Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā atbrīvoties no augļu mušiņām?

smile4mum

Kā atbrīvoties no mazajām augļu mušiņām bez liekas ķīmijas, jo mājās ir mazs bērns!?Nevar vairs glābties, pilnīgi mutē lien un ir visās malās virtuvē!

Vajag izkārt vairākus mušpapīrus, mums ļoti palīdzēja.

smile4mum

Šogad laikam mušiņu gads - visiem, cik klausies, melnais tūkstotis mājās. Mums arī bija, bet nopirkām lamatiņas - tādu speciālu pudelīti, ko iekārt virtuvē vai kur nu nepieciešams. Ļoti efektīvi. Tai pudelē ielej drusku kaut ko, kas tām mušiņām garšo vai ieliek kādu augļu gabaliņu.

Irish Wolfhound & Piccolo Levriero Italiano & Owczarek Podhalanski

staigāju apkārt plaukstas sisdama. + vēl ar putekļu sūcēju sasūcu, regulāri. + vēl augļus/dārzeņus - vai nu ledusskapī, vai uz balkona turēju. tagad kkā izzuda. bet uz nerviem bija sakritušas pamatīgi.

Man vasarā dikti daudz bija. Dzima viņas vismaz tukstotis dienā Tad es visu laiku turēju smidzināmo tīrišanas līdzekli tuvumā - kā šīs lido, tā es uzpūš :D pūtu izlietnē, miskastes visu laiku nesu ārā, neko uz galda neglabāju utt. Un tā ari man pazuda

If you want to be interesting, be interested.
http://fotki.lv/lv/Bernadeta/685202/

Ja ir mušiņas, tātad viņām ir, ko ēst. Vai kaut kur nav kaut kas aizkritis. uz ļoti maza, skāba kaut kā kabaliņa var sēdēt vesels mākonis ar mušiņām. Tās ir drozofilas - iemet googlē, palasīsi. Tās ir augļu mušiņas, un tiešām, tiešām, tiešām dzīvo tikai tur, kur ir, ko ēst, Uz iebojātiem tomātiem, āboliem, vīnogas dikti garšo, iebojāti kartupeļi, burkāni. Man reiz bija zem ledusskapja paripojis burkāns un sācis bojāties, bet es brīnījos: nu, no kurienes man tās mušiņas- man takš nekā skāba nav!!!

Šogad ar šitām mušiņām bija viens liels murgs! Mūsu mājās viņas bija apsēdušas pat zobubirstes. Par laimi beidzot ar aukstā laika iestāšanos viņas ir pazudušas, bet bija dienas, kad man likās, ka to tik vien daru, kā darbinu putekļusūcēju, lai viņas sasūktu, un tīru virtuvi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14239096