Kā jau man bija licies, tad nedēļas nogale valsts slimnīcā ir tāds interesants pasākums..no jau tā minimālās aprūpes no speciālistu puses tiek pārslēgts uz "brīvdienu režīmu"..

Sesdiena:

- no rīta izvilka katetru no pūšļa(sīkāk te: tofiks@TOS - fetišspēlītes) - nu haļava beidzās un dabūšu izmantot pīli, jo līdz WC, kas ir 5m no gultas vēl nav spēka tikt..

- nezinu, vai pamanījāt, bet pie mums esot vasara sākusies(runā, ka TUR ĀRA esot pat visi +30?), bet pie mums, pie mums ir labi!!! Mums ir ēna no priekšā saaugušajiem kokiem..saule pa logu te neiespīd un ir patīkams vēsums..ja vēl uztaisa īslaicīgu caurvēju uz gaiteni - vispār ideāli!!!

- bik vēlāk pienāca kārta arī gūžā ieliktajai katetra(biju jau sabijies, bet uz iepriekšējās pieredzes fona, bet nē - šī bij stipri īsāka un bažas izrādijās nepamatotas)! bildi vajag? (sarkanās līnijas no ~`86 gada operācijas - ielika atpakaļ pie dzimšanas mežģīto gūžu, zaļās - tās pašas gūžas endoprotezēšānas)

Svētdiena:

- brīvajā laikā paskatijos tuvāk uz zāļu kastīti..ir 4 nodalījumi -

morgens: paracetamolsarcoksia

mittags: paracetamols

abends: paracetamols

nachts: paracetamolsomeprezolsXarelto

..pirmās 2 dienas rāvu iekšā visu kā paredzēts, pēc tam jau temperatūra nokritās un sāpēt ar nekas tā isti nesāpēja un tā pēc īsa pārdomu brīža veicu zināmu korekciju dzeramo zāļu sarakstā..tagad skapīša atviknē lēnām krājas paracetamola un omoprezola kaudzītes

- pēc 3 dienām uz gultas patstāvīgs WC apmeklējums tak ir pieminēšanas vērts? jā, es to izdariju!! gan ar minimālu sanitāra asistēšanu posmā gulta-wc durvis, bet fakts!

- manāmi pieriebušās brokastīs/vakariņās dotās putras(nemainīgs 4-5 putru randoms..atkal un atkal)..pusdienās vēl puslīdz dažādība, bet tā putras jau vemt ..pasūtiju no mājām bik augļus, kefīru un protams kečupu un pāris kolas bundžiņas svētku brīžiem

Izmainīts 28.07.2014 18:37.