Jā, jā..zinu, zinu..100 gadus nekas par toficieni nav rakstīts..kā jūnijā koksaki norāvām, tā visu vasaru ne vārda..tik pa sevi un sevi (tofiks@TOS: 0. diena, 1mā diena, 2trā diena, fetišspēlītes, nedēļas nogale un jauna nedēļa(noslēgums))

Nu jā, piedodiet-atvainojiet..centīšos tagad laboties

- toficienei tagad ir ~2,5 gadi, itkā liela, bet pati saka ka ne - esot "bebis"..podiņmācība ir aizgājusi pa pirmo(ok, gadās dažreiz misēkļi, bet kam tādu nav?)..zobus tīrām neregulāri(bet tas nu atkal ir akmens vecāku lauciņā).. iepirktais skrejritenis nav guvis atsaucību - pāris mēnešus jaunākais brālēns no savējā nekāpj nost a mums nekā bez īpašas sajūsmas.. veikala ratos uzvedamies adekvāti(veikalā vajag - saldējumu, končas, ābolu, zivju pirkstiņus, sieriņu..randomā protams ) - pie kases tad uzliekam izvēlēto lietu uz lentas un gaidām kamēr tante nopīkstinās, lai otrā galā atkal savāktu.. un protams - ir savi kašķi un niķi, bet vēl mums nervi tur ..cerams tā tas arī paliks..

- augusta sākumā saņēmām ziņu, ka toficiene pēc ~2 gadu gaidīšanas beidzot būs tikusi pie vietas valsts dārziņā.. braucām tad nu skatīties kāds tas Rīgas 229tais PII izskatās? Pēc apciemojuma(prasās pēc atsevišķa ieraksta blogā) un vēlākām pārdomām beigās tomēr palikām pie tā, ka vēl uz gadu turpināsim toficieni laist DUUDAA - pierasts tomēr, nekas acī necērt un toficiene apmierināta(ok, paliek finansiālais..ar visu līdzfinansējumu ~110 eiro mēnesī)!

- dzīvojāmies arī pāris nedēļas pa laukiem pie vecmāmiņas, tāpat arī toficienes bik jaunākais brālēns..ar runāšanu viņš neaizraujas, bet fiška ir pēdējās dienās bij sācis kaitināt patrīciju(jā, jā - nav viņa toficiene) saucot viņi par "ķapu"..uz ko šī visai pārliecināti atbildēja - nē!! patrīcija!! ..un šis atkal "ķapa"!!! ..un atkal atbilde - nēē!!!! patrīīcija!!!!! ..un tā kamēr toficiene neiztur un sāk raudāt, uz ko brālēns tiek sabārts un aizsūtīts prom! un protams - nepaiet ne 5 minūtes, kā toficiene visu ir aizmirsusi/piedevusi un atkal satigā ap māju meklēdama savu brālēnu..

- ar katru dienu vairāk un vairāk sāk izpausties toficienes ES / MANS / PATI..apģērbsies pati, paēdīs pati, zandeles uzvilks pati..neko vairs nevajag palīdzēt - visu gribam(ne vienmēr gan sanāk..) darīt PATStāvīgi tā visa sakarā esam iemanijušies izmantot to mūsu interesēs - bērnam jāiet vannā, bet šis negrib? sakām ka mamma ies mazgāties pirmā! ..un viss notiekās - Nē!! ES pirmā! ES iešu mazgāties!! Vai tas pats ar pusdienām(pretī sēž bik jaunākais brālēns) - ēst gribās, bet ne to ko dod un sākas tāda ēdiena stumdīšana pa šķīvi.. pietiek pateikt, ka "ja negribās ēst, padalies ar brālēnu!" tā viss šķīvis karoti pa karotei tiek izēsts ..es tiešām nezinu, vai tas ir labi(attiecībā ar dalīšanos ar citiem un skopumu?), bet tas pašlaik strādā..un strādā labi

- vēl bij 1 epizode..sēžam visi pie galda, visi ēd - man vai nu negribās vai negaršo(nezinu vairs) uz ko vecmāmiņa saka - nununu!! lai būtu viss apēsts! uz ko blakus sēdošā toficiene saķer manu roku un saka - nē! mans tētis!! nav nununu!!!

- vakar vakarā bik sasmaidijāmies ar siestu - vārtijāmies ar toficieni pa dīvānu un mamma atnāca pakaļ, lai ietu abas gulēt..uz ko toficiene izejot no istabas atteica - attā, mīļais!

- šorīt toficiene pamodās ar visai paskaļu "aaaāāāaa"(ziniet, bieži tā negadās..ok - vispār bij 1mā reize!), bet neko, izrādās bij sapņojusi ko nelāgu un kad prasiju vai bij slikti sapnīši, šī teica "zivs! zivs apēda kāju!" ..neko sev sapnīši..

- šovakar iepazināmies ar toficienes iedomāto draudzeni otru mammu - viņas vārds ir Tamila, viņa strādā Maksimā, viņai mājās ir 3 suņi un pie mums viņa nāk kad pirmā mamma jau guļ..mēs uz pauzes

Nu tā kautkā īsumā..ja ko atcerēšos - papildināšu

Izmainīts 11.08.2014 23:40.