Kamēr mamma ar toficieni pa ciemiem un man ir brīva māja(un daudz, daudz brīva laika) gribēju pastāstīt par vienu no mūsu līdzšim pēdējiem pirkumiem bēbīšjomā (par iepirkto autobeņķi variet izlasīt tepat forumā)!

Iepriekš jābrīdina - tālāk aprakstītais produkts ir bez jebkādām kosmosa tehnoloģijām, sudraba diegiem vai elektromagnētiskā lauka ierobežotājiem..(nu tas tā - lai vēlāk neviens nesūdzās)

Un tā - pa relatīvu lētu naudu ~ 30 latiem, ar brīnišķā sludinājumuservera elvē starpniecību, esam iegādājušies mazlietotu un labi saglabātu barošanas krēsliņu Chicco Polly!

polly

Eku links uz ārzemju lapu ar bildēm un tehnisko info

Linkā var visu izlasīt par tehniskajām fīčām..tur viss ir pārdomāts un problēmas nesagādās, tāpēc arī garāk neizplūdīšu..

Mums pašlaik ir 8 mēneši(255 dienas, ja nu kādam interesē ) un lai arī vēl īsti nesēžam(bet te noder beņķa atzveltnes fīča) lēnam sākam ņammāt arī ko papildus tā ierastajam pienam..

Iekšā divrocīgi(kam mums karoti?) tiek stumts viss kas tiek padots aizsniedzamā attālumā - vārīti kartupeļi, burkāni, mizoti āboli un bumbieri, apgrauzdēta rupjmaize nu un protams banāns..(man te iepriekš bij iebildumi pret krēsliņa plastmasīgo audumu..nu ķip neelpo! neko negribu dzirdēt mazgājās toties ideāli!)

Lēnām savu vietu ieņem arī biezenīši..paštaisītie - pārsvarā ābols/ķirbis/banāns/kartupelis..par pagatavošanu neprasiet, neesmu lietas kursā.. ..un tā kā karoti mēs līdz galam nepārvaldam, tad tās saturs bieži vien netrāpa tur, kur sākotnēji adresēts ,bet sāpe nav liela - priekšējā virsma ņemās nost nospiežot fiksatoru zem tās un virsū uzāķētā profilētā paplāte ir viegli nomazgājama zem izlietnes krāna

Ak jā - gandrīz aizmirsu pieminēt vienu hronisku, bet ne mirstamu vainu šiem beņķiem(un gan jau nebūšu es šajā lietā pirmatklājējs kolumbs, bet problēma pastāv!)  - vietā uz beņka, kur stiprinās caur kājstarpi veramā drošības josta mēdz ieplīst sēdvirsmas materiāls..nekas krimināls un pa lielam dzīvot nemaisa, bet sludinājumos šiem beņķiem cena ir par vismaz 20 latiem zemāka, kā tiem bez plīsuma!

Jautājumu gadījumā droši izmantojiet komentāru iespēju

Izmainīts 17.11.2012 20:14.

Izmainīts 17.11.2012 20:22.