Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par flizhu shuvem.

Kārļa mamma

Sakiet, vai gadijuma, ja pashas flizes ir ok, bet shuves neglabjami sabojatas ( ar sodrejiem netiras, nenomazgaajami) vieniga iespeja ir " grauzt" tas ara pavisam? Nav iespejams kaut ko uzpervet pa virsu vai ka citadi glaabt? {#}


saulespuķe

flizes ir uz gridas vai uz sienam?

saulespuķe

gan uz gridas, gan sienaam.

Vislabā būtu tomēr kasīt laukā to veco, un zieķēt iekšā svaigu. Tie visi atjaunotāji ir fufelis ( tāds zīmulis, ar kuru to šuvi piekrāso) un pa virsu būs grūti jo sanāk pārāk plānā kārtiņā.


Ja nezini, ko gribi, dabūsi to, kas paliks pāri ...

Es varbūt pieteizes šeit varētu pajautāt, kā īsti ir ar tiem gaišajiem šuvotājiem uz grīdām, baigi smērējas un grūti kopjas, jebšu vajag izcili piepūlēties, lai tās šuves sačakarētu?

morskaja_solj
Atkarīgs no dzīvesveida un tā, vai mājās ir apkopēja. Pēc manas pieredzes (māja laukos, kur viegli sanest smiltis iekšā pat pāraujot kājas), gaišas šuves ir galīgi garām. Ja gribi, lai gaišas saglabātos, tad katru reizi ir īpaši arī šuves jāpucē, nepietiek, ja ar Norwex mopu mazgā grīdu - šuvēs tas iekšā netiek, un tās ar laiku kļūst arvien netīrākas - gaišās iegūst netīri pelēku toni, bet manas patumši zaļās - kaut kādu brūnīgi-dzeltenīgu virstoni. Esam pat šuves vaskojuši, lai netīrumi mazāk ķertos klāt, bet tas viss uz īsu laiku. Labi, ka flīzes esam uzlikuši tikai vannasistabās, virtuvē un priekšnamā, nevis arī dzīvojamā zonā, kā daudzi dara, citādi laikam nošautos.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2446.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10165185