Šausmas!! Kā skrien laiks..tikko vēl pa Daugavu dzīvojāmies un batutā lēkājām(jā, jā..var to darīt arī septembrī..bet atzīsiet, 15-20 grādos nekāda lielā prieka no tādām izklaidēm vairs nav..) un te pēkšņi "bams!" - septembra vidus, rudens, BD maiņa un teksti no 2,5gadīgās toficienes, kas nebeidz pārsteigt!

- bet ok, sāksim ar mani ..man iet labiii!!! kruķi ir nomesti(saudzīgi protams) koridora stūrī un pēdējo nedēļu jau pārvietojos bez tiem..sākumā pa istabu, vēlāk jau ārā līdz veikalam un bik tālāk! jā, ok, sajūta ir bik nepierasta un jā man laikam pietrūks tā "nāciet, te, sēdieties!" fīča sabiedriskajā , bet neko darīt! progress ir neapturams!! ..jā, jā..stipri jau optimistiski - uzsāku studijas SIVā, turpinu fizioterapijas kursu TOSā, ķeru kaifu no savas jaunās spēļmantas, pēdējo mēnesi(būs jau pusgads pagājis) dzīvojos pa māju uz slimības lapas(lai gan brīvā laika ir vairāk, nez kapēc esmu pārmeties uz twiteri un īstekstiem, kā te ar bik garāku pārstāstu par notikušo) .. ā, un tiko pamaniju ka pirms nedēļas bij 3 gadi kopš reģistrējos cālī!!!


- par toficieni? ja? vajag? nu ko lai saka, liels cilvēks jau

..ir savs viedoklis, it īpaši kad gribās saldējumu(ar ld, nevis ut) , tie teksti kas nāk no viņas nebeidz pārsteigt - sajūta ka viņa dzird VISU..pat to ko nedomājām, ka viņa dzird.., nu jau kādu laiku topā ir plastalīns - tajos brīžos viss apkārt notiekošas vairs neliekas svarīgs ..pat elpošana dzirdami mainās!, mazais podiņš tiek izmantots nu jau retos gadijumos - ja ir iespēja un kāds kas palīdz - labprāt pati izvēlās kāpt uz pakāpiena un lielā poda ar palikni, pamperis tiek izmantots vairs tik uz nakti un ar jau liekas, ka būtu jāmet nost - pēdējo laiku neatceros reizi, kad no rīta pampers būtu bijis piečurāts(pēc pamošanās godīgi iet uz lielā poda), septembra vidū nomainījām BD - šķīramies no privātā un pārgājām uz valsts(pirmais iespaids pozitīvs..pie BD vārtiņiem ik rītus sagaida labi barots runcis(iespējams no blakus mājas?) - glaužas klāt un sāk murrāt..atzīšos netipiski kaķim, kas uzturās BD teriktorijā )!

- izbaudījām pēdējās 2 silti-saulainās septembra dienas un aizbraucām līdz tērvetes dabas parkam! platība tur ir milzīga un lai redzētu vienā dienā visu tiešām ir jāskrien ..nē, mēs neskrējām, bet noteikti brauksim vēlreiz nākamvasar!!

Izmainīts 22.09.2014 16:50.