Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

problēmas ar gāzes plīti..

Rama

Lieta tāda ka veicam remontu virtuvē,bet gribas lai plīts(tagad pie trubām,nu dzelzs trubas),bet gribam tās trubas dabūt nost un pievienot pie šlangas,tā lai var pārbīdīt kurā vietā vēlamies paši.Bet,nevaru sazvanīt Latvijas gāzi,jo cik saprotu tad viņi brauc zāģē tās trubas,..nu kā tur...bet varbūt kāds zina cik tas izmaksaāa?{#}

man arī šis jautājums drīz būs jārisina, tāpēc, Rama, uzraksti šeit, kā tev gāja. thnx {#}

Rama
machupikchu

Sveikas meitenes, es pirms jaunā gada arī tādu lietu virtuvē taisīju, Rīgas gāzē baigi dargi ir no 60 līdz 90 Ls man teica ,kad zvanīju, un rinda vismaz 1-2 mēnešus ir .Man partaisīja visu ,kā es gribēju meistari ,kuriem ir licence no Rīgas gāzes, es samahaju 45 Ls , man nogrieza tās drausmīgas gāzes trubas un piemetināja tur ,kur es parādīju(man iebūvētā virtuve), un es nopirku no viņien tadu ļoti labu vadu 1.5 metru garu gāzes plītij, tā maksāja 17 Ls.

Ja vajag koordinates ,tad iedošu , jo lētāk toč nav nekur .Esmu tās saglabajusi visādam gadījumam.Un vēl veči atbrauc ,kad Jums vajag , kopistiski vienojoties par laiku un datumu.

[img]img://foolstown.com/sm/dan.gif[img]
hmzis

paņem fleksi un nozāģē

tas "ļoti labais" gāzes vads jebkurā santehnikas bodē maksā ap 3Ls :)

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins

tas "ļoti labais" gāzes vads jebkurā santehnikas bodē maksā ap 3Ls

Es neriskeetu taadu likt, tomeet iistais, serificeetais gaazes vads pirms daudziem gadiem maksaaja 13 ls. Un iistais ir nevis metaala apvalkaa, bet taadaa kaa gofreetaa gumijaa.

Es savaa laikaa kameer remonteejos biju lokano uudens trubu pielicis, arii nekaada vaina, bet patstaaviigi es to nedariitu. Nedomaaju ka pacmit latus ietaupot buus mieriigaaka un droshaaka guleeshana.

Kas attiecas uz pielikshanu, tad aiz skaitiitaaja (un sho trubu parasti liek aiz skaitiitaaja) var likt un njemties jebkursh, kam rokas pareizaa vietaa. Gaazes vechi nav vajadziigi, ja nu vieniigi plombes taa saliktas, ka bez to nonjemshanas nekaa....

nus, mēs ar paši ar fleksi to trubu (aiz skaitītāja)nozāģējām un lokano tās vietā uzlikām. Lokanā truba maksāja... neatceros cik, bet bija vienciparu skaitlis uz ~1 m garu šļauku.

hmzis

robchix
kur stāv rakstīts kurš vads ir īstais un kurš nav ?

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins

ateni
iemet, lūdz' ,šeit Rīgas gāzes (kaut gan šķiet,ka tomēr - Latvijas gāze) tel.numuru, uz kuru zvanīji - pierakstīšos rindā, jo man ir pa čorno samezglota truba un plombe tā uzlikta,ka 'pēc lētā varianta' neies cauri...

un nez vai tā gribētos to lēto - gāze taču jopcik ! {#}

Pēc gāzes skaitītāja ar trubu var darīt ko grib! (Pirms tam jāaizgriež gāze! {#} )

Mēs pirms 3 gadiem paši nozāģējām, pielikām lokano trubu - 1 m ap 15 ls (viņai ir speciāls dzeltens marķējums, bet veikalā jau pateiks). Gāzes vecis tev pieliks tādu pašu, tikai paprasīs dubultā samaksu!

Latvijas Gāze kontakti

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10113996