Laba diena

Iespējams esiet lietas kursā, bet ja ne - ir man te 1 tāda tēma forumā, kurā risinu savas turpmākās karjeras/veselības jautājumus:

iesakiet, kur tofikam doties..

tad nu lieta nonāca tik tālu , kad biju sagaidijis savu rindu uz endoprotezēšanu un bija laiks ierasties Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā jeb TOS!

0 diena jeb "diena pirms operacijas!"

- pii..sākums te bija daudzsološs ..aizsūtija mani gandrīz mājās(jums operācija esot 25tajā,attiecīgi ejiet mājās un nāciet rīt!!) ..labi,ka ķirurgs bij sazvanāms..beigās uzrādijās ka operāciju plānotāji kļūdijušies(kā patiesais iemesls vēlāk uzpeldēja fakts, ka nedēļas nogalē te bij notikusi tāda mērena inventāra zādzība, ka rezultatā pirmdien nebij iespējas veikt operāciju un viss pārcēlās dienu uz priekšu)

- ievācos palātā un tiku pat pie interneta, gan publiskā - pacientiem paredzēta, kas ik pēc 20 minūtēm met āra  bet nu ir! palāta paliela, ar savu wc/dušu/ledusskapi un vēl 2 istabas biedriem..māsiņa gan izmeta, ka pa lielam man šī diena būs brīva..būšu vajadzīgs tik vakarā uz klizmu  naaaiss 

- pamanijos uztrāpīt arī uz pusdienām 

dārzeņu zupa ok, plovs ar soso, kompots gan 

- kā vēlāk secināju brokastis/vakariņas te palielam ir identiskas - dažāda veida putras..

- pienāca arī vakars un biju jau domājis, ko ta tā, ka galīgi bez zālītēm.. uz nakti iedeva 1 http://www.grindeks.lv/lv/produkti/recepsu-zales/nervu-sistemu-ietekmejosie-lidzekli/diazepeks

a nākamajā rītā stundu pirms operācijas būs 1 http://www.visaszales.lv/Zāles/Dormicum/1086 jaaiedzer.. 

ps. to pirmo tableti vispār nejutu..jāpalasa vēlreiz anotācija kam ta šī bij domāta?? bet tā otrā bij zvērā ..bet par to jau nākamās dienas ierakstā!


Izmainīts 26.07.2014 12:19.