Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Koplietošanas līgums? pērkot mājas domājamo daļu.

odziņa

Vai slēdzot notariāli apstiprinātu pirkuma līgumu uz mājas domājamo daļu,tur pat pie notāra jāslēdz arī koplietošanas līgums? Un vai koplietošanas līgumu arī sagatavos notārs,vai tas atsevišķi jāsagatavo abām pusēm vienojoties un notārs to piemin pirkuma līgumā? Vai vispār šie abi dokumenti ir tik ļoti saistīti?

Ko parasti atrunā koplietošanas līgumā??

Un vai pērkot mājas domājamo daļu,nebūs problēma to vēlāk pārdot?

Kam jāpievērš uzmanība koplietošanas līgumā,kas varētu būt par sliktu,šajā gadījumā pircējam.


celtnieks

odziņa

No savas " labās" pieredzes varu tekt, ka labāk mūc pa gabalu no šāda pirkuma. Tas ir tas pats, kas dalīt savu gultu ar kādu citu.

Bet ja jau tomēr ir pieņemts lēmums par šāda " privātīpašuma" iegādi, tad koplietojuma līgums būtu obligāts un jo garāks, jo labāks. Tanī vēlams atrunāt pat to, cik soļus vienam no otra turēties. Tici man, kopīpašums tas ir šausmas.

Ja par pārējām jautājuma daļām. Pārdot tu jau varēsi mēģināt, bet vai kāds vēlēsies pirkt. Bez tā, tu nevarēsi bez kaimiņa atļaujas ne ieķīlāt, ne ko citu darīt. Īsāk sakot...svingeru sadomazo klubiņš.


Vai salavecim tāda būda ira? ;o)

celtnieks
Nu bāc,tiešām tik traki? domātajam dzīvoklim ir arī nummurs.

Kopā pa māju ir trīs īpašnieki.Vienam ar sākotnējo mājas saimnieku no kura pirka tur jau ir kāds konflikts,jo jaunais saimnieks visu pagalmu aizkrāmējis.

Visvairāk mani uztrauc tas ja tiešām nepatiks tur tie apstākļi vai varēšu tikt no tās savas domājamās daļas vaļā. Cik zinu pārējiem īpašniekiem pirmpirkuma tiesības,bet ja šiem nav naudas,vai liekās par dārgu??

Un izīrēt tādu dzīvokli arī nevar bez pārējo kopīpašnieku piekrišanas?

patiesībā nav nemaz tik traki!

Svarīgi ir Nekustamā īpašuma lietošanas kārtības līgumā pamatīgi visu aprakstīt - cik, ko, kurš,kā lieto, un paredzēt pēc iespējas vaiirāk no tā, kas nākotnē varētu būt!

Līgumā arī var paredzēt, ka puses atsakās izmantot pirmpirkuma tiesības uz citu kopīpašnieku daļām (šādu noteikumu atzīmes veidā vajadzētu reģistrēt zemesgrāmatas nodalījumā).

Faktiski, ja šāds līgums vienkārša kopīpašuma negatīvās pazīmes mazina, bet anyway rūpīgi un cītīgi paštukojiet par līguma niansēm!!! {#}


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10086857