Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kur var nopirkt izlaiduma kleitu 7-8g.v. meitenei?

blussiņa

Betima

Baltas kurpītes ir vai arī vajadzīgo izmēru var pasūtīt veikalā "Kāzām un ballēm" Valdemāra un Melngaiļa ielas stūrī. Tur ir arī kleitas mazām meitenēm.

Dodot gūtais neatņemams

Betima
Nez kuras tu skatījies {#} Es nupat sestdien meitai nopirku baltas, bet ar baltu gumijotu papēdīti. Es pati izvaros pirkt ar plastmasas papēžiem, jo tad bērns nevar ne paskriet, ne padejot.

Starpcitu, Pinokio maija vidū būs jauns pievedums. Solīja atvets gan šampanieša krāsas izejamās kurpītes, gan rozā, jo baltas tiešām vairs neesot tik ļoti topā.

A puikām gaišas izejamas drēbes (uzvalki vai vestes + bikses) esat kur manījušas? Pagājušonedēļ veikalos galvenokārt bija tikai tumšie!

Betima
Ja kurpes pašas patīk, nav problēmu nomainīt to papēža apakšas materiālu - mēs arī savulaik tā darījām, jo man meitai uz b/d izlaiduma vecumu bija liels apavu izmērs, kur bērnu modeļiem vairs nebija dižas izvēles - tā ka aiznesu jaunas kurpes uz darbnīcu un pielika papēdim apakšā smuku, gaišu neslīdīgu materiālu.

Pelnrušķīte
Nezinu, it kā visus plauktus apstaigāju un izliktās kurpes izcilāju. Tiesa gan, lielāko uzmanību pievērsu tieši rozīgajām kurpēm

Bet viss ir labs, kas labi beidzas - sestdien NS Kingā iekš Sky&More kurpes nopirkām, kas nozīmē, ka meita izlaidumam ir pilnībā apģērbta.

Salīna

Es savam puikam pagājušajā gadā smilšu krāsas uzvalku ar visu vesti nopirku Bērnu pasaulē, šķiet, 3. stāvā netālu no centrālajām kāpnēm. Vēl ziemā tos tur redzēju. Normāla kvalitāte. Bikses var pat mazgāt - neraujas un nedeformējas.

Dodot gūtais neatņemams

Pelnrušķīte

Ja meitenei ir balta kleita, tad šampanieša krāsas vai rozā kurpes nepirkšu pat, ja tās ir topā.

Dodot gūtais neatņemams

Betima
Ā tad varētu būt. Tie melnie papēži visi dikti slīd, bet baltie ar tām sīciņajām svītriņām nē.

Kas nozīmē, ka meita izlaidumam ir pilnībā apģērbta. Kāds atvieglojums. Manējai vēl nav ne kurpju, ne matusprādžu.Puikam krekls arī nav nopirkts. Tavējam arī paredzams izlaidums?

Nete
Es taču tev nepiedāvāju pirkt kleitai nepieskaņotas kurpes. {#} Vienkārši atstāstu pārdevējas sacīto - vecāki cenšas atrast bērna apģērbiem pieskaņotas kurpes, nav vairs tā, ka meklē tikai baltas vai melnas.

Pelnrušķīte
Nē, puikam nekas izlaidumveidīgs neplānojas.

Meitu pieteicu uz Pinku namu, tad nu arī matu sprādžu pirkšana man atkrīt.

Mums arī viss izlaidumam sapirkts, pie friziera tai pašā Pinku namā pierakstīta, atliek tik sagaidīt lielo dienu :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10151871