Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Palikt uz otru gadu

bubutrusis

Situācija tāda - šogad sākām iet 1.klasē, bet diemžēl ļooooti daudz sanāca slimot. Ar mācībām jau daudz maz tiekam galā. Vakar bērns paziņoja, ka klases audzinātāja gribot ar mani parunāt un man radās tāda klusa aizdoma, ka iespējams daudzo kavējumu dēļ varētu palik uz otru gadu{#}

Kāda tagad ir kārtība - vai bērnu atstāj uz otru gadu, vai ir vajadzīga vecāku piekrišana?

Vai kādam ir palicis uz otru gadu pirmklasnieks?

[img]http://foolstown.com/sm/sex.gif[/img]

Četri vēji

Vecāku piekrišana vairs nav vajadzīga.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt
Četri vēji

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Es pagājušajā gadā pati gribēju, lai bērns paliek vēl vienu gadu, bet audzinātāja atrunāja. Tagad pati domā citādi, bet bērnam jau tas šobrīd - otrajā klasē, būtu daudz grūtāk.

Prieks

Piekrītu, ka labāk palikt uz 2.gadu tieši 1.klasītē.Tagad tas neskaitās nekāds "grēks" un kauna traips, ņemot vērā bērnu dažādo sagatavotību, daudzu mēnešu starpību un, protams, slimošanu.Daži arī psiholoģiski nav gatavi skolai.

Bubutrusis: Jāskatās pēc konkrētā bērna- ja viņš apķērīgs, ar mācībām daudz maz tiek galā, nebūs nekas traģisks, ja arī paslimo- bērns tāpat visu apgūs, pastrādājot mājās ar mammu.

Katrā ziņā dod ziņu, ko sarunājāt- varbūt tas velns nav nemaz tik melns un runa nebūs par palikšanu uz 2.gadu, bet, ja tā tomēr būs, nevajag no tā baidīties- bērns no tā tikai iegūs un vēlāk būs vieglāk- tas ir pierādījies, esmu dažus atstājusi uz 2.gadu un pēc tam vairs bērniem nav bijis problēmu!

Paldies par padomu un mierinājumu.

Man jau ar neliktos ļoti briesmīgi, ja būtu jāpaliek uz otru gadu, bet nu nezinu kā būs pašam bērnam. Atkal jauna skolotāja, jauni klasesbiedri. Vai tas neatgrūdīs no skolas pilnīgi un galīgi. Viņa ir ļoti jūtīga un pārdzīvo pat par katru nieku un kur nu vēl šāda ziņa{#}

Nu nezinu, tagad tāds nemiers būs līdz norunātajam tikšanās laikam ceturtdien.

bubutrusis
savu jaunāko izlēmām otro reizi laist pirmjā klasē. ( uz skolu savulaik aizgāja 6 gados un tikai pēc tam sapratām, ka par ātru). Ir kā jau galā tika, bet grūti viņam tas gāja. Šogad pavisam cits bērns, prieks skatīties, nu jau saskaita un atņem ar tūkstošiem, ka nieks. Raksta bez kļūdām.

p.s. mēs gan nomainījām skolu, jo mūs neapmierināja mācību kvalitāte.

Kriksis1

Es pēc sava krusbērna pieredzes arī to varu teikt, ka ir vērts palikt otru gadu. Bieži šīs slimošanas ir tieši nedrošības un negatīvu attiecību dēļ. Ja vņš mācību vielu ar vienu ausi ir dzirdējis, viņam būs augsta pašapziņa, un, protams, laiks pievērsties tieši attiecību veidošanai ar klasesbiedriem.

Kriksis1
Vai skolotāja nemēģināja atrunāt?

Šovakar jāiet runāt, bet stresiņš tāds pats, ka skolas laikā kad izsauca pie direktores par nolauzto koka zaru{#}

bubutrusis
teiksim tā skola pat to nepiedāvāja, es pati uzksatīju, ka bērnam pēc tam būs grūti 2. klasē.

Kriksis1
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10130720