Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Palikt uz otru gadu

bubutrusis

Nu tā vakar biju skolā - nekas iepriecinošs. Nesaprotu, kas notiek ar manu bērnu! Matemātikā pārrēķinot normālās atzīmēs - nesekmīga. Lasa arķļūdām, raksta ditātus arī ļoti kļūdaini.

Ja lieku to darīt mājās - rakstīt un lasīt - viss bez kļūdām, kontroldarbos un doiktātos kļūdas katrā otrajā vārdā.

Vakar uz lapas sarakstīju tos pašus uzdevumus matemātikā, kas bija gada sākuma kontroldarbos. Skolā no 15 piemēriem 9 kļūdas, mājās viena. Liku vakar lai palasa man priekšā - nu retu reizi nācās palabot kādu vārdiņu.

Nezinu - maija vidū viņie būs lielie skolas kontroldarbi - matemātika, latviešu valoda un dabaszinības. Es nezinu kā būs!

Radās doma - ja neuzrakstīs, lūgšu lai atstāj uz vēl vienu gadu 1.klasē.

Kā tā procedūra noties? Man jāraksta kāds iesniegums, vai jārunā ar direktori?


[img]http://foolstown.com/sm/sex.gif[/img]

Piedodiet per kļūdām, bet laikam esmu satraukusies{#}


[img]http://foolstown.com/sm/sex.gif[/img]

Nezinu, man gan izskatās, ka te problēmas ne tāpēc, ka nezin, bet kaut kas cits. Varbūt nav kontakta ar skolotāju/klasesbiedriem?

Ja viņa mājās nebūtu izrēķinājusi, tad viss skaidrs, bet te ož pēc psiholoģiskām problēmām.

Ja domā par 2.gadu, tad varbūt ir jēga pamainīt skolu, lai bērns sāk pilnīgi jaunu dzīvi ?

andree
Man jau ar šķiet kāda psiholoģiska problēma. Jāmeklē kād labs bērnu psihologs, jo citu risinājumu es neredzu.

Par citu skolu ar jau domājām, bet nevaram izlemt vai tas tiešām būtu nepieciešams, jo skola tiešām ir laba.

Klases audzinātāja teica, ka it kā nekādu problēmu ar klasesbiedriem vai ar viņu nav, bet nu nezinu cik varu ticēt skolotājai?

Varbūt kāds var pēc pieredzes teikt, kā ir labāk paliekot uz otru gadu - tajā pašā skolā vai tomēr labāk citā skolā?

Mums vecajā skolā ir dziedāšana (bērnu grupa) uz kuru sāka jau iet bērnudārzu apmeklējot un tagad turpina. Vai tas nebūs pārāk sāpīgi pamenst gan skolu, gan dziedāšanu?


[img]http://foolstown.com/sm/sex.gif[/img]

Sķiet šeit psiholoģiska problēma. Man puikam (4.klase) skolā sāpot galva, vēders, pats ar mieru pie ārsta aiziet. Mājās vairs nekas nesāp. Atzīmes arī viduvējas, kaut gan prot izrēķināt uzdevumus normāli. Skolu nav iespējams mainīt, jo miestā tikai viena. Ar cerībām gaidu 5.klasi, apstākļu maiņu. Varbūt kas mainīsies :)

bubutrusis
Ja gribi mainīt skolu, varbūt ar to vien pietiek? Jaunu skolu, bet 2.klasi - mājās taču normāli rēķina , raksta?

Kriksis1
Pilnīgi piekrītu, 6 gados ir patiešām par agru.

Savulaik kad mans vecākais dēls gatavojās skolas gaitām es par visu vari gribēju dabūt bērnu uz skolas sola un nevis viena, bet visas skolotājas atrunāja un esmu viņām bezgala pateicīga. Puika bij kārtīgi sagatavojies skolai divreiz izejot sag. programmu. Aizejot pirmajā klasītē es ar mierīgu sirdi gan pavadīju, gan sagaidīju zinot, ka mans bērns tiek ar visu galā, tajā pat laikā kad gandrīz puse no mazajiem bij saķērušies brunčos mammām. Vismaz pirmo pusgadu es redzēju cik grūti klājas mammām kuru atvasītes ir gadu jaunākas par manu dēlu un ziniet tam ir liela nozīme.Tagad vecākais dēls beigs otro klasīti, bet jaunākais sagatavošanu. Mums martā palika 6, tātad rudenī mēs atkal iesim sagatavošanā, nākošā gada rudenī būs septiņi ar pus, nu ideāli. Mūsu skoliņā ir divas grupiņas, vieni kas šogad iet prom uz lielo skolu, otri vēl paliek.Tas ar ir jauki izdomāts, lai nav tā ka draugs aiziet un mans puika paliek. Daudzas mammas saka, mans bērns ir gatavs doties uz skolu arī tikko seši palikuši, nu nav tā un vai tas ir vajadzīgs?


laimīgā mamma...

Jā, nākamajā nedēļā viņie skolas lielie pārbaudes darbi - matemātika, dabas zinības un latviešu valoda, tad jau arī no rezultātiem skatīšos ko iesākt.


[img]http://foolstown.com/sm/sex.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10130720