Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pabalsts

idelle

Gribēju noskaidrot. Pieteicu bērnu (dzimusi 09.05.07.)2007.gada septembrī uz b/d, kurš pieņem no 3.gadu vecuma. Tātad mans bērns varētu sākt b/d gaitas 2010.gada septembrī. Pēc rindas skatoties diez vai tiksim. Jautājums, ar kuru brīdi būs iespēja saņemt pabalstu 50Ls apmērā.

idelle
pabalstu izmaksā, ja :

ir pienācis datums, kas uzrādīts pieteikumā kā vēlamais sākšanas laiks,

vieta b/d nav,

bērns ir vismaz 1,5 gadus vecs,

bērns un viens no vecākiem vismaz gadu deklarēts Rīgā.

Secinājums - ja tagad pieteiksi vēl kādā b/d, kur ir no 1,5 gadiem, tad pabalstu varēsi saņemt jau 2009. gadā.

Marite

ar 2010.gadu, kad netiksiet.

ātrākais, kad vari saņemt pabalstu, ir no 09.05.07.+1 gads, bet tad jāmaina 2010.gads uz tagadējo ātrāko iespējamo (piem., kad bērnam 1,6gadi, ja bd ir siles grupas), un no tā brīža, kad ir iespēja bērnam iet bd, saņemsi pabalstu, rakstot iesniegumu, tik atceries, ka zaudēsi rindas nr. ;)

Paldies!

Tieši to arī gribēju noskaidrot!!!!

Aizmirsu vēl pierakstīt, ka rindā ar jābūt gadu stāvējušam tajā b/d, kur netiek.

Nu ja es tagad,piemēram, piesakos citā b/d uz 2009.gadu un mūs tur rindas dēļ nākošgad nepaņem, tad es taču varēšu prasīt pabalstu vai arī kļūdos?

idelle
tad es taču varēšu prasīt pabalstu{#} Piesakies uz 2008. gada novembri (kad bērnam 1,5 paliek), un no 2009. gada maija pēc pārreģistrācijas saņemsi pabalstu, jo gads jau būs rindā pavadīts.

Aizgāja vīrs šodien piereģistrēt uz 2008.gada novembri, bet mums atteica, piereģistrēja tikai uz 2009.gada septembri. Vai tā varēja darīt b/d vadītāja? Pamatojums bija, ka šogad bērns vēl pa mazu!!!

idelle
Pamatojums bija, ka šogad bērns vēl pa mazu!!! ja vien tas nav b/d, kur no 3 gadiem uzņem, tad nevarēja atteikt. nupat biju pārreģistrēties un izrādās, ka mana meita ar savu 2006.dzimšanas gadu vairs nav jaunākais uzņemamais vecums - vienu grupu taisīs tikai no 2007 gada bērniem . man jau šoks par šito, bet ja jau likums ļauj un vecāki ir gatavi laist... tā ka ej tik un pieprasi. un apskaties vai tajā dārzā vispār ir tāda rinda ar tāda gada bērniem.

bet kaa tur iisti sanaak, ja b/d uznjem tikai no triis gadiem, tad 1,5 gadu vecumaa nevar cereet ne uz iekshaa tikshanu, ne pabalstu {#}

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10104202