Vispirms atveram kalkulatoru,

1.Ievadām savus dzimšanas datus, neapgrūtinot sevi ar platuma grādiem. Te jāņem vērā, ka kalkulators nerēķinās t.s. vasaras laiku, ja esat dzimušas īsi pēc pusnakts tajā gada laikā, kad pastāv "vasaras laiks", rēķiniet stundu mazāk, ievadot iepriekšējās dienas 23+; Neaizmirstiet norādīt dzimumu, tas ir svarīgi pareizai elementu secībai personiskajās desmitgadēs. Bērna elementa noteikšanai pietiek, ja pareizo dienu zina, ja vēlas uzzināt visus dzimšanas kartes parametrus, tad arī citām dzimšanas stundām atņem 1 stundu nost, ja dzimšanas momentā bijis vasaras laiks (piem. cilvēks dzimis vasarā 21.40, kalkulatorā rakstām 20.40).

2.Lēni un rūpīgi aplūkojiet iegūto Četru Pīlāru karti- tā sastāv no 4 parametriem- gada, mēneša, dienas un stundas. Augšējā rinda (līdzīgi kā redzamais tortes dekorējums) ir Debesu Stumbri- ietekme no "Debesīm"- pavisam tie ir 10 dažādi: 5 stihijas (Uguns, Zeme, Metāls, Ūdens un Koks), katra divās polaritātēs iespējama (+ nozīmē Jan, vīrišķais elements, - nozīmē Iņ, sievišķais elements). Kartes apakšējā daļā (tortes pildījums un pamatne) ir Zemes Zari (dzīvnieki), kas norāda uz notikumiem zemes līmenī. Pašu dzīvnieku tēlainais nosaukums nenozīmē neko, zvēriņš vienkārši ir noteiktu enerģiju "čemodāna" pārvaldnieks. Katram zvēram čemodānā ir viena vai vairākas stihijas. Ja mēs iedomājamies čemodānu ar mantām, tad zinām, ka pilnīgi skaidri var redzēt tikai augšējo lietu, pārējās ir tikai daļēji redzamas, bet ir. Tāpēc, ja zvēram ir 1 stihija, tad tā darbojas par visiem 100%, ja 2, tad attiecīgi 70% un 30%, ja 3, tad 60%, 20% un 20%.

3. Nosakiet Personības Elementu- to atradīsiet dzimšanas dienas augšējā lodziņā- tur redzēsiet polaritāti, vienu no pieciem elementiem un vēl kaut ko pilnīgi nesaprotamu kvadrātiekavās- par to aizmirstiet

4.Nosakiet Bērna Elementu: visas piecas stihijas sakārtotas noteiktā secībā: uguns-zeme-metāls-ūdens-koks-uguns, utt. Sievietēm bērna elements ir nākamais aiz Personības Elementa (mamma dod dzīvību bērnam), piem. ja mamma ir zeme, tad bērna elements ir metāls. Ja sievietes Personības elementa polaritāte ir +, tad meitas (tas pats dzimums) arī ir + un dēli (pretējais dzimums) būs -, piem. ja mamma ir + zeme, tad meitas elements ir +metāls, dēla elements ir - metāls.

5. Izpētiet Bērna Elementu pamatkartē- aprēķināto elementu skatās visur, izņemot dzimšanas stundu.  Ja BE ir dzimšanas gadā, tā ir norāde uz agrajiem bērniem (dz.gads norāda uz pirmo dzīves ceturtdaļu), BE dzimšanas mēnesī ir bērni pieklājīgā vecumā, 20- 23+. BE dzimšanas dienas apakšējā daļā (Laulības Pils) norāda par bērna saikni ar laulību vai attiecībām, it sevišķi, ja tā ir vienīgā vieta kartē, kur parādās Bērna Elements. Izpētiet arī polaritātes, dažkārt viena no tām dominē. Ja BE nav sastopams ne dz.gadā, ne mēnesī, ne dienas apakšējā daļā, neķeriet kreņķi, ir citas vietas un laiki, kur skatīties

6. Bērna Elements vīriešiem: vīriešiem karti skatās tāpat, protams, neaizmirstot ievadīt attiecīgo dzimumu. Vīriešiem bērnus skatās pēc kontrolējošā cikla: koks-zeme-ūdens-uguns-metāls-koks, Bērna Elements ir pirms Personības Elementa, piem. ja vīrietis ir Zeme, tad bērni viņam ir Koka elements. Līdzīgi arī ar polaritātēm- ja vīrietis ir +, tad dēls (tas pats dzimums) ir +, meita ir -, piem. +Zeme vīrietiem dēls ir +koks, meita ir - koks. Izpētiet bērna elementus vīrieša kartē un arī elementu polaritātes. Ja sāk kūpēt galva, iedzeriet kafiju un/vai konjaku tad varam turpināt!

7. Bērna Elements desmitgadēs: zem Četru Pīlāru pamatkartes ir nākamā tabula ar Veiksmes periodiem. Kā jau ķīniešiem pieņemts, skatāmies no labās puses uz kreiso. Katrs posms sastāv no 3 lodziņiem- augšējais lodziņš (dažkārt ar baisiem cipariem aiz komata, kā paveicas) ir vecums, kurā šī personīgā desmitgade sākas- katram šis vecums ir atšķirīgs. Tad nāk jau pieminētais Debesu stumbrs, zem tā- Zemes zars ar dzīvnieka nosaukumu. Šajā kalkulatora versijā diemžēl nav redzams katra zvēra čemodāna saturs, tas jāpaskatās atsevišķi. Bērna Elements desmitgadē norāda, ka ir labs fons bērna sagaidīšanai, tomēr visbiežāk bērni nāk tad, ja konkrētā gadā ir bērna elements mammai vai tētim.

8.Esošo bērnu izpēte: norakstiet (mammas un tēta) bērna elementus ar visām polaritātēm uz atsevišķas lapiņas un tad salīdziniet ar bērna reālā dzimšanas gada elementu sarakstu, kas atrodams blogā. Uztveriet mierīgi, ja kas nesakrīt, bērnu dvēseļu programmas mēdz būt ar izņēmumiem, dažkārt bērni nāk pie tēva un mammas kartē nav ieraugāmi...

9. turpinājums sekos

Izmainīts 29.01.2015 16:52.