Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gāzes iekārtas uzstādīšana - pieredze, izmaksas

JM

Sveiki!

Sakiet lūdzu, vai kāda no jums var dalīties savā pieredzē par gāzes iekārtas uzstādīšanas izmaksām, jo lieta sekojoša: esam izvēlējušies gāzes katlu Wiessman + boileri, tad mums tā gāzes firma saskaitīja kopā cik maksās tās padarīšanas ievilkšana un uzstādīšana, kopā sanāca ~ 8000 Ls {#} Es biju vienmēr domājusi, ka gāzes uzstādīšanas izmaksas ir lētākas. Tagad nezinam īsti ko darīt - jau sākam apsvērt domu par zemes siltumsūkni, jo tā izmaksas ir līdzīgas, lai gan mums pie zemes gabala ir gāze.

Paldies{#}

Grūti ko konkrētu komentēt, nezinot ne mājas platību, ne attālumu līdz gāzes vada pieslēgumam, ne citus parametrus. Ja iekļauti arī radiatori un caurules, cena varētu būt adekvāta vidēja lieluma mājai, ja tikai gāzes iekārtas....nu, traki.

Bet arī siltumsūknis nav nekāds lētums, turklāt jāpaskatās, kāda ir augsne. Ja akmeņaina un smilšaina, tad siltuma atdeve būs minimāla, bet elektrības patēriņs oi, oi.

Firma no firmas atšķiras, tā kā ir bērts aptaujāt vairākas.

mums bija apmēram:

gāzes katls Junker Turbo (ar uzstādīšanu un pričendāļiem) - ap 750,ls

gāzes ārējais vads apm. 2000,(darbs, materiāli, nodošana, dokumentācija)

Iekšējais 550

Plus vēl topogrāfija, pieslēguma maksa utt.

Nav jēgas neko gudru teikt, jo cilvēce tāpat tuvojās galējās muļķības robežai.

Deizy
Paldies par komentāru.

Mums mājas platība 200 kv.m. cenā nav iekļauti radiatori, tikai katls, izvadi, pievadi. Līdz mājai ievilkt ir kādi 7 - 9 metri. Man ar šķiet, ka stipri padārgi.

Par to siltumsūkni - vienmēr esmu uzskatījusi, ka tas ir kā lieliska alternatīva gāzei vietās, kur gāze nav pieejama, tad gan ir vērts uzstādīt šo apkures iekārtu.Savukārt, ja uz zemesgabala ir gāze, tad tas ir izdevīgāk.

mums gāze bija jāpārvelk pāri ielai. 2000 t. mums izmaksāja pievilkt pie mājas, tad pa māju vēl 400ls, tas līdz katlam, jo plīts elektriskā. tad LG par pieslēgšanu 820ls. katls pats ir caurplūdes, bez boilera 800ls - junkers :)

http://line.world-of-love.ru/38_25_1165352400_1_meiti%26%23326%3Bai_1_0_3.gif
http://line.world-of-love.ru/39_94_962913600_1_d%26%23275%3Blam_1_0_15.gif

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10057834