Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pabalsts

idelle

idelle
ja uzņem no 1,5 gadu vecuma, tad viņai nebija tiesības atteikt. Silti ieteiktu aiziet vēlreiz, lai pārraksta uz pareizo datumu, ja izlokās - pasaki, ka tūdaļ piezvanīsi uz IJSD, lai viņai izskaidro RD Saistošos noteikumus Nr. 79, ja pati nevar kārtīgi izlasīt. {#}Saulstariņa mamma
man no šitās putras viss sajucis. mazais ir dzimis 2006.gada oktobrī, rindā pieteikts uz 3-gadīgo grupu uz 2009.gada septembri. reāli rindā esam no 2007.gada oktobra. tagad aprīlī pārreģistrējos un b/d vadītāja ieteica piereģistrēties vēl kādā no 1.5 gada, lai varētu saņemt pabalstu, bet no iepriekš rakstītā, tad iznāk, ka pabalstu nesaņemšu, jo no 1.5 gadi dārziņš kur ņem tak nestāvam gadu rindā {#} vai arī pietiek, ka rudenī būsim jau gadu rindā stāvējuši, mazajam 2 gadi jau būs tad?

paldies.

billedrille
nemācēšu atbildēt, jo noteikumos nekas tāds nav mainjies (ja nu vienīgi tagad lasa un traktē to pašu tekstu savādāk). Taču vari piezvanīt uz IJSD un apjautāties, vai dos pabalstu, ja vienā b/d stāvi sen, bet tikai nākošgad ir termiņš, bet otrā tūlīt būs termiņš, bet vēl nav gads rindā.


billedrille

taja bernudarza, kur pienacis jusu gads un menesis, lai varetu sanemt pabalstu ari janostav gads, tas nekas, ka cita b/d esat gadu nostavejushi-neko nedod.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_296.gif[/img] [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_257.gif[/img] [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_307.gif[/img] [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_308.gif[/img] [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_258.gif[/img] [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1713.gif[/img] [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1738.gif[/img] [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_259.gif[/img] [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_736.gif[/img]
non ragioniam di lor, ma guarda e passa

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10104202