Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kur var nopirkt izlaiduma kleitu 7-8g.v. meitenei?

blussiņa

Nezinu vai pareizajā sadaļā, bet nu mēģināšu šeit. Runa gan ir par bērnudārza izlaidumu, nevis skolas beigšanu, tomēr - kur Rīgā var nopirkt skaistas izlaiduma kleitas 7-8 gadus vecām meitenēm? Esmu izstaigājusi diezgan daudz veikalu, tomēr apsalūti nekā nav. Bija doma šūt pašiem, tomēr šķiet ka arī auduma piemeklēšana sagādātu diezgan pamatīgas problēmas.

....prātu nevar nospēlēt - tas vai nu ir - vai nav.....

blussiņa
Šogad neesmu bijusi, bet pagājšgad nopirkām Matīsa ielas Pinokio. Atrodas starp Barona un Tērbatas ielām, tuvāk Tērbatas ielai.

Tur to kleitu bija daudz un diezgan jāpašķirsta tajā jūklī, jo baisie volāni nosedz diezgan normālas apakšā paslēpušās kleitiņas.Jāņem ar pakaramo pa vienai nost, lai redzētu kāda tā kleita ir.Tiesa tur nopirkām garo klietu.

Tādu zem celīša, bet arī greznu, nopirkām Dominā (eh, neatceros kā sauc to veikaliņu - tirgo Latvijā darinātus apģērbus bērniem).

Bērnu pasaulē izdevās atrast ļoti zolīdu un smuku kleitiņu. Vēl ir veikals uz Čaka un Ģertrūdes stūra "Varavīksne" Protams šeit ir arī "princešu kleitas"

[img]http://foolstown.com/sm/sex.gif[/img]

Jā, Pinokio ir gan skaistas izlaiduma kleitas, gan arī kostīmi - svārki un blūzes, pati pirku, cenas apmēram 30 Ls kostīmiem, bet skaisti!

Es vienmēr mazajai pērku Mini Modē, Spices MM ir lielāka izvēle. Man ļoti patīk šīs kleitas{#}

blussiņa
eh, neatceros kā sauc to veikaliņu - tirgo Latvijā darinātus apģērbus bērniem. Tas ir tas pats Mini Mode

Manai meitai ar šogad izlaidums ,tik mums teica lai būtu balta princešu kleita{#},manejais meituks stara kaut man ar nepatīk ,gribās ko nopietnāku ,bet viņai tik princeses pratiņā{#}

Cauri un punkts,nekādu diskusiju

Kleita mums iegādāta, bet ar kurpēm gan ir milzu problēmas. Varbūt kāda var ieteikt, kur meklēt smukas izejamās kurpes baltā vai rozā krāsā un BEZ plastmasas papēža (veikalu Pinokio nepiedāvāt, jo tur visām kurpēm, kas mums derētu, bija plastmasas papēži) :( Taču b/d īpaši tika pieteikts, lai tādu nebūtu, jo dikti slīdēšot....

blussiņa
Dodies uz kādu lielveikalu un ej iekšā visos pēc kārtas.
Piemēram lindexā un cubusā vakar redzēju diezgan smukas kleitas, bet es jau nezinu, kāda tavai meitai gaume.

Paldies visām par padomiem. Izstaigāju visus Rīgas lielveikalus un mazos centra veikaliņus. Un beigās nopirku audumu - šūšu pati. Tādu kleitu kādu gribās mums abām - vienkārši nav - tā ka laiks vēl ir - ķeršos pie darba - un meistarošu augšā.

Par apaviem gan - ja kāds zin kur var nopirkt gaumīgas kurpītes labprāt uzklausīšu.

....prātu nevar nospēlēt - tas vai nu ir - vai nav.....
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10151871