Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

jauniegūta info par pabalstiem ;)

teite

vejavina
Sitēmā jums nebija norādīts mēnesis, bet tikai gads?

Tici man-tā IR !!!

Sistēmā man bija norādīts- dzimšanas gads-2006

Rindā uz 2008.gada augustu, tagad- rindā uz 2008.gada aprīli.

Skaidrs, ka rīkojums ir viens, bet piemēro to katram "pa savam"

Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!

nu bļāviens, kas tie par sviestiem, šodien riktīgi dusmīga, no sešiem sīkajiem, kas ir viena gada bērni ap 4 gadiema, neviens netiek un mēs kā otrie ar paliek aiz strīpas... klau man tā reģistrācija ir tā kā ar setembri, tad no oktobra varu iet kārtot pabalstu vai kā?

Nestrīdies ar muļķi, viņš no sākuma Tevi novedīs līdz savam līmenim un pēc tam piebeigs ar pieredzi...

ja mans beerns ir pieteikts uz shii gada septembra vai es varu maniit meenesi? piemeeram uz maija meenesi? tagad es domaaju?

sausandra
Ja jau visu var tik viegli mainīt, Jums nešķiet, ka rindu var grozīt kā vēlas!!!

Tad jau nekad nebūs kārtības. Ne tā!!!

vienkaarshi lasu,ka daudzi paarsaka dazus meeneshus uz prieksu. taadeel es jautaaju.

sausandra Ja jau visu var tik viegli mainīt, Jums nešķiet, ka rindu var grozīt kā vēlas!!!
Igija

Ne mirkli vari par šo faktu nešaubīties.Manā rīcībā ir pierādīti fakti, ka rindā ne tikai var, bet arī maina visu kā iekārojas.Pie kam par izmaiņām nepaliek nekādu pierādījumu seku datu bāzē.

Tāpēc ne jau velti skandinu vecākiem-taisiet REGULĀRI izdrukas, lai varētu pierādīt to, ka neesat vājprātīgie, kam rindas personāžu migrācijas ir rādījušās sapnī.

ja mans beerns ir pieteikts uz shii gada septembra vai es varu maniit meenesi? piemeeram uz maija meenesi? tagad es domaaju?
sausandra
Protams, ka vari, ja vien maijā viņš ir sasniedzis to vecumu, no kura teorētiski jau varētu iet šajā PII.

Neatlaidīgā
Kopš es šo faktu pieķēru, izdrukas ir regulāras.

Izmaiņas ir it kā neuzkrītošas, bet ir.

Ar viss drausmīgāko es saskāros janvārī, kad no 31. pārlecām uz 81., jautājums no kurienes 50???

Visām izdrukām par katru mēnesi ir jābūt pie b/d vadītājas un tās drīkst pieprasīt.

Tāpēc mācība rokā, lai IJSD noskaidro.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10128506