apkārt notiekošo..

* brīžiem iznāk ieraudzīt mēģinājumus pieslēgt pakaļējo šasiju..bet nu šobrīd vēl īsti labi nesanāk un kā jau minēju pārvietojamies veļoties uz sāniem

* izskatās ka toficiene ir mantojusi tēta ēstgribu, bet mammas vielmaiņu(ja patinam atpakaļ blogu - tad višlistā toficienes hromosomām bij rakstīts otrādāk bet nekas - mierinu mammu - ir ok, savas drēbes ārā nemet, bēbīts paaugsies - dērēs ).. šobrīd ēdam kā restorānā: kā 1mais - mammas piens, kā otrais - apžēvēta rupjmaize un saldajā - ābola/bumbiera šķēle..

* pēdējo laiku paliek neiespējami ēst bēbīša sabiedrībā(kaut arī tiko ir bijis piens) - ceļam traci un pieprasam savu tiesu un ēdam(grābjam abām rokām un bāžam mutē tā, itkā nedēļu nebūtu dots ēst) visu - kartupeļu biezputru, sautētus dārzeņus, zupas, kefīru - tik dod vēl un ātrāk..

* ak jā - varbūt jau tiku minējis - mums ir 1 zobs..apakšā..bik pa labi, balts un ass kā nazis kādreiz devām pazelēt savu pirkstu - tagad jāuzmanās..

* par runāšanu - pie laba garīgā lalinam kautko savā nodabā(kāds var aizdot kvalitatīvu diktafonu? gaidu CP ), pie beša un ēst gribēšanas zinām teikt "mamm, ņammm", pie tēta ienākšanas spiedzam "tetetaa" un ja kāds iet prom pamanamies pamāt ar tekstu "ataataa"..

* atnāca mansmazais ar pielikumu "grūtniecības kalendārs" - nezinu ko domāt? tas kāds mājiens tagad? pagroziju to šaibu - ja gribam trāpīt augustā mums vēl ir ~14 dienas..

* tajā pašā MM bij raksts par ratiem - es atvainojos..kurš vidējais latvietis var atļauties ratus pa 998 latiem???? kautkādi bebecare prive..nu hwz..mēs savus(3šās sezonas abcdesign) pā kādiem 30-40 dabūjām..un? slikti? iet kā zvēri pa pļavām un laukiem..

* hohmas pēc nosūtiju pieteikumu martiņām2012..tas nekas ka priekšā 76 marta mammas(toficienes ieskaitot), bet kāpēc ne? mammas var , a tētiem ieeja liegta? redzēs ko teiks? a ja apstiprina?

* tāks..es kautko vēl nepieminēju? atgādiniet komentāros

Izmainīts 06.11.2012 21:30.