Pirmo nakti slimnīcā nogulēju kā sists un labi ka tā - rīts bij visai agrs un sākās ar dušu, jaunu "operācijas kreklu" un 2tro tableti..

Pirms 8niem mani jau ar visu gultu savāca un uzveda augšstāvā uz operāciju zāli, kur jau pats pārgūlos uz operāciju galda un iekārtojos ērtāk ..nu nē, nebij ne bail, ne baisais satraukums..tā visai interesanti! Tālāk jau viss notikās kā pēc saraksta - saņēmu ne visai patīkamu dūrienu mugurā(spinālālā anestēzija), tad pieslēdza sistēmu, piesprauda pulsa un asinsspiediena mērāmo..uz to brīdi kājas vairs nejutu uz kā pēdējo pirms operācijas atceros, kā ķirurgs brīdinam ka tagad ieliks urīnvada katetru..un tas arī viss..siltums un klusims!

Iepriekš biju iedomājies, ka varētu uzprasīt operācijas vidū kā šiem tur iet? un vai nav kādi sarežģijumi? Nebij man tādas iespējas Pa vidu gan reizes 3 pamodos no trokšna(neko nejutu, bet troksnis bij) - pie gūžas zāģēšanas, pie jaunās gūžas bedrītes urbšanas un pie protēzes iekalšanas kaulā.. Uzmodos un atkal iemigu!

Tā ap pusdienlaiku jau pamodos pēcoperāciju palātā..drena gūžā,katetra pūslī, pie vienas rokas sistēma/spiediena mērāmais, pie otras - pulsa mērītājs uz pirksta + vairaaki vadi uz krūtīm - tas viss pieslēgts ekrānam virs gultas, kas ceļ trauksmi gadijumā kas!

Pirmās stundas bija ideālas..narkoze vēl iekšā, kājas nejūtu, viss forši Tad jau lēnām sāka iet ārā anestēzija un varēju pakustināt kāju pirkstus..un drīz arī gūžu sajutu - zinies, nepārāk patīkama sajūta..(pa vidam jau tika pamainītas sistēmas, pāris šprices un tabletes ar dabuju..)

Vakarpusē hohmas pēc blakus kolēģim novēlēju savu ūdens pudeli..ja nu kas pa nakti?  ..un daudz netrūka - vakarā piekritu pagriezties uz sāniem un pāris minūtes ar nogulēju,tik tā gūža lika sevi manīt vēl vairāk..un tā vietā lai iemigtu - sāku zaudēt samaņu..pārņēma tāds foršs siltums un tumsa..un tad kāds idiots sāka sist ar plaukstu man pa seju..WTF!??? atvēru acis,aparāts bļjauj, 3 māsiņas ap manu gultu un 1 klapē man pa vaigu - mosties,bļin!! Bik nesaprašanā kas notiek pamodos ar un sākumā neiebraucu ko viņām no manis vajag??

Atlikušo nakts daļu jau pavaduju guļot uz muguras ar skābekļa masku uz sejas..