Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

jauniegūta info par pabalstiem ;)

teite

Igija

Ar viss drausmīgāko es saskāros janvārī, kad no 31. pārlecām uz 81., jautājums no kurienes 50??? - vai visi ir tava bērna gadā dzimušie? Iespējams, ka tika koriģēta rinda ar tiem, kas bd netika 2007siles grupā, bet dzimuši tava bērna gadā. Lai tā precīzi pateiktu, ka krāpjas tavā gadījumā nepietiek info.

bubene
Es jau nesaku, ka krāpjas. Protams pēc gada ir 48., bet tik un tā no kurienes priekšā uzradās vēl 17???

Tā jau tās rindas var veidot bezgalīgas.

Vai tad man pēc bērna piedzimšanas dažām dienām piesakoties b/d ir jājūtas vainīgai, kā to pasniedz vadītāja?

Lai skaidrojas, kas notiek IJSD.

Igija
Tev nav jājūtas vainīgai, tikai situācija jāuzlūko reāli. Tam, ka numurs mainījās iespējams ir legāls izskaidrojums. Un tiem 17, kas uzradās - kāds ir reģistrācijas datums? Pirms/Pēc jums?

bubene
Tāpēc jau ir jāpacīnās, lai rod iespēju b/d apmeklēt arī gada beigu bērniem.

Nav pārdomāta sistēma kopumā, jo vietas b/d ir tik cik viņas ir.

Reāli papētot rinda, b/d tiek maksimums līdz maijam un pēc tam???

PaiPai

Igija
Reiz jau rakstīju, bet nu atkārtošos. Vadītāja, vismaz silītē, pēc saviem ieskatiem var ņemt vispirms gada beigās dzimušos bērnus (bez piecām minūtēm trīsgadniekus) un tikai tad mazos nākamā gada sākumā dzimušos. Tā nu mans aprīlēns jau otro gdu paliek aiz borta.

Dūna
Man vadītāja teica, ka rindu nosaka IJSD, ka viņai nav nekādas teikšana.

Ja esmu tikusi dzimšanas gadā dzimušo barā, tad tur arī palieku, un neviens neskatās vai gada sākuma vai gada beigu bērns.

Igija
Man IJSD tieši norādīja, ka tā ir vadītājas kompetence. Vienkārši neticēju vadītājai, kad viņa to teica un interesējos departamentā :)

Dūna
Kam tagad, lai tic?

Es tikko biju savā bērnudārzā, man paskaidroja, ka rindu kontrolē IJSD, un ka viņi neko nevar mainīt. Parādīja pat kompī, tiklīdz nomainīja mēnesi, tā parādījās ekrāna apakšā teksts - vai bērns ir ticis uzņemts? Sacīja, ka pārrakstīšanās kļūdas pat nevarot izlabot bez IJSD ziņas. Tā ka mums neviens mēnesi nenomainīja un brīnījās, ka citi to spēj, pat sacīja, ka tās māmiņas, kas saka, ka nomainījušas mēnesi, "stāsta pasaciņas".

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10128506