Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā ir ja apiet mākleri.???

zuze9

Ja saimnieks ar mākleri noslēdzis līgumu,saved māklers saimnieku ar pircēju kopā,saimniekam apmierina summa ko pircējs piedāvā,pircējam apmierina pārdevēja summa,abi grib ātrāk darijumu noslēgt,bet māklers bremzē katru otro dienu sauc cenu par štuku augstāku,ved skatīties ar vien jaunus pircējus un stiepj gumiju.

Kā ir tam saimniekam viņš reāli pa taisno vairs nevar pārdot īpašumu bez māklera? Vai saimniekam tad jāmaksā kādi soda procenti? Vai var lauzt to līgumu ar mākleri?

Galvenais ka saimnieks pārdod savu pus māju,un viņam gribās lai jaunie kaimiņi simpatizē,a mākleram vienalga kam ka tik vairāk piķi kabatā iebāzt. Kā ir īsti ar šitām štellēm?

Speciālists

zuze9
jāskatās, kas ir līgumā ar mākleri.

savulaik tika praktizēti līgumi, kas aizliedz pārdot bez māklera starpniecības. ar pamatīgiem soda %.

Nu nezin , man māsa nesen pārdeva dzīvokli bez māklera un nopirka arī bez.

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_822.gif[/img]

Nu nezin , man māsa nesen pārdeva dzīvokli bez māklera un nopirka arī bez
Zīle

Nu tas forš {#} bet viņa pirms tam nebija noslēgusi līgumu droši vien.pirms tam ar mākleri.

Tagad jau atrast pārdevēju bez mākleragandrīz nereāli.

hmzis

1) ja mākleris ir sameklējis pircēju, tad apiet nebūtu labi.

2) ja mākleris čakarējas tālāk, tad pats vainīgs un pirmais punkts vairs nav spēkā

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins

zuze9
vari man atsūtīt to līgumu ar mākleri uz epastu?es paskativos, cik tas ir reāli

zuze9
apiet jau var, bet ka tik nesanak tiesaties saimniekam ar makleri, ja noslegts exluzivais ligums (tadi bija LATIO ligumi pirms kada laika),kur saimniekam vienalga jamaksas % neatkarigi no taa - pircejs maklera atvests vai pasha saimnieka atrasts. Tad nu tie procenti bus jamaksa vien saimniekam no savas kabatas (videji kadi 5% no īp.vertības.) Ja nemaksas un slepus pardos - tiesasies makleru kantoris,jo biezi vien vini to gaida,lai samnieks atrod pirceju,paslepus visu nokarto un tad vini pieprasa savu dalu + iespejams soda %. Vienalga,ja ligums par labu maklerim - respektivi - atvedu pirceju,tadel tiesigs sanemt % un nav parkapis ar savu ricibu kadu citu liguma punktu ,tad nekur neliksies - jamaksa agri vai velu buus. Tikai tas,ka maklers neklape ar ausi,ka saimnieks piekrit pardot Jums un Jus gatavi pirkt,tas gan divaini.Jo savus procentus,jau neatkarigi no īp. cenas vini ir pirms tam atrunajushi ,iemesls celt cenu liekas divains.Vajag vienkarshi apsesties kopigi visiem pie viena galda,izrunat visus neskaidros jautajumus par cenu,%,pirkshanas terminiem. Drusku saimniekam japaruna ar maklera firmas vadibu un viss bus ok.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10042470