Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Apliecinājuma kartes - kāda pieredze?..

Inte1

Gribēju apjautāties tiem, kam jau IR pieredze ar vienkāršotas renovācijas (piemērām nenesošas sienas nojaukšana dzīvoklī) dokumentiem novešanai līds veiksmīgam galam.

1. Vai es pareizi sapratu, ka apliecinājuma kartes aizpildīšanā ir jāpiedalās vismaz 5 cilvēkiem, no kuriem pirmiem trijiem ir jābūt obligāti sertificētiem?

(projektētājs, arhitekts, būvinženieris, ēkas īpašnieks vai apsaimniekotājs, renovācijas pasūtītājs) http://www.rigasmajoklis.lv/index.php?show_me=preses&id=64

2. Vai projektētājs un ren. pasūtītājs droši var būt viena tā pati persona..?

Inte 1

2. Vai projektētājs un ren. pasūtītājs droši var būt viena tā pati persona..?

pilnigi noteikti nē. renovācijas pasūtītājs jeb visprecīzāk - ieceres ierosinatājs visbiežāk ir ēkas īpašnieks, lai īpašniekam nebūtu jāraksta not. apstiprināta pilnvara, bet atbildīgais projektētājs ir sertificets arhitekts vai inženieris ar projektēšanas tiesībām, kurš aizpilda apliecinājuma kartes.

1. Pastāv iespēja iztikt tikai ar diviem:

Atbildīgais projektētājs + apsaimniekotājs (ja savrupmāja - mājas īpašnieks) un protams ieceres ierosinātāja paraksti. Ja interesē, uzraksti man uz meiliņu, ar apliecinājuma kartēm man ir ilgstoša pieredze.

ķeizarīte

2. Pārlasu, bet tik un tā nesaprotu.. Ja es, piemērām, esmu gan īpašnieks gan sertificēts inženieris, kāpēc tad neies cauri..?

1. Situācija ir sekojoša: dzīvoju dzīvoklī, kurš pieder manai mātei. Gribu nojaukt nenesošu sienu starp vannas istabu un tualeti. Man pašai ir sertifikāti uz inžniersistēmu projektēšanu (apkure, vent, ūdensvadi utt.), manam tēvam ir sertifikāts uz celtniecības-būvdarbu vadīšanu (ja pareizi atceros). Gribētos iztikt ar mūsu ģimenes spēķiem, bez trešo personu piesaistes šim procesam, ja vien iespējams.. {#}

Uz mailu nosūtīšu, bet būtu jau forši ja tu te arī atbildētu, jo iespējams, ka ne tikai man noderēs :)

Inte1
Pārlasu, bet tik un tā nesaprotu.. Ja es, piemērām, esmu gan īpašnieks gan sertificēts inženieris, kāpēc tad neies cauri

atkarībā,kāds inženieris, jo inženieriem ir dažādas specializācijas. tikai ar inženieri izies cauri, ja viņam ir projektēšanas tiesības, tāda vismaz ir prasība, bet var jau pamēgināt. renovācijas kicei jābūt uzzīmētai, ar telpu eksplikācijas izmaiņām. + protams, mājas apsaimniekotāja paraksts.

Būtu forši, ja tu te arī painformētu - kā tev gāja, varbūt vēl kadam noderēs{#}

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10092224