hello

var teikt ka tiko veicu socialoģisko aptauju

pēdējā atskaitē minēju ka nosūtiju pieteikumu slēgtajai grupai "martiņas 2012".. nu lūk, pagāja pāris dienas un atbildēja man uz CP, ka jā, kāpēc gan tētis nevarētu būt ar 76 citām mammām vienā grupā.. bet drošības pēc jāpaprasa mammām, vai šās piekrīt ņemt mani savā bariņā?

..pagāja kāds laiciņš..(cik var spriest pēc drošiem avotiem, nometnē parādijās 3 viedokļi - "kāpēc ne? ", "domā vajag? " un "kas vēl nebūs?? "

vēl pēc neilga laiciņa saņēmu CP, ka mans pieteikums, domājot par grupas iekšējā klimata saglabāšanu, diemžēl tiek attieks!

.. atšuva mani

 

ps. bet ok, paskatamies no malas..sēž veči garāžā pie atvērta auto haubes un runā par "intīmām"  dzinēju lietām..sūc aliņu, varbūt uzpīpē, bet nu galvenais - saturīgi pavada vakaru

..un te, pēkšņi, nez no kurienes garāžā uzrodas beibe(nu beibe, kas beibe, tā tīri neko, bet tomēr beibe) un sāk tā - o, ko jūs te dariet? skatos mašīnai haube vaļā..neiet? pag, drīkst paskatīšos?

..veči protams mērenā šokā!!!

un tad beibe pārliecas pār dzinēju, uzmet gudru skatienu, paķimirējas un voulaaa, priecīga paziņo -  eu, jums tak sveces galīgi aizd*rstas!!

..kādas te vairs intīmas sarunas?? kāda aliņa sūkšana??? bij normāls veču vakars, bet nē..atnāca beibe un pateica ka mums sveces aizd*rstas..  

morāle: nav viegli būt beibei garāžā..

Izmainīts 08.11.2012 22:33.