Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pirmskara koka māja Āgenskalns

Redmaple

Šobrīd meklējam vecākiem dzīvokli un esam uzdūrušies vairākiem sludinājumiem, ka Āgenskalnā pārdod dzīvokļus ( pie tam izremontētus ) pirmskara koka mājās. Cena ir pievilcīga. Tētis visu bērnību dzīvojis Āgenskalnā - dikti jau grib. Bijām 2 skatīties - paši dzīvokļi tiešām forši, bet to māju stāvoklis tāds bēdīgs. Nav mums ģimenē neviena celtniecības spečuka, kas tur visu izložņātu un pateiktu, kas ir kas nava.

Kādi riski, pērkot šādā mājā. Varbūt kāds dzīvo tādā mājā un var dalīties pieredzē.


kristel

nu te jau uzreiz rodas jaut. - pirms kura kara ta celta :D

jo tagad jau traki populāri ir uzlikt nosaukumu "pirmskara māja" un tad nu bliež cenas augšā, tipa ekskluzīva vieta :D phe. kādreiz tādā tika dzīvots pie torņakalna poliklīnikas... nu pat ar daļējām ērtībām, bet kaimiņs bija pataisījis remontu un iebliezis nevāju ciparu. uz ko protams beigās sūkāja ledu, jo neviens tak tādu

vispār jau mājas kā mājas - skatoties kāds pamats, pārsvarā jau ķiegelis un koks dominē. nu cik + cik - to jau no šejienes skatoties nevar pateikt - tad jau traģiskākas man liekas paneļu mājas, kurām jau sen stabilitātes laiks ir sen cauri, un jau pat sāk runāt visos tvnetos, kad tad sabruks paneļu mājas.


visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1259.gif[/img]

Varu padalīties. Protams, atkarīgs no mājas stāvokļa, mums ir koka apmesta. Domāju, ka tas ir labāks variants par paneļu mājām, jo labāka skaņas izolācija, augstāki griesti, elektriķis teica, ka daudz labāki vadi nekā paneļmājās (tāpat jau visus mainījām). Mana doma - simts gadus ir stāvējusi kādus 100 vēl stāvēs.

Baibaks

Vēl ir svarīgi arī kaimiņi, lai nebūtu dzērāji, kas to māju vienā brīdī var nosvilināt.

Mums tualete ir ierīkota dzīvoklī, bet daži kaimiņi izmanto sauso tualeti kāpņu telpā un diezgan bieži smird. {#}


Никогда не бойся делать то, что ты не умеешь. Помни, ковчег был построен любителем. Профессионалы построили "Титаник"

Jāteic gan ka samērā daudzas mājas Āgenskalnā ir diezgan bomzīgas... Taču ir arī sakarīgas un sakarīgiem kaimiņiem! Arī mēs savulaik skatījāmies vienu dzīvoklīti- māja, vieta vispār ideāla bija. Varbūt pasaki, kur ir tā māja, pastaigājoties varbūt būšu ievērojusi ko nelāgu? (ja ir mūsu ikdienas maršruta ceļā) Par dažām mājām uzreiz pateiktu, ka tur labāk ne! Īrēdama dzīvoklīšus esmu pabijusi dažādās Āgenskalna vietās. Es ir Āgenskalniete jau gadus 10! Un ne pret ko citu nemainītu šo rajonu! Tač tagad māja top..... ne Āgenskalnā {#}

Redmaple
Laikam to apriņķi tik labi nezināšu. Vienīgi sludinājumā mulsina fakts, ka blakus ģimnāzijai, tas nozīmē pīpmaņi pilns pagalms.... Vismaz pie citām šī rajona skolām to tik vien redz, ka starpbrīžos jaunatne slapstās pa svešiem pagalmiem.

Varbūt der apjautāties ar citiem tās mājas kaimiņiem, kā ar malkas glabāšanu- nezog, nelauž šķūnīšus? Galvenais lai nav bomzīgi alkoholu mīloši kaimiņi, jo tad dzīve nebūs mierīga, bet visādi citādi Āgenskalnam ir savs smeķis- lauki pilsētā! Kur vēl Rīgā var redzēt vāveres lēkājam? (nu labi Mežparkā droši vien)

Samael

Mūsu Āgenskalna dzīvoklī vienu vasaras nakti ielidoja divi sikspārnīši, nabagi bija apmaldījušies:)


Paraugies uz to veco sievieti pāri ielai.Tu nekad nebūsi tāda. Tu nekad nekļūsi veca,un tu nekad nemirsi.

Koka mājas lielākais murgs - brants (sēne). Parasti rodas, ja kaut kur pastāvīgs mitrums un nepietiekama ventilācija. Diezgan ilgi var būt slēptā stadijā, bet kad izliena atklāti, sūdi ir gana lieli.

Lai pārbauda kāds, kas ar celtniecību uz tu.


Nav jēgas neko gudru teikt, jo cilvēce tāpat tuvojās galējās muļķības robežai.

Tieši nācu rakstīt par kaimiņiem, jo tas ir ļoti svarīgs moments. Ja runa ir tieši par Āgenskalnu, tad jāskatās uzmanīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10000717