Nezinu, vai šo jau biju te pieminējis, bet nonācu pie secinājuma, ka tā kājas operācija man vienlaikus ir atnesusi daudzas jaunas un iepriekš nebijušas izjūtas.. kuras ikdienā cilvēks-parastais nekad nedabūs! .ja protams viņam nebūs tuvākas attiecības ar medicīniski orientētu bargo kundzi..

prostata - (ja kādreiz esiet bijuši delfu foruma attiecīgajā sadaļā, tad jau ziniet par ko es te runāju ) tiem, kas nezin - tas oficiāli saucās "transrektāla prostatas izmeklēšana" un izskatās apmēram šādi (ja meklēsiet video attiecīgajā portālā, tad skatieties sadaļas anal/fendom/fetish..)kā viens no papīriem, kas bija nepieciešams bij atzinums no urologa par iekaisuma perēkļu neesamību - nu i neko, paraustija krānu, pakratija olas un palūdza apgriezties un atspiesties pret kušeti..tad bij klusuma brīdis un manāms pārsteigums no manas puses pēc 30 sekundēm viss bija beidzies, bet pasēdēt vēl kādu laiku nebij diez ko patīkami

klizma - vienā no medicīniskajiem forumiem bij reiz kāds kadrs, kurš gandrīz katru kauti ieteica ārstēt ar klizmu pasākums savdabīgu izjūtu cienītājiem(iespējams maldos, bet kā fetisspēlīte īpaši iecienīta japānas galā..visbiežāk, gan ūdens vietā izmantojot pienu), kas normālās situācijās izmantojas, lai attīrītu zarnu traktu pirms lielākām operācijām! tā tas bija arī manā gadijumā..vakarā pirms operācijas, sanitārs paaicināja uz "manipulāciju kabinetu" un palūdza apgulties uz gultas ar skatu pret sienu..(nu tālāko jau jūs gan jau nojaušat, ne?)

katertra - (dabā izskatās šitā un parasti tiek izmantota operāciju/pēcoperācijas laikā, lai kontrolēti novadītu pacienta urīnu) ja iet runa par fetišspēlītēm - šis jau skaitās sado mazo lauciņš atzīšos - man nav saprotams kā no tā pasākuma var gūt kaifu?? ok, ievietošanu nevaru komentēt, jo biju saņēmis jau spinālo anestēziju, bet izņemšana bij pie pilnas apziņas..un bļāāāā..nekad vairs ..nē, nu ne jau tā ka mežonīgas sāpes, bet erotiskās fantāzijas kādu laiku prātā nebij

injekcijas - ilustrācija ir nepieciešama? lielāko daļu pošu saņēmu rokā ieliktajā katetrā, tā kā tas īsti neskaitās, bet bij arī pārītis injekciju vēdera ādā(ja nemaldos zāles pret trombu veidošanos)! ja skatamies fetišlauciņā - šis jau ir sadomazo pārākajā pakāpē - parasti ar sāls šķīdumu zemādā vai zvanos(nē, neprasiet kāpēc es to zinu )

Šis laikam ir viss, par šo tēmu..pieredzi guvu, īpašu sajūsmu gan ne vai gribētos atkārtot? nē, noteikti nē!! paldies!